Kadaň
  • 53 52:13
    2

FBC DDM Kati Kadaň - S.K. P.E.M.A. OPAVA 2:5
branky: 34. Samuel Synek, 37. Erik Štěrba - 3. Matěj Krušberský, 20. Jan Mazur, 29. Marek Klečka, 33. Jan Mazur, 48. Petr Pavelek; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 3:3; využití: 0:2; diváků: 310; zásahy brankářů: Filip Staněk 23 - Kryštof Bezděk 24; po třetinách: 0:2, 2:2, 0:1
60:00 Komentář domácích Štěrba Erik (Trenér): Tuhle sérii jsme prohráli už v Opavě, kdy se na to půlka týmu vys.ala. Mrzí mě to nejvíc kvůli fans, slíbili jsme, že pro to uděláme vše a rozhodně se tak nestalo. Dalším faktorem byli špatné přesilovky a brankář hostí, který nám nepovolil víc, jak 2 góly za zápas (ukradl si to pro sebe - smekám). Za celou sezónu bych chtěl moc poděkovat našim partnerům, kteří za námi stojí, konkrétně město, kraj, MŠMT, PDL project, DDM, SD, J.Kolitsch a Bagros. Moc děkujeme za vaši podporu. nOsobně bych na závěr chtěl strašně moc poděkovat našim fanouškům. Bylo mi ctí před vámi každou sobotu hrát. Jste nejlepší. Díky za těch x nezapomenutelnejch let!
60:00 Komentář hostů Kružel Daniel (Trenér): K zápasu.. první třetina dle očekávání, nebyli jsme tu hlavou a pomalu ani tělem, cesta je holt nesmyslně náročná, a bylo to znát. Ve druhé třetině jsme přidali a vypadalo to mnohonásobně líp, třetí třetinu jsme poctivě odblokolali a jsme rádi, že jsme to ubojovali. Soupeři děkuji za fér utkání a součinnost při zápasech. Snad Vám to za rok vyjde. nCo se týče sezóny. Začali jsme hrozně, stalo se pár věcí, které nám změnili naše cíle a změnilo se to pouze v to, to udržet. POVEDLO SE. Obrovské díry patří hráčům, kteří se na to nevykašlali a oddřeli celou sezónu v takovém počtu, ač to bylo náročné, uhráli jsme to srdcem. V novém roce jsme začali sbírat body a hrát florbal, play-off nám nevyšlo naši hloupostí. Další velké díry patří našim úžasným a skvělým fanouškům, kteří teď slaví s týmem přímo v Kadani, nebýt Vás, mohlo to vypadat jinak. Největší díky šak vzdávám Šebovi, úžasný člověk, který udělal maximum pro to, abychom se tím bavili, a mohli v opavě nechat národku. Sobě jen děkuji, že jsem přežil :D Teď valíme dom, v září se vidíme s čistým štítem a silnějším. Ahoj, čau. Ještě jednou všem díky!
60:00 Střely ve 3. části: 15:8
59:59 Gratulace Opavě k udržení Národní ligy, čest našim hráčům. Sezóna to byla dlouhá a náročná. Hoši, děkujeme. Škoda jen, že to na straně Opavy nešlo bez těch konfet. Opavští fanoušci si tu udělají menší brigádičku a pomohou s úklidem. Já se s Vámi letos naposledy loučím a zase někdy na „počtenou".
59:47 Prokop ostřeluje Bezděka, ten chytá.
59:09 Vytrčená ruka Bezděka, pěkný to zákrok.
58:25 Kadaň v 6. Staněk není potřeba, Michálek už chytá za něj.
57:12 Prokop se výškově trefil, já se nestačím divit.
55:28 Skvělý Staněk!
53:38 Na zblokované střely to je dnes těžce ve prospěch Opavy.
52:58 Lenke bohužel netrefuje tutovku.
52:13 Timeout FBC DDM Kati Kadaň
52:13 Vyloučen hráč #21 Karel Boželník družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za bránění ve hře
52:13 Kolitsch byl sevřen a naražen na protihráče, tak si nuceně udělal letecký den. Nic příjemného...
51:07 Domácí v tlaku. Bezděk zatím jen díky pořádné dávce štěstí potřetí neinkasoval.
49:48 I podruhé to Zwinger zkoušel na Šebka, podruhé neúspěšně. Nezkusíš, nevíš.
49:32 Klečka se snažil přihrávat Šebestovi, jeho přihrávka nakonec přistála Šebestovi v obličeji.
47:57 Lenke efektně pomohl Michálkovi v obranném zákroku.
47:16 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 2:5
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #72 Petr Pavelek, asistoval #14 Jan Mazur (2:5)
47:16 Jak se to dostalo do brány? Nějaký záhadný odraz od nohy?
45:26 Pavelek zakopnul o vlastní florbalku. Běžně nám hráči zakopávají o lajny, toto jsme tu snad letos ještě neměli, a to je to sezóna nebývale dlouhá.
44:47 Tato dělovka Mazura by se nevešla pravděpodobně ani do brány fotbalové.
42:49 Lenke se luxusně protáhnul kolem Klimschy.
41:27 Zwinger se snažil obejmout Šebka. Jo, hochu, to sis vybral těžký cíl. Šebkovou rozpětí nohou i rukou je převeliké.
40:53 Bezděk dvakrát vyčapal Prokopa.
40:01 Úvodní buly 3. třetiny vyhrávají opět domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 6:9
39:53 Klimscha přizvednul Michálkovu střelu.
39:12 Opava brání dokonce ve 4 mužích.
