• 36 35:16
    0:8
    (Říhová)

FBC DDM Kati Kadaň - FbŠ Bohemians 0:8
branky: 14. Klára Brabcová, 15. Nikola Pieczonková, 21. Eva Faltová, 25. Kateřina Brabcová, 28. Barbora Sinkulová, 30. Johana Hacklová, 32. Kristýna Halousková, 36. Johana Hacklová; rozhodčí: Adam Daniel - Matěj Veverka; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Nela Rajkovová ? - Julie Čapková 0; po třetinách: 0:0, 0:3, 0:5
36:00 Komentář hostů Cabejšek Daniel (Trenér): Jsem rád, že jsme po první hodně ospalé třetině zapli na vyšší level, začali na hřišti běhat a tlačit se do střel. 8 gólů je pěkných, ještě radši jsem za Julču, že odchází s nulou. Jsme v polovině, jak jsem psal včera, chceme končit vítězně. Tak za pár hodin poslední zápas sezóny, těšíme se!
36:00 Komentář domácích Maliňak Miroslav (Trenér): Půlku zápasu jsme s Bohemkou drželi krok, poté Bohemka trestala naše chyby ve druhé a třetí třetině. Bohužel se silnými týmy rozhodují malé chyby a těch jsme dnes udělali více, než bylo třeba. Děkuji soupeři za zápas a těšíme se na poslední zápas!
35:16 GÓL FbŠ Bohemians! 0:8
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #8 Johana Hacklová, asistoval #37 Kristýna Říhová (0:8)
31:39 GÓL FbŠ Bohemians! 0:7
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #19 Kristýna Halousková, asistoval #37 Kristýna Říhová (0:7)
29:14 GÓL FbŠ Bohemians! 0:6
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #8 Johana Hacklová, asistoval #98 Nikola Pieczonková (0:6)
29:14 Další pěknou akci zakončuje Hacklová a zvyšuje již na 6:0
29:06 Bohemka má již zápas plně pod kontrolou a pravděpodobně ho dovede k vítěznému konci
27:43 Timeout FbŠ Bohemians
27:42 GÓL FbŠ Bohemians! 0:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #17 Barbora Sinkulová, asistoval #5 Eva Faltová (0:5)
24:51 GÓL FbŠ Bohemians! 0:4
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #18 Kateřina Brabcová, asistoval #98 Nikola Pieczonková (0:4)
24:01 Třetí třetina startuje a buly tentokrát pro Kadaň
23:50 Druhá třetina již další zajímavosti nenabídne
20:20 GÓL FbŠ Bohemians! 0:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #5 Eva Faltová, asistoval #17 Barbora Sinkulová (0:3)
20:20 Faltová se Sinkulovou se dobře našly a Bohemka vede už 3:0
19:32 Pieczonková ve třech šancích po sobě. Nejdříve z bezprostřední blízkosti trefila tyčku, poté její střelu zlikvidovala brankářka a na třetí pokus netrefila kasu
18:13 A přecejen šance pro Kadaň. Maliňaková našla pas před kasou Bohemky a z první nastřelila helmu brankářky
17:20 Bohemka moc k ničemu Kadaň nepouští, Rajkovová však zatím drží naděje pro své hráčky
14:34 GÓL FbŠ Bohemians! 0:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #98 Nikola Pieczonková, asistoval #18 Kateřina Brabcová (0:2)
13:16 GÓL FbŠ Bohemians! 0:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #7 Klára Brabcová bez asistence (0:1)
13:16 Bohemka otevírá skóre dnešního utkání!
12:01 Bohemka vyhrává i druhé úvodní buly
11:50 Ragačová ještě v dobré šanci, trefuje však pouze boční síťku
11:15 Ani Faltová na Rajkovovou nevyzrála
10:29 Nyní jsme byli svědky trošku divočejší hry, než na kterou jsme byli dosud zvyklí. Tlak Bohemky byl zakončen nepřesnou střelou a rozehrávat bude Kadaň
09:42 Napodruhé už Jarošová přesnější, přesto ne úspěšná
09:29 Jarošová se dokázala uvolnit na středu a zkusila své střelecké štěstí, kasu však těsně minula
08:20 Maliňaková střílí ze středu hřiště, Čapková čape.
07:35 Ani jeden z týmů zatím nemá výraznější převahu. Vše tak nasvědčuje tomu, že nás čeká velice vyrovnané utkání
05:28 Dobešová poslána na nedobrovolný výlet za mantinel, vše však v rámci pravidel a bez zranění
03:20 Oba týmy si vyměnily po šancích, ale skóre se zatím stále nemění. Na hráčkách je znát určitá nervozita
00:46 Rosolová v první šanci dnešního utkání, brankářka Bohemky ale její pokus kryje
00:01 Finálový den MČR dorostenek je tady a úvodní buly vyhrává Bohemka