()
  • 59 58:42
    Ostrava

FBC ČPP Remedicum Ostrava - Herbadent SJM Praha 11 6:8
branky: 1. Denisa Ratajová, 11. Aneta Šmídová, 21. Monika Léblová, 47. Zuzana Štrbáková, 55. Nikol Vinklerová, 59. Denisa Ratajová - 27. Anet Jarolímová, 29. Anet Jarolímová, 32. Tereza Urbánková, 36. Anet Jarolímová, 40. Tereza Urbánková, 43. Pavla Theodosisová, 52. Magdalena Klímová, 54. Pavla Theodosisová; rozhodčí: Libor Ludvík - Kamil Sobotka; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Lenka Kubíčková 32 - Jana Velčická 24; po třetinách: 2:0, 1:5, 3:3
59:59 Martin Klein (Herbadent SJM Praha 11): Děkujeme soupeři za krásně odehraný zápas. Z naší strany byla odehraná pouze jedna třetina.
59:59 Dušan Dudešek (FBC ČPP Remedicm Ostrava): Nevyšla nám druhá třetina, to zápas rozhodlo. S výkonem děvčat jsem spokojen, předvedly luxusní florbal. Soupeřům gratulujeme.
59:59 Střely na bránu po třetí třetině: 14:15
59:24 Domácí hrajou v 6 bez brankáře.
58:42 Timeout FBC ČPP Remedicum Ostrava
58:06 GÓL FBC ČPP Remedicum Ostrava! 6:8
Branku družstva FBC ČPP Remedicum Ostrava vstřelil #73 Denisa Ratajová bez asistence (6:8)
54:35 GÓL FBC ČPP Remedicum Ostrava! 5:8
Branku družstva FBC ČPP Remedicum Ostrava vstřelil #18 Nikol Vinklerová, asistoval #70 Monika Léblová (5:8)
53:57 GÓL Herbadent SJM Praha 11! 4:8
Branku družstva Herbadent SJM Praha 11 vstřelil #21 Pavla Theodosisová, asistoval #15 Magdalena Kotíková (4:8)
51:53 Hosté tlačí na domácí.
51:10 GÓL Herbadent SJM Praha 11! 4:7
Branku družstva Herbadent SJM Praha 11 vstřelil #12 Magdalena Klímová, asistoval #28 Romana Janegová (4:7)
46:03 GÓL FBC ČPP Remedicum Ostrava! 4:6
Branku družstva FBC ČPP Remedicum Ostrava vstřelil #11 Zuzana Štrbáková, asistoval #25 Ivana Šupáková (4:6)
46:03 Šupáková spoza brány nahrála Štrbákové která snižuje na 4:6.
45:13 Remedicu se přesilovka příliš nevyvedla, pár šancí, které měli neproměnili.
42:42 GÓL Herbadent SJM Praha 11! 3:6
41:14 Začátek třetiny je prozatím velmi vyrovnaný.
39:59 Střely na bránu po ukončení 2. třetiny: 5:15
39:37 GÓL Herbadent SJM Praha 11! 3:5
Branku družstva Herbadent SJM Praha 11 vstřelil #16 Tereza Urbánková, asistoval #27 Dominika Podhráská (3:5)
35:56 GÓL Herbadent SJM Praha 11! 3:4
Branku družstva Herbadent SJM Praha 11 vstřelil #6 Anet Jarolímová, asistoval #27 Dominika Podhráská (3:4)
31:03 GÓL Herbadent SJM Praha 11! 3:3
30:23 Ratajová střílí do pravého horního rohu, ale Velčická míček vyráží.
28:29 GÓL Herbadent SJM Praha 11! 3:2
26:52 GÓL Herbadent SJM Praha 11! 3:1
Branku družstva Herbadent SJM Praha 11 vstřelil #6 Anet Jarolímová, asistoval #16 Tereza Urbánková (3:1)
26:52 Urbánková nahrála spoza brány Jarolímové, která doklepla míček do brány domácích.
24:31 Prozatím se hraje převážně v obranné polovině Herbadentu.
22:15 Štrbáková přestřelila branku hostů.
20:44 GÓL FBC ČPP Remedicum Ostrava! 3:0
Branku družstva FBC ČPP Remedicum Ostrava vstřelil #70 Monika Léblová, asistoval #19 Aneta Šmídová (3:0)
19:59 Střely na bránu po první třetině: 11:10
19:59 V poslední vteřině ještě Kalecká málem dorazila do branky domácích, ale nepovedlo se.
17:34 Herbadent v šanci 2 na 1, nakonec se ale Hebronová stihla vrátit a zachánila Remedicum.
13:59 Vavrečková vyváží míček a nahrává na střed, Závodná se k němu ale nedostala včas.
12:31 Klímová střílí na branku domácích, ale přestřelila...
10:09 GÓL FBC ČPP Remedicum Ostrava! 2:0
Branku družstva FBC ČPP Remedicum Ostrava vstřelil #19 Aneta Šmídová, asistoval #25 Ivana Šupáková (2:0)
10:09 Ratajová nahrává přes celé hřiště Šupákové, která to zklepne na střed Šmídové, která střílí do víka.
10:00 Herbadent tlačí na Remedicum.
06:31 Rychlý protiútok Herbadentu, ale Kubíčková míček vyráží nohoou.
06:15 Akce Remedica 3 na 2 neproměněna.
02:44 Urbánková střílí na branku, ale Kubíčková vyráží.
01:31 Velká šance Lustigové břed brankou hostů.
00:33 GÓL FBC ČPP Remedicum Ostrava! 1:0
00:00 Line up domácích: Kubíčková, Vavrečková, Ratajová, Lustigová, Metzová, Závodná Line up hostů: Velčická, Kalecká R., Cepek Žižková, Kotiková, Theodosisová, Sádková