9:5
    Kryštof MALINA
    (Sedláček)

TJ Slovan Havířov - Hornets Brno ZŠ Horní  9:5
branky: 5. Jan Vojáček, 12. Jakub Molin, 16. Matěj Sedláček, 19. Petr Řezáč, 45. Jan Vojáček, 49. Matěj Sedláček, 55. Jan Vojáček, 57. Matěj Sedláček, 59. Kryštof Malina - 22. Vincent Drápal, 25. Marek Zapletal, 29. Tomáš Havlíček, 47. Vincent Drápal, 54. Kryštof Kopečný; rozhodčí: Tomáš Brus - Roman Sladký; vyloučení: 2:2 + Tomáš Ručka OS; využití: 1:0; diváků: 57; zásahy brankářů: Ivo Sikora 37 - Bořek Králík 36; po třetinách: 4:0, 0:3, 5:2
60:00 Komentář hostů Brückner Pavel (Trenér): První třetina nám utekla ještě více než včera, ale v další části jsme dokázali vstát z mrtvých a zabojovat o vítězství. Utkání jsme nakonec nedokázali zvrátit z důvodu nedotažených akcí pramenících i z rostoucí únavy a navíc rozhodla i síla individuality soupeře. Děkujeme rozhodčím za utkání a uvidíme se příští týden v Brně!
60:00 Komentář domácích Erbs Matěj (Trenér): První třetina slušná, dle mých představ. O přestávce už v kabině mimo florbalové téma, proto dopadla tak i 2. třetina. 3. třetina už florbalová individualita některých hráčů navýšila naše skóré, až dnešním dnem malé děkuji hráčům, asi už je toho příliš, utkání nebylo jednoduché, jsme zbiti jak koni. Díky soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 17:16
59:59 Poslední střela v dnešním utkání od Fuska
59:25 Hornets v útočném pásmu
58:56 GÓL TJ Slovan Havířov! 9:5
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #35 Kryštof Malina, asistoval #46 Matěj Sedláček (9:5)
56:53 GÓL TJ Slovan Havířov! 8:5
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #46 Matěj Sedláček bez asistence (8:5)
56:53 Vyloučen hráč #27 Matyáš Weinstein družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za nesportovní chování
56:53 Vyloučen hráč #15 Tomáš Ručka družstva Hornets Brno ZŠ Horní - osobní trest
56:31 Timeout Hornets Brno ZŠ Horní
56:31 Hosté bez brankáře
55:26 Hromádka byl teď úspěšně napadán Francem, Sikora má ale míček pod kontrolou
54:34 GÓL TJ Slovan Havířov! 7:5
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #22 Jan Vojáček, asistoval #73 Dominik Vinárek (7:5)
53:59 Důraz Kyce u mantinelu skončil výhodou Brna
53:37 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 6:5
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #64 Kryštof Kopečný, asistoval #48 Adam Obertan (6:5)
52:02 Domací hráč se teď řítil skoro osamocený na bránu, ale brankář Brna včas vystoupil
51:35 Vybojovaný a následně vyhozený míček Fuskem
51:05 Hornets kombinuje a snaží se něco vymyslet
50:36 Vyloučen hráč #13 Filip Hromádka družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za hrubost
49:05 Hostující hráč Havelka vybojoval míček a jeho tým ihned založil útok
48:57 GÓL TJ Slovan Havířov! 6:4
47:55 Fantastický výkon hlasatele, který utřel hrací plochu
47:35 V souboji o míček byl úspěšnější tým Brna
46:45 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 5:4
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #61 Vincent Drápal, asistoval #89 Michal Rada (5:4)
46:28 Další střela, kterou Ivo Sikora likviduje
45:49 Pokus o přihrávku před bránu nebyl úspěšný
44:39 GÓL TJ Slovan Havířov! 5:3
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #22 Jan Vojáček, asistoval #9 Ivo Sikora (5:3)
43:30 Přihrávka před bránu Hornets neprošla
43:07 Boj o míček v rohu
42:41 Zblokovaná střela Brna
41:35 Hráč Brna se teď snažil dostat skrz 2 hráče Slovanu, ale nepodařilo se mu to
36:12 Střela Sedláčka nedoputovala do brány
35:26 Vyloučen hráč #64 Kryštof Kopečný družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za opakované přestupky
33:45 Po souhře Slovanu padl gol, který ale nebyl uznaný z důvodu domácího hráče v brankovišti
32:40 Jan Drong teď šikovně získal míček na svou florbalku
31:25 Série prudkých přihrávek od Slovanu
30:10 Hráči Slovanu si teď nerozuměli a jejich rozehrávka skončila za mantinelem
29:32 Kozelského střela zblokována
28:59 Po delší době si na míček sáhl i brankář Brna
28:27 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 4:3
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #45 Tomáš Havlíček, asistoval #89 Michal Rada (4:3)
28:08 Zblokovaná střela a Havířov rozehrává
27:45 Sikora další střelu opět chytá
26:45 Střela, kterou Sikora opět chytá
25:43 Molin zblokoval přihrávku před bránou
24:50 Havířov rozehrává ze svého obraného pásma
24:06 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 4:2
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #13 Marek Zapletal z trestného střílení (4:2)
24:06 Faulovaný hráč Brna a uvidíme trestné střílení
23:43 Hornets vybojoval míček a ihned založil protiútok
22:58 Perfektně přečtená přihrávka od Maliny
21:56 Slovan rozehrává z rohu
21:40 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 4:1
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #61 Vincent Drápal, asistoval #13 Marek Zapletal (4:1)
18:10 GÓL TJ Slovan Havířov! 4:0
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #91 Petr Řezáč, asistoval #20 Jan Drong (4:0)
16:02 Brno se trošku probudilo a vyprodukovalo z toho 2 střely, ale ani jedna neskončila v bráně
15:46 Výhoda pro Slovan
15:17 GÓL TJ Slovan Havířov! 3:0
14:30 Molinova nebezpečná přihrávka před bránu
13:45 Hornets střílí, ale stále bez golu
12:42 Střela z poloviny hřiště nevedla ke změně skore
11:58 GÓL TJ Slovan Havířov! 2:0
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #18 Jakub Molin, asistoval #27 František Kyc (2:0)
11:38 Slovan se dostal do útočného pásma a kombinuje
10:48 Hromádka šikovně vybojoval míček v rohu
10:25 Brno kombinuje ve svém obraném pásmu
09:35 Střela Drápala nedošla k bráně
08:50 Brnu se zatím nedaří udržet v útočném pásmu
07:55 Hornets už kombinuje v útočném pásmu
07:52 Vyloučen hráč #91 Petr Řezáč družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání
07:38 Michal Kozelský výborně vybojoval míček
06:56 Slovan se snažil něco vymyslet v útočném pásmu, jenže o míček přišel
06:17 Slovan na míčku
05:50 Tvrdý souboj u mantinelu
04:58 GÓL TJ Slovan Havířov! 1:0
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #22 Jan Vojáček, asistoval #40 Denis Kukla (1:0)
02:05 Matěj Erbs se snažil najít přihrávkou Michala Kozelského, bohužel neúspěšně
01:02 Slovan se snažil vymyslet útok, jenže byl zastaven
00:00 První buly pro hosty