• 59 58:42
    6:2
    (Klimscha)

S.K. P.E.M.A. OPAVA - FBC DDM Kati Kadaň 6:2
branky: 4. Jan Mazur, 16. Dominik Klimscha, 33. Marek Klečka, 42. Jan Mazur, 53. Jiří Šebesta, 59. Marek Klečka - 4. Patrick Lenke, 38. Erik Štěrba; rozhodčí: Viktor Kubala - Patrik Mik; vyloučení: 1:2; využití: 2:0; diváků: 67; zásahy brankářů: Kryštof Bezděk -2 - Filip Staněk ?; po třetinách: 2:1, 1:1, 3:0
60:00 Komentář hostů Štěrba Erik (Trenér): Dnes to bylo o trochu lepší než včera. Nicméně nás trápí koncovka. Musíme to zlepšit do dalších zápasů. Děkujeme soupeři a divákům za zápas.
60:00 Komentář domácích Kružel Daniel (Trenér): Kdo se šel dnes místo florbalu projít v tomhle počasí, udělal asi líp. Oproti včerejšku to bylo opravdu hrozné. Vstup do utkání vlažný, druhá třetina placaná a třetí třetina se dohrávala na polovině Kadaně. Kadaň se včera snažila napadat a hrát aktivní florbal, dnes vyčkávala na polovině a snažila se hrát na brejky, což nám absolutně nevyhovovalo. No což, 2:0, poslední krok je ten nejtěžší. Kdo chce jet s námi busem, nechť napíše, pac a pusu
60:00 Střely ve 3. části: 14:5
58:42 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 6:2
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #36 Marek Klečka, asistoval #7 Dominik Klimscha (6:2)
57:58 Vyloučen hráč #4 Jakub Solar družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za nedovolené vrážení
52:01 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 5:2
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #64 Jiří Šebesta, asistoval #44 Jáchym Kuběna (5:2)
49:02 Vyloučen hráč #14 Jan Mazur družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za držení
41:03 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 4:2
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #14 Jan Mazur, asistoval #7 Dominik Klimscha (4:2)
40:00 Střely ve 2. části: 7:7
37:28 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 3:2
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #71 Erik Štěrba, asistoval #29 Jaroslav Michálek (3:2)
32:14 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 3:1
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #36 Marek Klečka, asistoval #14 Jan Mazur (3:1)
31:16 Vyloučen hráč #26 Marek Pokorný družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za bránění ve hře
20:00 Střely v 1. části: 9:4
15:48 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 2:1
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #7 Dominik Klimscha, asistoval #57 Matěj Krušberský (2:1)
04:57 Trestné střílení družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA neproměnil #18 Daniel Gebauer.
03:46 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 1:1
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #14 Jan Mazur, asistoval #64 Jiří Šebesta (1:1)
03:15 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 0:1
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #13 Patrick Lenke, asistoval #9 Daniel Jäschke (0:1)