1:4
    Aneta FEIKOVÁ
    (Kytlicová)

IBK Hradec Králové - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 1:4
branky: 29. Valérie Veverková - 16. Bára Lysková, 26. Linda Kuntošová, 32. Anna Kytlicová, 36. Aneta Feiková; rozhodčí: Adam Daniel - Matěj Veverka; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Petra Sčučková -4 - Karolína Žižková ?; po třetinách: 0:0, 0:1, 1:3
36:00 Komentář hostů Pasecký Luděk (Trenér): Potřebujeme být lepší a víc v pohybu na balonku, v založení i v útoku. Měli jsme spoustu nevynucených ztrát, které trochu ubraly herní převaze.
36:00 Komentář domácích Tomášková Lucie (Trenér): Děkujeme soupeři za zápas a těšíme se na odvetu.
35:04 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 1:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #90 Aneta Feiková, asistoval #12 Anna Kytlicová (1:4)
35:04 Feiková nastavila čepel ke střílené přihrávce Kytlicové a míček krásně uklidila do sítě
31:37 Timeout FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
31:37 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 1:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #12 Anna Kytlicová, asistoval #90 Aneta Feiková (1:3)
31:37 Kytlicová vymetla víko a posílá FBC do vedení 3:1
28:11 GÓL IBK Hradec Králové! 1:2
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #10 Valérie Veverková, asistoval #11 Pavla Štofaňaková (1:2)
28:11 Veverková se přecejen prosazuje a snižuje skóre utkání na 1:2
27:47 Nebezpečná střela Špringerové z dálky jen o kousek míjí branku FBC
25:54 Trestné střílení družstva IBK Hradec Králové neproměnil #10 Valérie Veverková.
25:54 Veverková se postavila k samostatnému nájezdu, míček ji bohužel sjel a k zakončení se nedostala
25:08 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 0:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #28 Linda Kuntošová bez asistence (0:2)
21:05 Baková dobře podržela míček a získala cenné sekundy pro svůh tým
19:57 Vyloučen hráč #5 Viktorie Vejvodová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za sekání
19:57 Další šance pro FBC v přesilovce, tentokrát si půjde sednout Vejvodová
19:08 Trestné střílení družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA neproměnil #12 Anna Kytlicová.
17:40 Hurtová našla Lyskovou a ta se z první nemýlila. 1:0 pro FBC
15:40 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 0:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #72 Bára Lysková, asistoval #22 Iva Hurtová (0:1)
15:09 FBC má herně navrch, nedaří se jim však proměňovat šance a Hradec hrozí z dobrých protiútoků. Teď musela jeden likvidovat Žižková
12:48 Kostková sice Sčučkovou propálila, ta však dokázala dostatečně změnit směr míčku
12:21 Žižková pouze do bloku Seligrové
12:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává Ostrava
12:00 FBC ve druhé třetině zbyde ještě minuta z přesilovky
10:59 Vyloučen hráč #15 Ema Freiburgová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za sekání
10:59 FBC dostane alespoň na chvíli možnost zahríát si proti třem
10:13 Kytlicová úplně sama před prázdnou bránou míjí.
09:16 Vyloučen hráč #88 Gabriela Joštová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za špatné střídání
09:16 FBC si vyzkouší první přesilovku, Hradec hrál v šesti
06:43 Janošová ve velké příležitosti, našla si míček před kasou, Sčučková ale vytáhla skvělý zákrok
06:14 Akci Ostravy ukončuje hvizd rozhodčího, který viděl stát Kytlicovou v brankovišti
05:18 První střely vidíme také od Hradce, stav se ale zatím nemění
04:37 Kuntošová v bolestech na zemi, na střídačku ji musela pomoct zdaravotnice
04:22 Janošová prověřila pozornost Sčučkové, golmanka Hradce úspěšná
03:51 Feiková znovu střílí, tentokrát trefuje boční síťku
03:20 Odražený míček Feikové skákal kolem kasy Hradce, ale cíl nakonec nenašel
02:40 Kostková dobrým obranným zákrokem podržela svůj tým
01:46 Hra zatím opatrná na obou stranách
00:01 Úvodní buly vyhrávají domácí