10:2
    Ema HANÁKOVÁ
    (Čižmárová)

Bulldogs Brno - 1. SC TEMPISH Vítkovice 10:2
branky: 1. Nikol Kovárníková, 3. Nikol Kovárníková, 6. Klára Pilařová, 14. Sandra Šmerdová, 17. Anna Sládková, 24. Karolina Bartoňková, 25. Lenka Vojáčková, 29. Karolina Bartoňková, 30. Karolína Loskotová, 36. Ema Hanáková - 16. Barbora Janošová, 35. Dagmar Hradilová; rozhodčí: Vít Morkes - Jakub Palowski; vyloučení: 4:1; využití: 1:2; zásahy brankářů: Veronika Fiedlerová ? - Anna Holaňová -9, Aneta Pavlínová ?; po třetinách: 3:0, 3:1, 4:1
35:39 Komentář domácích Machálek Radim (Asistent trenéra): Děkujeme soupeři za zápas.
35:39 Komentář hostů Alter Patrik (Trenér): Soupeřky byly na míčku dřív od toho se odvíjela dnešní hra, bohužel jsme nedokázali proměnit šance. Děkujeme soupeři za zápas.
35:39 GÓL Bulldogs Brno! 10:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #11 Ema Hanáková, asistoval #37 Karolína Čižmárová (10:2)
34:41 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 9:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #6 Dagmar Hradilová, asistoval #10 Alžběta Jandačková (9:2)
34:04 Vyloučen hráč #52 Helena Černá družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
30:47 Timeout Bulldogs Brno
30:47 Vyloučen hráč #41 Karolina Bartoňková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
29:34 GÓL Bulldogs Brno! 9:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #35 Karolína Loskotová, asistoval #94 Sandra Šmerdová (9:1)
29:00 Střídání brankáře. Nový brankář #93 Aneta Pavlínová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice
28:33 GÓL Bulldogs Brno! 8:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #41 Karolina Bartoňková bez asistence (8:1)
27:34 Vyloučen hráč #3 Zuzana Slívová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
24:35 GÓL Bulldogs Brno! 7:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #51 Lenka Vojáčková, asistoval #41 Karolina Bartoňková (7:1)
23:19 GÓL Bulldogs Brno! 6:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #41 Karolina Bartoňková, asistoval #24 Klára Pilařová (6:1)
17:11 Vyloučen hráč #41 Karolina Bartoňková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za zvedání florbalky
16:07 GÓL Bulldogs Brno! 5:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #17 Anna Sládková, asistoval #11 Ema Hanáková (5:1)
15:55 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #17 Barbora Janošová, asistoval #10 Alžběta Jandačková (4:1)
14:17 Vyloučen hráč #17 Anna Sládková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za bránění ve hře
13:30 GÓL Bulldogs Brno! 4:0
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #94 Sandra Šmerdová, asistoval #15 Nela Bolfová (4:0)
05:54 GÓL Bulldogs Brno! 3:0
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #24 Klára Pilařová, asistoval #41 Karolina Bartoňková (3:0)
02:12 GÓL Bulldogs Brno! 2:0
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #98 Nikol Kovárníková, asistoval #41 Karolina Bartoňková (2:0)
00:36 GÓL Bulldogs Brno! 1:0
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #98 Nikol Kovárníková bez asistence (1:0)
00:01 Úvodní rozehru první třetiny berou Vítkovice.