37:56 Domácí třetí lajna dnes dělá problémy Opavě.
37:08 Že by další velkolepý obrat?
36:35 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 2:4
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #71 Erik Štěrba, asistoval #13 Patrick Lenke (2:4)
36:28 Lenke bohužel nedokázal dorazit míček za Bezděka.
34:48 Štěstí, že tato přihrávka na Tereze byla příliš široká.
33:22 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 1:4
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #67 Samuel Synek, asistoval #15 David Budák (1:4)
33:22 Snad jsem to předchozím příspěvkem zakřikla.
32:43 Domácím se dnes nedaří snad nic.
32:21 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 0:4
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #14 Jan Mazur, asistoval #64 Jiří Šebesta (0:4)
32:21 Tak tahle rána Mazura zaplula pod břevno jako rybička do čerstvě umytého akvárka.
31:33 Dnes bude počítání přesilových her do hlavičky obzvláště výživné, a to ještě nejsme u konce.
30:28 Vyloučen hráč #30 Marcel Kalfiřt družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za bránění ve hře
30:28 Pokorný letěl, Klečka letěl, Kalfiřt na trestné.
30:23 Nádherný zákrok Staňka.
29:04 Balnar marně hledal balónek, který vyletěl za mantinely. Koukal pod sebe, ne před sebe, tak málem inkasoval zásah. Koukal, že chytá, ale nechytal.
28:09 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 0:3
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #36 Marek Klečka, asistoval #14 Jan Mazur (0:3)
28:09 A další gól z nedůrazu na velkém brankovišti.
27:09 Vyloučen hráč #47 Bořek Dundr družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za hrubost
26:18 Bezděk se čílil, že domácí odešli od nařízené standardky střídat. Nu což, kdyby domácí neodšli střídat, nebyl by nadšen, polovina jeho spoluhráčů šla také střídat.
25:29 Důrazné varování pro Lenkeho.
24:39 Synek prohnal Šebestu.
23:45 Pardubský se dnes činí v čistém odebírání balónů soupeři.
23:02 Druhý ozembouch Michálka, dnes dostává naloženo.
22:15 Pokorný se dosti důrazně ohnal po Boželníkovi, který si začal šťourat do Staňka.
21:26 Není to tak dlouho, co upadl buben. Tentokrát byla palička neposedná a vydala se na výlet ze schodů.
20:48 Vyloučen hráč #29 Jaroslav Michálek družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za držení
20:48 Tak i Opava dostává přílěžitost proměnit přesilovou hru.
20:01 Úvodní buly 2. třetiny vyhrávají pro změnu domácí.
20:00 Střely v 1. části: 5:11
19:39 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 0:2
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #14 Jan Mazur, asistoval #7 Dominik Klimscha (0:2)
19:24 Lenke trefuje tyč.
19:07 Skvělý Staněk!
17:32 Šebek vyřešil přečíslení 2na1 tzv. „s noblesou".
16:19 Staněk neměl problém se střelou hráče hostí s číslem 34. Bohužel jméno neznámé, poněvadž mi chybí v zápise. Tak to byl nakonec Rabinský s číslem v zápisu 12, úspěšně přepsáno.
14:45 Skvělý návrat Pardubského.
13:27 Střela Klimschy skončila na rameni opavské fotografky, zajímavá to trajektorie.
12:59 Pokorný trefuje břevno!
11:55 Ani druhá přesilovka nebyla úspěšná.
10:39 Prokopovo nahození k Chládkovi si Pavelek málem srazil do vlastní brány, chyběly centimetry.
09:32 Vyloučen hráč #21 Karel Boželník družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za hrubost
09:32 Obejde se nějaké vyloučení hostů bez komentáře kapitána hostů? Tož otázka, prozatimní odpověd je ne.
09:20 Hosté ustáli první početní nevýhodu dne.
08:30 Staněk v rozkleku chytá únik Klimschy.
07:15 Vyloučen hráč #22 David Zwinger družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za blokování florbalky
07:15 Kadaň si vyzkouší svou přesilovou hru.
06:36 Za Staňkěm zazvonila tyč.
05:44 Synek si skvostně obhodil Tereze.
04:34 Šebkovi sjela přihrávka z čepele, ale i tak našla čepel Pardubského.
03:55 Pro nás lehce nezvyklé rozestavění domácích formací.
02:51 Muchnova střela prosvištěla kolem levé tyče Bezděka.
02:24 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 0:1
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #57 Matěj Krušberský, asistoval #29 Michal Terez (0:1)
02:24 Krušberský z hrany malého brankoviště doklepává balónek za Staňka.
02:07 Staněk předvedl skvělý zákrok ramenem proti Boželníkovi.
01:11 Oba kotle fandí od začátku naplno.
00:52 Mazur vystavil skvělý blok střílejícímu Jäschkemu.
00:04 Klečka ihned po buly omylem opustil hrací plochu. Mantinel byl blíže, než očekával.
00:01 Úvodní buly dnešního zápasu vyhrávají hosté.
00:00 Vítám Vás u dnešního online zápisu utkání, které sehrají domácí Kati Kadaň s Opavou (pro nás lehce exotickou destinací). Dnešní den je hoden spíše grillování u vody, něž-li poletování po hale, ale i tak do naší sportovní haly zavítalo nemálo diváků. Opava má dnes šanci rozhodnout, domácí se jim to ale budou snažit maximálně ztížit a prodloužit tak sérii minimálně o týden. Uvidíme, zda se jim to povede. Přeji příjemné počtení.