59
  • 59 58:06
    Tadeáš MELÍŠEK

T.B.C. Králův Dvůr - Orel Rtyně v Podkrkonoší 5:1
branky: 23. Michal Mašek, 27. Jakub Šíma, 29. Jakub Šíma, 51. Štěpán Zavoral, 58. Jakub Šíma - 2. Miroslav Kábrt; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 102; zásahy brankářů: Vít Lukáč 8, Vít Lukáč 9, Vít Lukáč 9 - Jan Seidl 5, Jan Seidl 3, Jan Seidl 3; po třetinách: 0:1, 3:0, 2:0
60:00 Komentář hostů Havlíček Karel (Trenér): Máme na sobě hroznou deku. Od 3. kola play-up se to s náma veze. S jednou brankou se prostě vyhrát nedá. Nemyslím si ale, že bychom byli lehkým soupeřem a celá utkání odevzdávali. Spíš nás srážejí ty pokyny, které neplníme. Moc nám to nelepí a špatně vyhodnocujeme drtivou většinu situací. Soupeř hrál zodpovědně do obrany a my nedokázali na tenhle beton zareagovat. Díky moc našim fanouškům za oba dva dny podpory. Musíme to hodit za hlavu a využít teď dvakrát výhodu domácího prostředí. Budeme se těšit za týden v Orlovně. Díky a ahoj.
60:00 Komentář domácích Kubert Michal (Trenér): Zodpovědný výkon celého týmu, svkvělá obrana podpořena kvalitním výkonem našeho brankáře. Soupeř hrál dneska mnohem lépe než včera a udělal spousty laciných chyb, které jsme potrestali. Jsme rádi za výhru a vedení 2:0. Jsme nohama na zemi, víme co se stalo Pelhřimovu. Děkujeme našim fanoušků, soupeři za fér zápas a hostujícím fanouškům za oba dny, že udělali perfektní atmosféru. Zregenerujeme a připravíme se na sobotu do Rtyně. Ještě jednou velké díky všem pořadatelům našeho zápasu. Jeden cíl - jedna rodina.
60:00 Střely ve 3. části: 8:10
60:00 Závěrečná siréna ohlašuje konec utkání!
59:15 Opět parádní zákrok brankáře domácích, který zneškodnil střelu při vracení se na hřiště ze střídačky.
58:07 Zákrok rukou obránce hostí při střele na prázdnou branku si vysloužil nájezd, který Tadeáš Melíšek neproměnil.
58:06 Trestné střílení družstva T.B.C. Králův Dvůr neproměnil #50 Tadeáš Melíšek.
57:02 Do prázdné branky uklidil míček Jakub Šíma a kompletuje tak hattrick.
57:01 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 5:1
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #70 Jakub Šíma, asistoval #27 Tobiáš Uhřík (5:1)
54:23 Tým domácích opět v plném počtu.
52:26 Nyní uvidíme hru 6 na 4 od týmu Orel Rtyně.
52:23 Vyloučen hráč #10 Tomáš Fodor družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za hrubost
50:13 Hosté zvolili hru v 6 a uvidímě jak budou úspěšní.
50:11 Hosté si berou oddechový čas a po čtvrté obdržené brance se budou snažit utkání zvrátit ve svůj prospěch.
50:10 Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
50:10 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 4:1
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #7 Štěpán Zavoral bez asistence (4:1)
49:20 Blíží se polovina třetí třetiny hostí nepolevují ve snaze otočit skóre uktání, brankář domácích se opravdu nenudí.
47:25 Nyní střela týmu hostí trefuje tyčku a posílá domací do breaku, který si Jan Seidl pohlídal.
44:49 Tým hostí teď vytvářel tlak na rozehrávku domácích, domácí se však rozhodit nenechali.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrává tým hostí.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #66 Jan Seidl družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #32 Vít Lukáč družstva T.B.C. Králův Dvůr
40:00 Střely ve 2. části: 10:7
38:54 Blíží se konec druhé třetiny a tým hostí se všemi silami snaží snížit rozdíl.
33:01 Po nastartování záložní časomíry se hra opět rozbíhá.
33:00 Menší technické potíže s výsledkovou tabulí si vyžadali technickou pauzu.
29:00 Hra se vyostřuje a vidíme tvrdší fyzické zákroky, zatím bez vyloučení.
28:02 Domácí úspěšně proměňují přesilovou hru a Jakub Šíma zvyšuje na 3:1.
28:01 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 3:1
26:59 Domácí si nyní zahrají přesilovou hru a budou se snažit zvýšit svůj jedno gólový náskok.
26:47 Vyloučen hráč #47 Marek Weinelt družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za opakované přestupky
26:20 Standardní situace před brankou hostí byla zakončena Jakubem Šímou a tým domácích se tak dostává do vedení!
26:19 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 2:1
24:18 Výborný zákrok Jana Seidla nyní zlikvidoval nebezpečnou střelu po křižné přihrávce a stav utkání tak zůstává vyrovnaný
22:35 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 1:1
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #13 Michal Mašek, asistoval #58 Daniel Hadaš (1:1)
22:26 A je srovnáno! Čekání týmu domácích je u konce, po rozehrávce z rohu tým hostí špatně vystřídal a Michal Mašek tak zakončoval do prázdně brány.
21:13 Na dnešní útkání zde do haly v Králově Dvoře dorazilo 102 diváků. Děkujeme!
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává tým hostí.
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #32 Vít Lukáč družstva T.B.C. Králův Dvůr
20:00 Střely v 1. části: 9:10
20:00 Máme tu konec první třetiny a následuje pauza.
19:58 Divoká situace před svatyní hostů pár vteřin před koncem první třetny ještě málem zdramatizovala závěr.
19:19 Zákrok za zákrokem golmani drží svoje týmy.
17:31 Od úvodní branky výkon obou brankářů zajišťuje stálé skóre 0:1.
11:34 Nyní krásná individuální akce hráče domácích Tobiáše Uhříká mohla vyrovnat stav utkání, golman si však s přehledem s nebezpečnou situací poradil.
08:11 Nyní vybojována standardní situace u branky hostí skončila zblokovanou střelou.
06:58 Žádná střela týmu domácích se zatím nedostala až na brankáře týmu hostí.
04:33 Tým hostí od první branky rozhodně nepolevil v míře tlaku a tým domácích se zatím spíše zataženě brání.
01:15 Po hrubé chybě obránce domácích v rozehrávce se otevřelo skóre zápasu a tým Orel Rtyně vede 0:1.
01:14 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 0:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #10 Miroslav Kábrt bez asistence (0:1)
00:01 Úvodní buly první třetiny vyhrává tým hostí.
00:00 Vážení diváci, od pořadatelského stolku Vás vítáme u druhého utkání baráže národní ligy. Předchozí utkání skončilo 10:4 ve prospěch domácího Králova Dvora, Orel Rtyně tedy dnes před cestou domů jistě bude chtít urvat výhru. Oběma týmum přejeme mnoho štěstí!