1

2

4.

FBS Olomouc - FBŠ AL INVEST Jihlava 2:3pn
branky: 15. Jana Cholková, 32. Petra Kamínková - 37. Eva Mácová, 55. Eva Mácová, N Martina Svobodová; rozhodčí: Stanislav Chvosta - Jiří Vápeník; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Markéta Doubková 26 - Šárka Domanská 34; po třetinách: 1:0, 1:1, 0:1, 0:0
4 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ AL INVEST Jihlava hráč #3 Martina Svobodová a vstřelil rozhodující gól (2:3).
4 Nájezd na branku provedl z družstva FBS Olomouc hráč #8 Jana Cholková , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ AL INVEST Jihlava hráč #44 Ivana Miklíková , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBS Olomouc hráč #4 Alice Pavlíková , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ AL INVEST Jihlava hráč #13 Eva Mácová , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBS Olomouc hráč #3 Jitka Zacpalová a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ AL INVEST Jihlava hráč #3 Martina Svobodová a vstřelil gól.
65:01 Se smutným konstatováním, že Olomouc ztratila 2 body se s Vámi loučíme a přejeme pěkný zbytek víkendu.
65:01 Komentář domácí trenérky: 'Myslím, že nás hodně nalomil velmi lacino inkasovaný gól na 1:2 a ve třetí části už jsme nebyli schopni vytvořit si vyloženou střeleckou příležitost. I když jsme chtěli utkání rozhodnout ještě v základní hrací době, golmanka soupeře výrazně podržela. Stejně tak i v prodloužení. Nájezdy už jsou hop nebo trop a není to naše parketa. Ztráta dvou bodů nás mrzí.'
65:01 Komentář trenéra hostů: 'Po velmi špatné výkonu další z velmi lacino darovaných bodů, kterých sami máme velmi málo. V penaltové loterii jsme byli šťastnějším týmem.'
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Počet střel celkem: 36-28.
65:00 Budeme svědky nervydrásajících nájezdů. Týmy vybírají své favoritky.
65:00 Poměr střel v prodloužení: 2-4.
65:00 V prodloužení gól nepadl, i když Jihlava k němu byla několikrát velmi blízko. Celkově byl soupeř aktivnější.
64:01 V obrovské šanci hostující Krupková, která se ocitla sama před Doubkovou, ale nedokázala usměrnit skákavý míček.
62:30 Aktivnější v prodloužení zatím hostující Jihlava.
61:42 Standartní situaci zahrála nebezpečně hostující Svobodová, ale bez gólového efektu.
61:00 Zatím bez šance, oba týmy nechtějí udělat chybu.
60:00 Střely v třetí třetině: 10-7.
60:00 Viděli jsme vyhecovanou třetí třetinu, ve které ale byla Jihlava o gól úspěšnější a proto budeme svědky prodloužení.
59:59 V poslední vteřině základní hrací doby se o střelu pokusila domácí Pařizková, leč přestřelila.
59:47 Timeout FBS Olomouc
59:47 Domácí Kamínková je je dnes střelecky při chuti. Vyslala další nebezpečnou střelu, ale gólem bohužel neskončila.
58:55 Utkání nám graduje, hráčky se nedarují ani milimentr volného prostoru.
57:47 Domácí kapitánka Pavlíková nebezpečně vystřelila a o odražený míček svedly souboj Zamazalová s hostující obránkyní. Skončilo to pouze přerušenou hrou, protože golmanka zůstala s bolestivou grimasou ležet na zemi.
56:52 Jihlava také střílí, ale nemůže svá mířidla seřídit tak, aby střely létaly na bránu.
55:46 Olomouc ale tento vyrovnávající gól nepoložil a stále bojuje.
54:35 GÓL FBŠ AL INVEST Jihlava! 2:2
Branku družstva FBŠ AL INVEST Jihlava vstřelil #13 Eva Mácová, asistoval #44 Ivana Miklíková (2:2)
54:35 Další z dalekonosných pokusů hostů už je úspěšný. Miklíková napřáhla z půlky, Doubková střelu pouze vyrazila k Mácové, která číhala u tyčky, a ta dorazila do prázdné brány.
53:54 Hosté se pokoušejí o střely z dálky, domácí zase o dravé průniky. Ani jeden způsob ale zatím neslaví úspěch.
52:33 Hostující Mácová přestřeluje odkratou bránu. Měla na hokejce srovnání.
51:45 Domácí nyní svou nedůslednou rozehrávkou nabídli 2 šance soupeřkám, ale ty zůstaly nepotrestané.
51:00 Šance střída šanci, je to tu jak Verdunu.
49:10 Domácí Zamazalová inkasovala tvrdý direkt hokejkou a hra musela být přerušena.
47:42 Obrovská šance domácích. Kamínková poslala křižnou přihrávku přes celou šířku hřiště a Sklenářová svou střelou orazítkovala spojnici hostující brány.
46:47 Registrujeme první střelu na bránu hostujícího týmu, jejichž dresy nápadně připomínají dresy v Česku tolik oblíbeného týmu Pixbo Wallenstam.
45:56 Sklenářová šlápla soupeřce na kokejku a ustlala si to přímo uprostřed středového kruhu. Zdravotník byl připraven, ale naštěstí nemusel zasahovat.
45:04 Standartní situace hostujícího týmu ze slibné pozice, ale končí pouze na zádech hráčky ve zdi.
