• 60 59:37
    4:8
    (Musilová)

FBC ČPP Remedicum Ostrava - FbŠ ROPRO Bohemians 4:8
branky: 9. Denisa Ratajová, 17. Monika Léblová, 22. Aneta Šmídová, 37. Monika Léblová - 23. Kamila Musilová, 24. Olga Šimáčková, 25. Andrea Vojnarová, 41. Iveta Jedličková, 43. Andrea Vojnarová, 54. Adéla Bočanová, 57. Andrea Vojnarová, 60. Olga Šimáčková; rozhodčí: Radek Vybíhal - Pavel Kačer; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 64; zásahy brankářů: Lenka Kubíčková 31 - Veronika Skopková 20; po třetinách: 2:0, 2:3, 0:5
60:00 Komentář trenéra domácích: Kdybychom hrály celé utkání jako v 1. třetině, skóre by mohlo vyznít v lépe v náš prospěch. Soupeřům gratulujeme.
60:00 Komentář trenéra hostí: Chtěl bych ocenit snahu soupeře. Jsem rád, že naše hráčky ve 3. třetině pochopily , že hrají extraligovou soutěž.
60:00 Nejlepší hráčka hostujícího týmu je Andrea Vojnarová, domácího týmu Monika Léblová
60:00 Střely ve 3. třetině: 10 - 14
59:37 GÓL FbŠ ROPRO Bohemians! 4:8
Branku družstva FbŠ ROPRO Bohemians vstřelil #3 Olga Šimáčková, asistoval #18 Kamila Musilová (4:8)
56:42 GÓL FbŠ ROPRO Bohemians! 4:7
Branku družstva FbŠ ROPRO Bohemians vstřelil #33 Andrea Vojnarová, asistoval #14 Eliška Vrátná (4:7)
55:49 Domácí se snaží ze všech sil ještě něco udělat s výsledkem, ale nedaří se jim úspěšně zakončit
53:59 Timeout FBC ČPP Remedicum Ostrava
53:59 GÓL FbŠ ROPRO Bohemians! 4:6
Branku družstva FbŠ ROPRO Bohemians vstřelil #94 Adéla Bočanová, asistoval #18 Kamila Musilová (4:6)
51:01 Hosté měli v rychlém sledu za sebou několik šancí, ale ani jednu neproměnili
47:03 Domácí v akci 2 na 1 pouze do připravené Skopkové
46:00 Ratajová v přesilové hře trefuje pouze tyčku
43:59 Trestné střílení družstva FBC ČPP Remedicum Ostrava neproměnil #20 Zuzana Halfarová.
43:02 Pěkná akce hostí končí v domácí obraně
42:32 GÓL FbŠ ROPRO Bohemians! 4:5
40:15 GÓL FbŠ ROPRO Bohemians! 4:4
Branku družstva FbŠ ROPRO Bohemians vstřelil #10 Iveta Jedličková, asistoval #94 Adéla Bočanová (4:4)
40:00 Střely ve 2. třetině: 9 - 14
38:29 Jelínková ze středu hřiště pálí vedle
37:51 Střelu Lustigové se pokoušela dorážet Závodná, ale neúspěšně
36:15 GÓL FBC ČPP Remedicum Ostrava! 4:3
Branku družstva FBC ČPP Remedicum Ostrava vstřelil #70 Monika Léblová, asistoval #25 Ivana Šupáková (4:3)
35:12 Skopková G. zůstává ležet na hřišti a spoluhráčky jí musí pomoci ze hřiště
34:14 Hostům se nepodařilo proměnit ani třetí přesilovou hru
33:23 Kubíčková zalehla míček těsně před brankovou čárou
31:15 Léblová sama před Skopkovou, ta ale její kličku vychytává
28:53 Hosté aktivně napadají rozehrávku domácích
24:45 GÓL FbŠ ROPRO Bohemians! 3:3
Branku družstva FbŠ ROPRO Bohemians vstřelil #33 Andrea Vojnarová, asistoval #7 Zuzana Jelínková (3:3)
24:13 Křížová zpoza branky vyjíždí, ale Kubíčková je připravena
23:10 GÓL FbŠ ROPRO Bohemians! 3:2
Branku družstva FbŠ ROPRO Bohemians vstřelil #3 Olga Šimáčková, asistoval #7 Zuzana Jelínková (3:2)
22:20 GÓL FbŠ ROPRO Bohemians! 3:1
Branku družstva FbŠ ROPRO Bohemians vstřelil #18 Kamila Musilová, asistoval #17 Dagmar Surá (3:1)
21:04 GÓL FBC ČPP Remedicum Ostrava! 3:0
Branku družstva FBC ČPP Remedicum Ostrava vstřelil #19 Aneta Šmídová, asistoval #25 Ivana Šupáková (3:0)
20:47 Léblová sama před brankou po nahrávce Šupákové trefuje tyčku
20:00 Střely v 1. třetině: 5 - 11
18:51 Hra se posledních minutách 1. třetiny odehrává převážně na půlce domácích
16:27 GÓL FBC ČPP Remedicum Ostrava! 2:0
14:32 Hosté si vytvořili během přesilové hry několik pěkných šanci, ale gól z nich nevstřelili
10:02 Hyršlová po chybě domácí obrany neproměňuje
08:43 GÓL FBC ČPP Remedicum Ostrava! 1:0
Branku družstva FBC ČPP Remedicum Ostrava vstřelil #73 Denisa Ratajová, asistoval #5 Romana Skácelová (1:0)
06:27 Lustigová zkouší vyjet z rohu, ale trefuje boční tyčku
06:04 Štrbáková se vydala z obrany dopředu, ale její střela těsně nad
03:18 Pěkná střela Křížové z otočky pouze do náruče Kubíčkové
00:58 Metzová v první šanci tohoto utkání přestřeluje bránu
00:29 Utkání začalo v rychlém tempu, domácí hráčky napadají rozehrávku soupeře
00:00 Line up domácích: Kubíčková - Ratajová - Vavrečková - Závodná - Lustigová - Metzová
00:00 Line up hostů: Skopková - Nemravová - Surá - Bočanová A. - Bočanová K.