57
  • 57 56:36
    2

TJ Slovan Havířov - Hornets Brno ZŠ Horní  9:4
branky: 9. František Kyc, 13. Petr Vítovec, 13. Kryštof Fusek, 21. Šimon Soukup, 23. Jan Drong, 27. Jan Vojáček, 30. Michal Kozelský, 45. Dalibor Baláš, 56. Michal Kozelský - 20. Tomáš Havlíček, 28. Marek Zapletal, 35. Kryštof Kopečný, 53. Jiří Hájek; rozhodčí: Viktor Kubala - Patrik Mik; vyloučení: 5:4 + Jan David Šamánek OS; využití: 2:0; diváků: 80; zásahy brankářů: Ivo Sikora 36 - Bořek Králík 11, Dominik Franc 30; po třetinách: 3:1, 4:2, 2:1
60:00 Komentář hostů Brückner Pavel (Trenér): Už od nástupu mizerný výkon z naší strany, který byl na hory vzdálen od předchozích utkání v play-up. Zítra musíme podat úplně jiný výkon. To ostatní ani nesnese komentář, bohužel.
60:00 Komentář domácích Erbs Matěj (Trenér): To byl humus, nedělalo mi to dobře celých 60 minut. Nejhorší výkon od Petrovic, i když výsledek vypadá jednoznačně, tohle bylo šílené podcenění, laxnost, neviděl jsem ani jednu jedinou pasáž na 100%. Nerozumím tomu, doufám, že se někteří vzpamatují a předvedou lepší výkon než dnes. Díky soupeři, jediné uspokojení je vedení v sérii. 1:0.
56:40 Brno už kombinuje v útočném pásmu
56:36 Vyloučen hráč #27 František Kyc družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za bránění ve hře
55:27 Sikora teď předvedl 2 zákroky
55:09 GÓL TJ Slovan Havířov! 9:4
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #77 Michal Kozelský, asistoval #27 František Kyc (9:4)
54:32 Skvělý zákrok Sikory
53:40 Slovan už kombinuje v útočném pásmu
53:25 Vyloučen hráč #89 Michal Rada družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za vysoká florbalka
52:59 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 8:4
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #46 Jiří Hájek, asistoval #19 Robin Růžička (8:4)
51:47 Slovan v poklidu rozehrává míček
51:21 Další zblokovaná střela Brna
50:16 Slovan úspěšně zvládl oslabení
49:28 Hornets kombinuje v útočném pásmu
48:16 Vyloučen hráč #10 Martin Sedláček družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za opakované přestupky
47:43 Havířov vybojoval míček
46:20 Sedláček skvělou přihravkou našel spoluhráče, ale ani tato přihrávka nevedla do změny skore
45:00 Charvát vybojoval míček a vyvezl ho do útočného pásma
44:12 GÓL TJ Slovan Havířov! 8:3
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #17 Dalibor Baláš, asistoval #46 Matěj Sedláček (8:3)
37:33 Výhoda pro Slovan
36:40 Slovan se po delší době snažil kombinovat v útočném pásmu, jenže míček ihned ztratil
35:45 Hornets rozehrál míček ze standartní situace
34:57 Hornets trefil tyč
34:33 Výhoda pro Brno
34:29 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 7:3
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #64 Kryštof Kopečný, asistoval #33 Jan Lacina (7:3)
33:02 Sikora chytá
32:08 Míček venku ze hřiště
31:25 Skvělý zákrok brankáře Brna
30:40 Protiútok Hornets zastaven
30:12 Střela Brna vysoko nad bránu
29:28 GÓL TJ Slovan Havířov! 7:2
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #77 Michal Kozelský, asistoval #64 Kryštof Fusek (7:2)
29:06 Prověřovací střela, kterou Sikora bez optíží chytá
28:27 Skvělý zákrok brankáře Brna
28:18 Vyloučen hráč #33 Jan Lacina družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za špatné střídání
27:27 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 6:2
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #13 Marek Zapletal z trestného střílení (6:2)
27:27 Nájezd týmu Hornets
27:03 Hornets bude rozehrávat po zblokované střele
26:42 Menší faul Slovanu
26:32 GÓL TJ Slovan Havířov! 6:1
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #62 Jan Vojáček, asistoval #77 Michal Kozelský (6:1)
25:55 Zblokovaná střela Havířova
25:30 Střela Slovanu neletěla do brány
24:20 Hornets se snaží něco vymyslet v oslabení
23:50 Vyloučen hráč #88 Jan David Šamánek družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání
23:50 Vyloučen hráč #88 Jan David Šamánek družstva Hornets Brno ZŠ Horní - osobní trest
23:02 Vyloučen hráč #17 Dalibor Baláš družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za hrubost
23:02 Vyloučen hráč #10 Jáchym Navrátil družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za hrubost
22:34 Prověřovací střela od hráče Brna
22:19 GÓL TJ Slovan Havířov! 5:1
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #20 Jan Drong, asistoval #77 Michal Kozelský (5:1)
22:19 Střídání brankáře. Nový brankář #72 Dominik Franc družstva Hornets Brno ZŠ Horní
20:20 GÓL TJ Slovan Havířov! 4:1
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #15 Šimon Soukup, asistoval #46 Matěj Sedláček (4:1)
20:00 Střely v 1. části: 16:10
19:30 Hornets se snaží ještě něco vymyslet
19:15 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 3:1
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #45 Tomáš Havlíček, asistoval #33 Jan Lacina (3:1)
12:44 GÓL TJ Slovan Havířov! 3:0
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #64 Kryštof Fusek, asistoval #27 František Kyc (3:0)
12:27 GÓL TJ Slovan Havířov! 2:0
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #33 Petr Vítovec, asistoval #62 Jan Vojáček (2:0)
10:10 Střela Brna neletěla na bránu
09:18 Slovan drží Brno v tlaku
08:24 GÓL TJ Slovan Havířov! 1:0
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #27 František Kyc, asistoval #64 Kryštof Fusek (1:0)
06:56 Sikora chytá střelu
06:20 Vyloučen hráč #18 Jakub Molin družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání
05:35 Zblokovaná střela Slovanu
04:40 Nebezpečná střela Kozelského
04:00 První střela domácích
03:25 Hornets kombinuje ve vlastním obraném pásmu
01:50 Slovan na míčku