4:7
    Jeroným ŠKVAŘIL
    (Fanta)

Wizards DDM SO Praha 10 - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 4:7
branky: 20. Filip Černý, 22. Matěj Bednář, 28. Marek Sedliský, 49. Matěj Bednář - 8. Lukáš Boček, 24. Lukáš Zicha, 44. Lukáš Boček, 50. Jakub Drga, 56. Filip Švábík, 58. Marek Mitáš, 60. Jeroným Škvařil; rozhodčí: Jakub Cigl - Filip Leibl; vyloučení: 3:4; využití: 0:1; diváků: 41; zásahy brankářů: Adam Bednář 17 - Radim Tomšík 14; po třetinách: 1:1, 2:1, 1:5
60:00 Komentář domácích Urbanec Roman (Vedoucí): Nerad ve svém věku dávám rady ostatním. Ono to je laciné a nic to nestojí. I vzhledem k tomu, že máme již dost hráčů zraněných soupeři během play off. Tam bych asi radu potřeboval. Dnes jsme hráli vyrovnaný zápas, ale nezvládli jsme závěr.  To je náš problém. Chybí nám síla z dlouhé sezóny a především z posledních 5ti zápasů proti Pardubicím oproti soupeři, který prošel na 3 zápasy. Uvidíme v dalších zápasech a věříme, že se vrátíme do skutečné  domácí haly na VŠE a ne zde. Děkujeme všem divákům, kteří našli v tomto vedru cestu do haly, stejě tak  pořadatelům. Hezký příští týden.
60:00 Komentář hostů Bouška Adam (Asistent trenéra): Mrzí mě, že proti podobným soupeřům musíme čekat na to, až jde do tuhého a poté začít hrát a proměňovat loženky. Domácím divákům bych rád vzkázal, aby se na zápas podívali i ze záznamu a nezaujetě. Poté ať přehodnotí jejich vulgární a afektované chování vůči hráčům, kteří jsou stále v mladežnické kategorii. Příští týden budeme mít na soupisce i dorostence, né jen kluky okolo 18ti let. Děkujeme našim divákům a těšíme se do Brna.
60:00 Střely ve 3. části: 4:6
59:26 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 4:7
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #46 Jeroným Škvařil, asistoval #9 Aleš Fanta (4:7)
57:51 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 4:6
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #24 Marek Mitáš, asistoval #92 Lukáš Zicha (4:6)
55:14 Timeout Wizards DDM SO Praha 10
55:14 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 4:5
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #7 Filip Švábík, asistoval #46 Jeroným Škvařil (4:5)
53:20 Mitáš dostal ošklivý hit od mantinelu.
50:30 Hra se po zrušeném trestném střílení začala přiostřovat.
49:05 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 4:4
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #41 Jakub Drga bez asistence (4:4)
48:34 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #88 Matěj Bednář, asistoval #81 Filip Černý (4:3)
44:35 Vachatovu nebezbečnou střelu do šibenice golman chytá.
43:17 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #38 Lukáš Boček, asistoval #44 Marek Habler (3:3)
41:10 Domací ubránili oslabení bez větších problémů.
40:33 Černý vybojoval rozehrávku na útočné polovině.
40:00 Střely ve 2. části: 4:8
39:10 Vyloučen hráč #88 Matěj Bednář družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za blokování florbalky
35:58 Vyloučen hráč #14 Adam Drga družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za vysoká florbalka
34:42 Bednář likviduje krásnou kombinaci hostů.
29:39 Gullivers ubránili oslabení bez větších obtíží.
27:39 Vyloučen hráč #20 Matyáš Ostrý družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hra rukou
27:18 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #7 Marek Sedliský, asistoval #88 Matěj Bednář (3:2)
23:35 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #92 Lukáš Zicha, asistoval #9 Aleš Fanta (2:2)
23:35 Zicha trefuje úplně prázdnou bránu.
21:56 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:1
20:01 Druhé bully též pro domácí.
20:00 Střely v 1. části: 10:10
19:59 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #81 Filip Černý, asistoval #88 Matěj Bednář (1:1)
19:45 Vyloučen hráč #20 Matyáš Ostrý družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za opakované přestupky
18:00 Fantova střela z dobré pozice končí pouze na Bednářovi.
15:39 Domácí zatím na dvě lajny. Uvidíme, jak se na nich podepíše únava:
15:15 Vyloučen hráč #59 Matyáš Polzer družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za držení
12:42 Vyloučen hráč #25 Marek Bauer družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
10:13 Bednář po skvělé nahrávce od Černého trefuje pouze skvěle připraveného Tomšíka.
07:50 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 0:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #38 Lukáš Boček, asistoval #14 Adam Drga (0:1)
05:57 Vyloučen hráč #45 Patrik Vachata družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
05:34 Tichopádova skrytá střela mezi nohama končí jen na hrudi Tomšíka.
03:50 Ze hry mají zatím více hosté.
01:41 První střelu hostí si Bednář pohlídal.
00:01 Úvodní bully pro domácí tým.
00:00 Dobrý den, dámy a pánové. Vítám Vás na druhém utkíní finále 1. ligy juniorů. Ve včerejším utání porazili brněnští Gullivers pražské Wizards v poměru 2:9. Podáří se Wizards dnes srovnaz stav série?