0:2
    Dominika TUMOVÁ
    (Bláhová)

FBC Liberec - PSN Tatran Střešovice 0:2p
branky: 12. Valerie Skalická, 39. Dominika Tumová; rozhodčí: Michal Reczai - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 88; zásahy brankářů: Alžběta Pelcová 22 - Barbora Čechová 8; po třetinách: 0:1, 0:0, 0:0, 0:1
46:01 Komentář domácích Nesměrák Lukáš (Trenér): Musím sportovně uznat, že dnes byl Tatran lepší a postup si nakonec zasloužil. Musíme umět uznat kvalitu a skvělý výkon soupeře. Udělali jsme úplně vše, co bylo v našich silách (možná i víc). Smekám před našimi holkami. V týmu jsme měli obrovské množství starších žákyň, které to zvládly s grácií a byly vyrovnanými spoluhráčkami těm starším. Všech 21 hráček zaslouží pochvalu.Ukázaly jsme kvalitní práci, kterou jsme v letošní sezoně odvedli. Věřím, že jsme už teď nakopli další sezonu k velkému zlepšení. Musím říct, že systém soutěží nám neprospívá a nepomáhá vývoji hráček. Potřebovali bychom mít možnost se potkávat alespoň s pražskou skupinou častěji. Určitě by to pomohlo všem a hlavně regionálním týmům. Český florbal by se měl zamyslet nad nadstavbou pro nejlepší týmy dorostenek jednotlivých regionálních unií. Tento není prospěšný nikomu a o jeho spravedlivosti ani nemluvím. Gratuluji holkám z Tatranu, děkuji úžasným fanouškům obou týmů a také rozhodčím, kteří byli v obou zápasech super.
46:01 Komentář hostů Michálek Marek (Trenér): Tyhle dvojzápasy hrály dva týmy, které rozhodně patří na MČR, ať by to dnes dopadlo, jak chtělo. Opět se ukázalo, že naše soutěže nejsou nastaveny správně, ať už dle systému tak termínovek. Zpět k zápasu, obětavost Liberce a neskutečná gólmanka soupeře dovedely tento zápas do prodloužení.  Nám dnešek vyšel na všech frontách a jsem na holky strasně pyšný, za celosezóní práci si to zasloužily. Ještě jednou. ale velký kredit Lukášovi a jeho práci, kterou zde v Liberci odvádí. Nás teď čeká asi neskutečná cesta busem se všemi fanoušky, kteří nás dnes přijeli podpořit.
46:01 Hráčkami utkání byla za domácí tým zvolena Alžbeta Pelcová a za hostující tým Monika Bláhová.
46:01 Počet střel FBC Liberec 8 a PSN Tatran Střešovice 24.
46:00 Střely v prodloužení: 0:2
46:00 Ukončení prodloužení
38:59 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #24 Dominika Tumová, asistoval #16 Monika Bláhová (0:2)
38:59 Je rozhodnuto. Domácí tým dostal gól v prodloužení a sezona pro nás končí.
37:22 Střelu hostí tečovala domácí hráčka, brankářka předvedla skvělý postřeh.
36:01 Skóre obou zápasů je vyrovnané, proto následuje 10 minutové prodloužení.
36:00 Zahájení prodloužení
36:00 Střely ve 3. části: 4:5
35:02 Samostatný únik hostující hráčky končí nad domácí brankou.
33:33 Hostující hráčky přežily oslabení bez větších problémů.
31:31 Vyloučen hráč #35 Kateřina Horáková družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
31:31 Domácí tým si zahraje přesilovou hru.
30:45 Domácí obrana pracuje perfektně, ty zblokované střely se nedají ani spočítat.
29:25 Domácí útok byl zablokován hned na půlce.
27:46 Zápas sleduje 88 skvělých diváku!
25:40 Již 2. tyčka zachránila domácí tým.
25:22 Tatran pokračuje v aktivnější hře.
24:01 Vhazování ve 3.třetině vyhrává Liberec.
24:00 Střely ve 2. části: 2:8
23:24 Další z mnoha úspěšných zákroků domací brankářky.
19:48 Tým Tatranu trefuje tyčku domácí svatyně.
19:30 Domácí střílí těsně nad branku.
18:48 Skvělý zákrok domácí brankářky.
16:48 Vyloučen hráč #31 Anita Paličková družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
16:48 Budeme svědky 1.přesilovky zápasu.
15:48 Máme tu další skvělý zákrok domácí brankářky Alžběty Pelcové.
14:36 Domácí hráčky jsou stále pod tlakem aktivního napadání hostí.
12:01 Úvodní vhazování 2.třetiny vyhrává hostující tým.
12:00 Střely v 1. části: 2:9
11:36 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #22 Valerie Skalická, asistoval #16 Monika Bláhová (0:1)
11:36 Indivinduální akce hostující hráčky končí v domácí brance.
11:05 Domácí hráčka Petra Škodová kouzlí na středu hřiště.
08:27 Další zákrok domácí brankářky drží stav utkání na 0:0.
08:00 Rychlá akce domácích 2 na 1 gólem nekončí.
07:04 Hostující hráčky jsou více na balónku, ale domácí aktivně napadají jejich útoky.
04:47 Střelecký pokus hostujících hráček byla úspěšně zablokovaná.
03:29 Domácí hráčka Lucka Cidlinská v rychlém útoku střílí mimo brankové zařízení.
02:36 Domáci hráčky byly v rychlém brejku, ovšem jejich střela byla zblokována.
02:14 Zatím vidíme aktivní hru na obou stranách.
00:35 Hostující hráčka trefuje v úvodu zápasu brankovou konstrukci.
00:01 Úvodní vhazování vyhrává tým hráček Tatranu.
00:00 Dobrý den, vítáme vás u on-line přenosu 2.zápasu 1.kola play-off ligy dorostenek mezi týmy FBC Liberec a PSN Tatran Střešovice. Včerejší zápas dopadl těsným vítezstvím 4:3 pro Liberec. Dnešní utkání rozhodne o postupujícím týmu do finálového turnaje.