1:5
    Lucie ŠVAJCROVÁ
    (Štefková)

FbŠ Bohemians - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 1:5
branky: 24. Johana Hacklová - 4. Magdaléna Netrefová, 7. Tereza Brožková, 30. Karolína Lískovcová, 35. Nikola Štekerová, 36. Lucie Švajcrová; rozhodčí: Adam Daniel - Matěj Veverka; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Julie Čapková -3 - Veronika Suchanová ?; po třetinách: 0:2, 1:0, 0:3
36:00 Komentář domácích Cabejšek Daniel (Trenér): Už jsem letos jeden barák vyhrál, tak teď vsázím další. Prohráli jsme s nesmírně kvalitním soupeřem, který si jde letos pro další zlato, tak to prostě je. Snažili jsme se, nechali jsme tam všechno, hlavně tento druhý zápas. Ale každou chybičku co vytvoříte, tento soupeř prostě trestá. Týmu už jsem poděkoval v šatně, holky vědí, že jsme na ně pyšní. Touto cestou děkuju moc všem našim fanouškům, kteří sem za námi přijeli a podporovali holky oba dva zápasy. Chceme sezonu končit vítězně a zítra pro to uděláme vše, co je ještě v našich silách.
36:00 Komentář hostů Kozelka David (Asistent trenéra): Děkujeme soupeři za skvělý výkon. V následujícím zápase jsme změnili taktiku, která nám přinesla tři fíky a zlepšila nám vstup do zápasu. V následujících třetinách se Bohemka přizpůsobila našemu tempu, které bylo poměrně vysoké. Ještě jednou děkuji soupeři za skvělé dvě utkání.
35:52 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #44 Lucie Švajcrová, asistoval #13 Zuzana Štefková (1:5)
34:45 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #36 Nikola Štekerová, asistoval #28 Karolína Lískovcová (1:4)
33:47 Bohemians se snaží hrát v šesti bez brankářky.
32:57 Timeout FbŠ Bohemians
29:53 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #28 Karolína Lískovcová, asistoval #36 Nikola Štekerová (1:3)
27:38 Vyloučen hráč #84 Ema Heralová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
23:06 GÓL FbŠ Bohemians! 1:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #8 Johana Hacklová, asistoval #98 Nikola Pieczonková (1:2)
06:31 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #80 Tereza Brožková, asistoval #28 Karolína Lískovcová (0:2)
03:18 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #18 Magdaléna Netrefová, asistoval #71 Vanessa Anna Strouhová (0:1)
00:01 Úvodní rozehru první třetiny bere Bohemians.