• 36 35:15
    2
    Laura KARASOVÁ

IBK Hradec Králové - Sklo Bohemia Světlá n/S 3:1
branky: 6. Veronika Dubcová, 10. Victorie Moravcová, 36. Victorie Moravcová - 8. Nikol Severová; rozhodčí: Milan Novák - Martin Žák; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 160; zásahy brankářů: Petra Sčučková 17 - Tereza Čechová 5; po třetinách: 2:1, 0:0, 1:0
36:00 Komentář hostů Rosecký Tomáš (Trenér): Po covidu jsme dokázali dvakrát vyhrát naši skupinu i postoupit na MČR. Bohužel potřetí za sebou se to nepovedlo, ale musím před holkami smeknout za celou sezónu, jak jsme ji zvládali. Hradec Králové byl těžký soupeř, čekal jsme vyrovnaný duel. To se potvrdilo, leč my udělali mnoho chyb, které soupeř nemilosrdně trestal. my naopak nastřelili snad čtyři břevna, nebylo nám prostě dnes před skvělou kulisou přáno. Druhý zápas byl naprosto vyrovnaný, ale náskok z prvního rozhodl o postupu. Nemáme se za co stydět, pořád jsme odíl z malého města oproti našim soupeřům. Jsme vděčni plné hale, jak fanclub holky neúnavně hnal celou sezónu. Ale dneska s úžasnou výzdobou to bylo prostě top. Zápas byl férový, nakonec postoupil o něco lepší tým. Držíme palce Hradci na MČR, děkujeme fanouškům i rozhodčím za skvělý play-off zápas..
36:00 Komentář domácích Tomášková Lucie (Trenér): Cíl do play-off byl jasný a naše holky si za jeho splněním šly každým střídáním obou zápasů. Ani jeden zápas nebyl jednoduchý a samozřejmě bylo pár výpadků, kdy jsme se nemohly vymotat z napadání domácích. Pochvala pro hráčky, že zůstaly silné v hlavách a týmovým herním projevem si došli pro dv.ě vítězství. Pro nás jednak skvělá zkušenost hrát před publikem, které dělalo skvělou kulisu po oba zápasy a druhak dobrá prověrka před MČR. Děkujeme soupeři za fair-play utkání a skvělým fanouškům za podporu.
36:00 Střely ve 3. části: 4:3
35:49 GÓL IBK Hradec Králové! 3:1
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #26 Victorie Moravcová, asistoval #7 Nikola Baková (3:1)
35:15 Vyloučen hráč #28 Laura Karasová družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za bránění ve hře
35:06 Timeout Sklo Bohemia Světlá n/S
35:06 Probíhá poslední minuta zápasu.
34:08 Karasová po nahrávce Švorcové stříli do golmanky.
32:40 Posledních 30 vteřin sledujeme tlak hradeckých.
31:37 Špingerová z první nad.
29:48 Dubcová prohazuje dvě světelské obránkyně. Ke střele se dostala míček ji sjíždí.
28:10 Milfaitová po výtoči mimo.
27:00 Dubcová znepříjemňuje rozehrávku světelských.
25:37 Severová na Severovou. Ta přestřeluje.
24:16 Přesilovou hru světelské holky nedokázaly využít.
24:00 Střely ve 2. části: 1:9
22:48 Světlá hraje přesilovku. Zatím si spíše nahrávají. Teď se Severová pokusila vystřelit. Střela jí ovšem sjíždí.
22:10 Vyloučen hráč #15 Ema Freiburgová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za sekání
22:05 Chmelová předvedla skvělý návrat do obrany.
20:33 Chmelová na Karasovou. Dobrá střela končí na golmance Hradce.
18:58 Severová Nela v samostatném úniku. Brankářka opět chytá.
18:26 Milfaitová přestřeluje bránu.
17:00 Severová na Severovou, ale gól nepadl.
16:30 Švorcová se zřejmě inspirovala od hráčky žen Kudlové a zkouší se obtáčet okolo branky. Gól zatím bohužel nedává.
14:37 Chmelová se probijí po mantinelu.
13:35 Střelu hradecké obránkyně blokuje Jelínková S.
12:00 Střely v 1. části: 3:6
11:49 Čechová chytá střelu z poloviny hřiště.
09:18 GÓL IBK Hradec Králové! 2:1
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #26 Victorie Moravcová, asistoval #19 Zuzana Ptáčková (2:1)
09:18 Moravcová střílí gól po nahrávce Ptáčkové a Hradec se tak znovu ujímá vedení.
07:24 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 1:1
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #18 Nikol Severová, asistoval #9 Nela Severová (1:1)
07:24 O první branku světelského celku se postarala Severová Nikol po nahrávce své sestry Nely.
07:00 Karasová na osamocenou Milfaitovou.Ta místo střely z první volí výtoč, který trefuje pouze první hráčku.
05:53 GÓL IBK Hradec Králové! 1:0
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #99 Veronika Dubcová, asistoval #21 Veronika Špringerová (1:0)
05:53 Krosovou nahrávku Špringerové uklízí Dubcová do odkryté branky.
04:35 Chmelová střílí.Golmanka Hradce však byla pozorná.
03:43 Karbašová s Jelíkovou kombinují na vlastní polovině hřiště.
02:29 Střela Hradce sražena mimo hřiště.
00:01 Úvodní buly zápasu vyhrává tým hostí.