• 59 58:26
    5:8
    ()

FBC Liberec - BILLY BOY Mladá Boleslav 6:8
branky: 16. Jakub Procházka, 31. Ondřej Neuman, 41. Tomáš Marek, 48. Jakub Procházka, 58. Bohuslav Ferdan, 59. Radek Valeš - 6. Daniel Ludvík, 18. Daniel Kroupa, 27. Daniel Kroupa, 31. Vojtěch Výborný, 32. Dominik Škarda, 38. Daniel Ludvík, 51. Jan Baudisch, 59. Dominik Škarda; rozhodčí: Martin Valenta - Michal Žďárský; vyloučení: 0:0; využití: 1:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Jan Jelínek 11 - Luděk Horáček 23; po třetinách: 1:2, 1:4, 4:2
60:00 Komentář trenéra hostů pana Pánka: Vyhráli jsme po velké bitvě, důležité tři body. Za domácí komentář Davida Derky - Vyhrál šťastnější soupeř, škoda emotivního závěru.
58:45 GÓL FBC Liberec! 6:8
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #91 Radek Valeš, asistoval #61 Miroslav Daněk (6:8)
58:26 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 5:8
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #25 Dominik Škarda bez asistence (5:8)
57:33 GÓL FBC Liberec! 5:7
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #4 Bohuslav Ferdan, asistoval #91 Radek Valeš (5:7)
57:30 Timeout FBC Liberec
51:08 Trestné střílení družstva BILLY BOY Mladá Boleslav neproměnil #25 Dominik Škarda.
51:07 Škarda naložil s nájezdem stejně jako s většinou svých šancí - střílí vedle.
50:50 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 4:7
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #4 Jan Baudisch, asistoval #8 Tomáš Novák (4:7)
49:46 Liberečtí pokračují v náporu, ale štěstí jim prostě nepřeje, v několika dobrých šancích jim sjíždí balonek z čepele a ostatní akce Horáček likviduje.
49:16 Hosté se snaží hru uklidnit, ale na jejich holích jim chybí klid.
48:43 Valeš zachycuje rozherávku hostů, následuje série šancí domácích, ale branky se diváci nedočkali.
47:52 GÓL FBC Liberec! 4:6
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #7 Jakub Procházka, asistoval #91 Radek Valeš (4:6)
47:52 Velice pohlednou akci na jeden dotek proměňuje druhým gólem v utkání Procházka.
47:32 Do slibné šance se dostával Kubek, míček mu ale při střele sjel z hokejky.
46:52 Tampier se snažil individuálně protlačit před bránu, neúspěšně.
46:41 Timeout BILLY BOY Mladá Boleslav
46:41 Liberečtí i po konci přesilovky pokračují ve velkém tlaku a nutí hosty vzít si time-out.
45:48 Po velké šanci před bránou faulován Valeš, následuje standardka z velkhého brankoviště, která končí střelou do hostujícího golmana.
45:16 Domácí si vytvořili několik šancí, ale štěstí jim nepřeje a žádná z nich nekončí brankou.
44:03 Marek i přes tvrdý faul a signalizované vyloučení udržel míček, následnou nahrávku ale hosté zachycují a tak si Liberec zahraje přesilovku.
43:04 Liberečtí se snaží útočit, ale z individuálních chyb plynou protiútoky hostů. Jelínek v této třetině zatím bezchybný.
42:25 Domácí jsou po vstřeleném gólu na koni a dostávají hosty pod tlak.
41:26 Bohuslav Ferdan přechází individuálně tři čtvrtiny hřiště, jeho střelu ale hostující brankář chytá.
40:46 GÓL FBC Liberec! 3:6
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #8 Tomáš Marek, asistoval #91 Radek Valeš (3:6)
40:46 Domácí přesilovku bleskově využívají, po Valšeově nahrávce velí kapitán Marek k obratu.
40:25 Škarda zbytečně atakuje Valeše a půjde na dvě minuty.
40:06 Domácí vstoupili do třetí třetiny aktivně a v prvních třetinách střílí Valeš.
40:00 Střely v druhé částli: 8:3.
38:55 Pospíšil se prezentuje dalším tvrdým hitem, příklad si z něho bere i Daněk a tak se hra poněkud přiostřuje. Hosté se snaží dohrát třetinu bez obdrženého gólu.
37:41 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 2:6
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #50 Daniel Ludvík, asistoval #25 Dominik Škarda (2:6)
37:41 Ze standardky z poloviny hřiště nahodil Škarda míček na bránu a Ludvík se ze vzduchu prosadil.
37:10 Domácí mají v posledních minutách viditelně více ze hry, hosté se k balonku moc nedostávají.
36:51 Neuman nahrával na střed do dobré šance Valešovi, hostující obránce ale střelu zblokoval.
35:42 Série tří velkých šancí domácích, ale štěstí je dnes spíše na straně hostů.
34:59 V druhé polovině přesilovky domácí zvýšili svou aktivitu, ale nevedlo to k žádné vyložené šanci.
