9:4
    Filip GEISLER
    (Labík)

T.B.C. Králův Dvůr - Orel Rtyně v Podkrkonoší 10:4
branky: 12. Jakub Šíma, 14. František Urbánek, 18. Tobiáš Uhřík, 26. Tadeáš Melíšek, 27. Jakub Šíma, 31. Tadeáš Melíšek, 36. Michal Nový, 39. Jakub Šíma, 43. Tobiáš Uhřík, 60. Michal Mašek - 10. Miroslav Kuře, 14. Vojtěch Rusin, 55. Miroslav Kábrt, 60. Filip Geisler; rozhodčí: Jan Brak - Tadeáš Provazník; vyloučení: 8:4; využití: 1:2; diváků: 125; zásahy brankářů: Jiří Procházka 36 - Jan Beneš 20; po třetinách: 3:2, 5:0, 2:2
60:00 Komentář domácích Kubert Michal (Trenér): Absolutní nezodpovědnost našeho týmu, místo toho, aby jsme hráli v klidu tak se necháme 8x vyloučit. Nejsme spokojeni s prezentací našeho týmu, máme jen pár pozitivních věcí :  n1 : Výhra n2 : Náš golman n3 : Proměnené šance nZítra musíme být nastaveni uplně jinak, tohle nechceme vidět co se dneska dělo na hřišti. V urrčitých pasážích jsme se chovali jak mistři světa. Soupeř předvedl bojovný výkon, ale dneska to na nás nestačilo. Zítra nás čeká nový zápas a vedeme pouze 1:0. Děkujeme všěm fanouškům za skvělou atmosféru, hnedka se hraje lépe. Zítra předvedeme lepší výkon. Jedna rodina - jeden cíl.
60:00 Komentář hostů Havlíček Karel (Trenér): Kdybych se během utkání probudil, myslel bych si, že se z naší strany jedná o utkání o sestup do regionálky. Tři věci - produktivita, druhá třetina a přesilovky. Dát každou desátou střelu góla? To nemůžeme myslet vážně. Výpadek v prostřední části? Jsme byli možná ještě v šatně. A přésy + hra v šesti? To nebudu ani komentovat. Soupeři jsme utkání darovali, ve všech směrech. Chudák Beny, a taky naši fanoušci. No nic, dnešek jako by se nestal, série je ještě na začátku. Budeme se těšit zítra. Díky soupeři a rozhodčím.
60:00 Střely ve 3. části: 5:23
59:59 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 10:4
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #13 Michal Mašek, asistoval #66 Adam Lešuk (10:4)
59:43 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 9:4
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #83 Filip Geisler, asistoval #15 Matěj Labík (9:4)
59:15 V poslední minutě zápasi dostalo T.B.C. další menší trest.
59:09 Vyloučen hráč #59 Tomáš Petr Martan družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za nesportovní chování
58:00 T.B.C. ubránilo oslabení 6na3 a nyní už může hrát ve čtyrech.
57:16 Timeout T.B.C. Králův Dvůr
57:16 Vyloučen hráč #58 Daniel Hadaš družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za sekání
57:15 Královák opět brání přioslabení. Nyní však bude hrát pouze ve 3.
55:50 Vyloučen hráč #41 Daniel Škoula družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za hrubost
54:11 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 9:3
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #10 Miroslav Kábrt, asistoval #77 Vojtěch Rusin (9:3)
54:10 Ikdyž Rtyně nevyužila možnost hrát 6na4, tak svoji přesilovou hru využivá a snižuje náskok domácích.
53:03 Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
53:03 Vyloučen hráč #13 Michal Mašek družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za zvedání florbalky
51:35 Od pořadatelského stolu musíme poděkovat divákům obou týmů, kteří zde vytváří opravdu krásnou atmosféru
49:34 Nebezpečné situace při hře 6na4 domácí ubránili a nyní hrají již v plném počtu.
47:55 Hosté zkouší hru bez brankáře.
47:23 Vyloučen hráč #10 Tomáš Fodor družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za hrubost
45:41 Vyloučen hráč #2 Tomáš Hájek družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za nesportovní chování
45:41 Vyloučen hráč #15 Matěj Labík družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za držení
45:41 Oba týmy si opět zahraji hru 4na4
44:50 V poslední minutě musel do hry několikrát zasáhnout domácí brankář.
42:09 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 9:2
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #27 Tobiáš Uhřík, asistoval #70 Jakub Šíma (9:2)
42:08 T.B.C. využilo rozehrávku na velkém brankovišti hostů a vstřelilo další branku.
41:15 T.B.C. bude mít rozehrávku rohu hostů
40:40 Oba týmy vstoupily do poslední třetiny v plném tempu.
