8:5
    Michal CIGÁNEK
    ()

FbC Písek - FBŠ ATT Gorily Plzeň 8:5
branky: 4. Vít Prokopec, 11. Vojtěch Šanda, 17. Michael Kolínský, 25. Michal Měřička, 29. Vojtěch Šanda, 32. Michal Měřička, 51. Michal Měřička, 59. Michal Cigánek - 4. Ondřej Budek, 14. Ondřej Sihelský, 37. Tomáš Pour, 44. Daniel Nicklas, 55. Daniel Nicklas; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 2:3 + Michal Strnad OS + Lukáš Fischer OS; využití: 2:1; diváků: 161; zásahy brankářů: Vlastimil Dvořák 29 - Vojtěch Šimůnek 15; po třetinách: 3:2, 3:1, 2:2
60:00 Komentář domácích Hanzlík Michal (Trenér): První dvě třetině jsme soupeře příliš nepouštěli do nebezpečných pozic a dokázali si vytvořit nakonec rozdílové skóre. Ve třetí třetiny dal soupeř do zápasu vše a je třeba uznat, že nám zatápěl. Důležité bylo, že jsme nedopustili, aby nás nedotáhli na rozdíl jednoho gólu. Díky všem hráčům za výkon a musíme se připravit na třetí utkání v Plzni. Díky všem fanoušků, kteří si i v neděli v 19:00 našli čas a podpořili nás. Dnes to byla skvělá atmosfére.
60:00 Komentář hostů Lehečka Kryštof (Vedoucí): Tohle je play-off, nic víc nic míň! Máme dneska z druhé pulky zápasu na čem stavět! U nás na Krašovké to bude gorilí peklo a to nechutná nikomu! Gratulace na dálku našim dorostencům - TOP! Na Krašovské jE-DE-ME!!
60:00 Střely ve 3. části: 8:10
58:51 GÓL FbC Písek! 8:5
Branku družstva FbC Písek vstřelil #11 Michal Cigánek bez asistence (8:5)
57:32 Písečáci nepouští Gorily ke střele.
55:42 Gorily jdou do šesti.
54:24 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 7:5
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #13 Daniel Nicklas, asistoval #39 Jonáš Janata (7:5)
54:24 Daniel Nicklas má dynamit v ruce.
52:10 Kombinace první písecké lajny se nikdy neokoukají!!!
50:51 GÓL FbC Písek! 7:4
Branku družstva FbC Písek vstřelil #81 Michal Měřička, asistoval #48 Jakub Mikeš (7:4)
50:51 Házejte čepice! Michal Měřička střílí hattrick!
49:32 Písek výborně brání, většinu střel blokují hráči, to co projde má Vlasta.
48:55 Vojta Šanda označil spojnici tyče a břevna.
48:03 Ondra Budek zakončil svou střelu v pádu elegantním kotoulem.
46:31 Gorilí tlak sílí.
43:35 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 6:4
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #13 Daniel Nicklas, asistoval #64 Ondřej Hlinovský (6:4)
43:35 Jak dostane Daniel Nicklas míček, vždy se prorve do zakončení. A teď se míček dostal až za Vlastova záda.
43:28 Timeout FbC Písek
41:12 Šimůnek parádně vyhodil míček a Surák byl jen kousek od gólu.
40:00 Střely ve 2. části: 7:14
38:35 Gorilí maskot hlídá bednu banánů :-)
36:40 Tuhle přesilovku sehráli Plzeňáci parádně, Dvořák se už jen ohlédl.
36:39 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 6:3
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #20 Tomáš Pour, asistoval #29 Petr Torma (6:3)
36:39 Pour proměňuje přesilovou hru
36:17 Vyloučen hráč #81 Michal Měřička družstva FbC Písek na 2 minuty za sekání
31:17 Timeout FBŠ ATT Gorily Plzeň
31:17 GÓL FbC Písek! 6:2
Branku družstva FbC Písek vstřelil #81 Michal Měřička, asistoval #20 Ondřej Walter (6:2)
31:10 Vyloučen hráč #94 Lukáš Fischer družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň - osobní trest
31:10 Vyloučen hráč #94 Lukáš Fischer družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování
31:10 Vyloučen hráč #94 Lukáš Fischer družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání
30:25 Písek bude muset natrénovat buly, soupeři dostávají výhodu rozehrávky nezvykle často.
28:38 A oslava pana Šandy je jako vždy okouzlující!
28:37 Vojta Šanda vybojoval míček a neskutečně vymetl víko Šimůnkovy branky
28:36 GÓL FbC Písek! 5:2
Branku družstva FbC Písek vstřelil #42 Vojtěch Šanda bez asistence (5:2)
24:42 Geniální náběh Měřičky končí brankou.
24:41 GÓL FbC Písek! 4:2
Branku družstva FbC Písek vstřelil #81 Michal Měřička, asistoval #11 Michal Cigánek (4:2)
23:01 Na píseckého gólmana lítá v přesilové hře jedna střela za druhou, Dvořák však bezpečně chytá.
22:34 Vyloučen hráč #33 Vladimír Lešek družstva FbC Písek na 2 minuty za sekání
20:01 Na hřišti vítáme Suryho!!!!
20:00 Střely v 1. části: 7:10
16:41 GÓL FbC Písek! 3:2
Branku družstva FbC Písek vstřelil #5 Michael Kolínský, asistoval #81 Michal Měřička (3:2)
16:41 Michael Kolínský využívá přesilovku a Písek jde do vedení
14:54 Vyloučen hráč #66 Michal Strnad družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň - osobní trest
14:54 Vyloučen hráč #66 Michal Strnad družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování
13:14 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 2:2
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #86 Ondřej Sihelský, asistoval #87 Adam Hašek (2:2)
11:37 Emoce, emoce, emoce....z laviček i z publika
10:17 GÓL FbC Písek! 2:1
Branku družstva FbC Písek vstřelil #42 Vojtěch Šanda, asistoval #55 Vít Prokopec (2:1)
09:58 Hosté svou standartku před bránou domácích neproměňují
04:00 Pohledné akce na obou stranách hřiště a obě skončily až za zády brankářů.
03:41 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 1:1
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #94 Lukáš Fischer (1:1)
03:27 GÓL FbC Písek! 1:0
Branku družstva FbC Písek vstřelil #55 Vít Prokopec, asistoval #63 Matěj Prčík (1:0)
02:00 Horko nehorko -  aktéři utkání do toho šlapou hned od začátku.
00:10 Bouřlivý aplaus z kotle přivítal oba týmy a jdeme do zápasu!