• 31 30:43
    6:2
    (Štekerová)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FbŠ Bohemians 6:2
branky: 1. Lucie Švajcrová, 4. Tereza Brožková, 11. Tereza Brožková, 13. Lucie Švajcrová, 13. Nikola Štekerová, 31. Tereza Brožková - 11. Nicol Fryčová, 27. Nikola Pieczonková; rozhodčí: Vít Morkes - Jakub Palowski; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Anna Plochová ? - Julie Čapková -6; po třetinách: 3:1, 2:0, 1:1
36:00 Komentář domácích Kozelka David (Asistent trenéra): Zaprvé bych chtěl poděkovat za skvělý zápas, kde se objevovali jednoznačně specifické taktické stránky obou dvou rozdílních týmů. Nicméně zatím není nic rozhodnuto a rozlouskne se to až v druhým duelu. Budeme připraveni. Těšíme se!
30:43 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #80 Tereza Brožková, asistoval #36 Nikola Štekerová (6:2)
26:02 GÓL FbŠ Bohemians! 5:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #98 Nikola Pieczonková, asistoval #37 Kristýna Říhová (5:2)
12:46 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #36 Nikola Štekerová bez asistence (5:1)
12:12 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #44 Lucie Švajcrová, asistoval #71 Vanessa Anna Strouhová (4:1)
10:58 GÓL FbŠ Bohemians! 3:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #16 Nicol Fryčová bez asistence (3:1)
10:32 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #80 Tereza Brožková, asistoval #28 Karolína Lískovcová (3:0)
09:54 Vyloučen hráč #37 Kristýna Říhová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
03:09 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:0
00:31 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #44 Lucie Švajcrová, asistoval #18 Magdaléna Netrefová (1:0)
00:01 Úvodní rozehru první třetiny bere Bohemians.