40:00 Střely ve 2. části: 14:5
38:40 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 8:2
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #70 Jakub Šíma, asistoval #66 Adam Lešuk (8:2)
37:54 Domácím právě začala zhruba 40 sekund dlouhá přesilová hra, uvidíme zda ji využije či ne
36:55 Máme zde velmi akční a nebezpečnou hru 4na4. Zatím bez šancí na obou stranách.
36:30 Vyloučen hráč #14 Adam Vejrek družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání
35:51 Vyloučen hráč #50 Tadeáš Melíšek družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za opakované přestupky
35:51 Hosté si zahrají další přesilovou hru.
35:27 Domácímu týmu se konečně podařilo překonat obranu hostů a dostávají se tak do pěti-brankového vedení.
35:26 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 7:2
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #71 Michal Nový, asistoval #37 Tomáš Zuska (7:2)
33:08 Na dnešní utkání dorazilo do královácké haly 125 diváků. Všem příchozím děkujeme.
31:22 Balónku se opět po inkasování gólu ujali hosté. Domácí obrana je však do žádné střely nepouští.
30:36 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 6:2
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #50 Tadeáš Melíšek, asistoval #59 Tomáš Petr Martan (6:2)
28:44 Další střela hostů skončila za mantinelem.
28:00 Hosté se po standartce dostali do velké šance. Domácí golman jejich střelu vykryl.
26:52 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 5:2
26:38 Vyloučen hráč #7 Dominik Hebelka družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za opakované přestupky
26:38 T.B.C. si zahraje 2. přesilovou hru
25:33 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 4:2
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #50 Tadeáš Melíšek, asistoval #66 Adam Lešuk (4:2)
23:50 Balónek mají na svých holích střídavě oba týmy. K velkým šancím se ale nedostávají.
20:40 T.B.C. vyhrálo úvodní buly třetiny a hned se dostalo ke střele. Tu brankář hostů úspěšně vykryl.
20:01 T.B.C. nastupuje do 2. třetiny s náskokem jednoho gólu. Uvidíme, zda náskok v následující třetině zvětší.
20:00 Střely v 1. části: 11:12
19:00 Právě začala poslední minuta 1. třetiny. Hra je v plném tempu a oba týmy se dostávají do šancí.
17:27 T.B.C. se poprvé v zápase ujímá vedení po výborné střele Tobyho Uhříka na zadní tyč.
17:23 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 3:2
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #27 Tobiáš Uhřík bez asistence (3:2)
16:45 I T.B.C. ubránilo oslabení a nyní hraje v plném počtu. Na balónku jsou hosté.
14:43 Vyloučen hráč #50 Tadeáš Melíšek družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za sekání
14:40 I hosté si zahraji svoji 1. přesilovou hru
13:50 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 2:2
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #28 František Urbánek, asistoval #19 Jakub Votava (2:2)
13:50 T.B.C. po inkasování 2. gólu opět odpovídá  a hned po vhazování vyrovnalo na 2:2
13:46 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #77 Vojtěch Rusin bez asistence (1:2)
12:50 standartku domácích od mantinelu hosté ubránili a hned se ujali balónku
11:22 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 1:1
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #70 Jakub Šíma, asistoval #27 Tobiáš Uhřík (1:1)
11:20 Královák hned odpovídá a okamžitě vyrovnává.
09:30 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 0:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #29 Miroslav Kuře, asistoval #77 Vojtěch Rusin (0:1)
09:30 Po rozehrávce z rohu domácích se povedlo hostům skorovat a tak vedou 1:0
05:55 Po souboji u mantinelu za brankou hostů byl zraněn domácí hráč Tomáš Vlček. Všichni doufáme, že je zranění malé a Vlčák nastoupí zpět do utkání.
04:48 Balónek, po delší době,drží na svých holích hosté
03:50 Hostům se povedlo ubránit oslabení. T.B.C. je však stále na balónku
01:46 Vyloučen hráč #29 Miroslav Kuře družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání
01:46 domácí si zahrají 1. přesilovku
00:57 hosté měli rozehrávku v útočné třetině domácích, následná střela byla zblokována
00:01 Úvodní buly série výhral domácí tým
00:00 Vážení diváci, od pořadatelského stolku Vás vítáme u úvodního utkání baráže národní ligy. Dnes naše domácí T.B.C. přivítá v královácké hale tým hostí - Orel Rtyně v Podkrkonoší, který nejprve přesvědčivě vyřadil Sokol Rudná 3:0 na zápasy, ale následně nestačil na Říčany. Oběma celkům přejeme mnoho stěstí do série!