42:15 Obránkyně Volná se vydala na útočný výlet, zakočila střelou, ale golmanku ke smutku celé domácí haly nepřekonala.
41:34 Utkání má grády. Holky pokračují v tempu z konce druhé třetiny, ale zatím bez gólu.
40:00 Hostující tým si zpříjemňuje pauzu tancem v kolečku na oblíbený hit Danza Kuduro. Divákům se to pochopitelně líbí.
40:00 Poměr střel ve druhé třetině: 13-6.
40:00 Ve druhé třetině domácí tým převzal otěže zápasu. Olomouc byla výrazně aktivnější, ale jen díky výborné Topičové je to stále pouze o jeden gól.
39:07 V závěru třetiny jsme viděli po jedné šanci na každé straně.
38:02 Jihlava po gólu ožila a hrase opět vyrovnala jako tomu bylo v první třetině.
36:03 GÓL FBŠ AL INVEST Jihlava! 2:1
Branku družstva FBŠ AL INVEST Jihlava vstřelil #13 Eva Mácová, asistoval #21 Anna Rinaglová (2:1)
36:03 A je tu první gól Jihlavy. Anna Rináglová potáhla míček středem hřiště, nahrála nalevo Mácové, jejíž střela se domácí Doubkové proplížila pod nohou. A je to zase pouze o gól.
34:55 Další šance Spurné, Pařízkové nebo Matulíkové, ale je to stále pouze o 2 góly.
32:11 Jihlava je v útlumu a domácí toho využívají. Na Topičovou se valí jeden útok za druhým, ale střely jdou buď mimo nebo vše opět zachraňuje výborná Topičová.
31:26 GÓL FBS Olomouc! 2:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #12 Petra Kamínková, asistoval #5 Karolína Spurná (2:0)
31:26 Pěkná akce domácích. Spurná po lajně zatáhla míček do rohu, dala pod sebe do brankoviště, kde už čekala Peťa Kamínková, která svou ránou div neprotrhla síť. Olomouc se dostává do dvoubrankového vedení.
30:56 A máme tu další závar před hostující svatyní, ale Topičová je ve druhé třetině stále nepřekonatelná.
28:03 Big save by Topičová. Matulíková do střely vložila veškerou sílu získanou z vánočního cukroví, ale Topičová předvedla ukázkový semafor, za který by se nemusel stydět ani Tomáš Vokoun.
25:46 Hostují Junková se dostala ke střele z ideální pozice, ale Doubková byla na místě i za přispění lehké teče domácí obránkyně.
23:15 Domácí dvakrát pěkně zakombinovali za bránou soupeřek, ale Zamazalová byla zblokována a druhá akce adresáta ani nenašla.
21:44 Začátek druhé části probíhá v poněkud pozvolnějším tempu. Hráčky zřejmě stále zpracovávají přestávkové pokyny trenéra.
20:44 V toto nedělní poledne si našlo cestu do haly 30 věrných diváků.
20:00 Poměr střel v první třetině: 11-11.
20:00 Vidíme bojovné utkání, hraje se nahoru dolů. Golmanky drží své týmy, ale ta domácí je o jeden gól šťastnější.
19:31 Další závar před hostující bránou, ale Topičová pozorná.
18:43 Také domácí Doubková musela vytasit několik kvalitních zákroků. Stav zůstává stále stejný.
17:02 Domácí branka nabudila a do dalších šancí se dostala střelkyně gólu Matulíková, ale také Fleischmannová a Zamazalová.
14:54 GÓL FBS Olomouc! 1:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #8 Jana Cholková, asistoval #13 Alena Sklenářová (1:0)
14:54 A máme tu první branku utkání. Domácí Alena Sklenářová vybojovala míček ze skrumáže a zakončila. Topičová stačila míček pouze vyrazit před sebe, kde už ale číhala Matulíková, která v pádu zakončila do odkryté brány. Domácí se ujímají vedení v zápase.
12:09 Hra je stále docela vyrovnaná, šance se střídají na obou stranách.
08:54 Domácí Matulíková s Fleischmannovou se dostaly k zajímavým zakončením, ale stav zůstává bez branek.
05:19 A nyní jsme byli svědky tvrdého zákroku na domácí Zamazalovou. Soupeřka ji první sekla tak, že by se za to nemusela stydět ani na souteži v historickém šermu a potom ji ještě nabrala na vidle a vynesla až za mantinel. Sudí to ale vůbec nerozhodilo.
04:13 Výborný zákrok domácí Doubkové, která konečky prstů vytáhla hostující ránu. Hned z protiútoku ale zahrozili také domácí.
03:32 A už tu máme i první šance, které ale zatím golmanky bez problému drží čistá konta.
02:00 Hned od začátku vidíme velmi bojovné utkání. Je vidět, že v tomto zápase jde opravdu o hodně.
00:00 Zahajovací sestava domácích: v brance Doubková, obraný pár Pavlíková, Hrbáčková a útoční trio Pařízková, Fleischmannová a Zamazalová.
00:00 Zahajovací sestava do hostů: v bráně Topičová, v obraně dvojice Raabová a Hubátová a útočná trojice Mácová, Svobodová, Rinaglová.
00:00 Dobré poledne vážení diváci, vítáme Vás u dnešního veledůležitého zápasu mezi domácím výběrem a hostující Jihlavou. Zdravíme vás k vypečené kachničce u nedělního oběda, Otázkám Václava Moravce, ale i hrstku fanoušků, která si našla cestu podpořit domácí na domácí halu.