34:18 V první minutě si domácí nevytvořili žádnou větší šanci, na začátku druhé vyslal dobrou střelu Marek, ale stejně jako následná Ferdanova dorážka se neujala.
33:13 Liberečtí začínají přesilovku nebezpečnou standardkou, Marek ale při střele netrefuje míček ideálně, a tak se liberečtí staví do svého obyvklého postavení a kombinují.
33:01 Omlouváme se všem divákům, potýkali jsme se s technickými problémy.
31:22 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 2:5
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #25 Dominik Škarda, asistoval #8 Tomáš Novák (2:5)
30:33 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 2:4
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #5 Vojtěch Výborný, asistoval #6 Filip Munzar (2:4)
30:07 GÓL FBC Liberec! 2:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #19 Ondřej Neuman, asistoval #91 Radek Valeš (2:3)
26:43 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 1:3
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #91 Daniel Kroupa, asistoval #23 Jan Kareš (1:3)
26:43 Kubek blokuje Munzarovu střelu, hosté po nenápadném projevu po celou dobu přesilovky nacházejí volného hráče před bránou a ten se nemýlí.
25:45 Z nenápadné akce hostů se vyklubala slušná šance, k míčku se ale dostávají domácí a vyhazují.
24:46 Do dobré šance se dostal Pluhař, byl faulován a rozhodčí se uchylují k dvouminutovému trestu.
24:20 Neuman nadvakrát přešel přes čtyři hráče, byl při tom faulován, ale z následující standardky Procházka těsně míjí.
23:48 Hosté začínají hrát poněkud dřevorubeckým stylem, rozhodčí to tolerují.
23:23 Jsme svědky nepříliš organizované hry z obou stran.
22:43 Po chybě domácí obrany stříli ze středu Výborný, bránu míjí. Reklamuje teč, ale není mu dáno za pravdu.
21:44 Další Škardova střela mimo.
21:24 Jiří Pospíšil dnes rozdává hity jak na běžícím pásu, jeho tvrdost právě okusil další hostující útočník.
20:56 Valeš vytvořil závan před hostující brankou, ale je mu pískán faul.
20:24 Neuman se řítil do dobré šance, v poslední chvíli mu ale balonek sjel z čepele.
20:00 Během první třetiny se sešli další fanoušci, ochozy tak nyní čítají okolo 40 lidí.
20:00 I přes nepřesvědčivou rozehrávku vypadá hostující tým se svou hrou spokojeně, trenér neuděleje skoro žádné pokyny a tak se část týmu rozcvičuje a zbytek odpočívá.
19:56 Markova střela v posledních vteřinách třetiny je tečovaná mimo, z rozehry z rohu domácí nic nevytěžili a první třetina končí.
19:05 Po velké chybě domácího obránce šli Neuman s Procházkou dva na jednoho, Neuman trefil pouze masku hostujícího brankáře,
18:39 Daněk fotbalovým kopem uklízí míč do zámezí a zabraňuje šanci hostů.
17:48 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 1:2
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #91 Daniel Kroupa, asistoval #6 Filip Munzar (1:2)
17:48 Hosté si standardku v klidu rozehráli a ze strany se prosazuje Kroupa.
17:45 Baydisch se sám před bránou neprosadil, ale byl faulován a hosté si zahrají standardku z hranice velkého brankoviště.
17:27 Hostující Novák přeběhl půl hřiště a vyslal průměrnou střelu, Jelínek vyráží.
17:04 Další standardka domácích z nebezpečného prostoru končí střelou sraženou vysoko nad.
16:32 Po šanci domácích zahrál hostující obránce velmi vysokou hokejkou, rozhodčí nařizuje jen trestný úder, který končí střelou do zdi.
15:56 GÓL FBC Liberec! 1:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #7 Jakub Procházka, asistoval #19 Ondřej Neuman (1:1)
15:50 Hra se zklidňuje, hostující rozehrávka stále působí bezradným dojmem, z čehož profituje navrátilec Procházka.
14:40 Hostující Škarda potřetí vystřelil ze střední vzdálenosti, potřetí vedle. Poté Pospíšil dává další tvrdý hit.
14:01 Druhá pětka domácích dobrým forčekingem dostává hostující obranu pod tlak, resultuje z toho šance Marka a rozehrávka z rohu pro domácí.
13:20 Munzar vyslal několikrát tečovanou střelu, Jelínek byl pozorný.
12:54 Hostující obránci si s rozehrávkou nevědí rady, začínají hrát nahazované míče a ty liberečtí obránci sbírají.
12:20 Hra se přelévá ze strany na stranu, po pěkné akci domácích trefil Neuman z předbrankového prostoru břevno.
10:58 Domácí předvádějí v plném počtu klidnou kombinační hru a velký důraz, tvrdým hitem se právě prezentoval Pospíšil.
09:24 Hosté si zatím nevytvořili výraznější tlak, po několika náhodných odrazech se k míči dostal jeden z útočníků, ale polovinu prázdné brány netrefil.
07:42 Trestné střílení družstva BILLY BOY Mladá Boleslav neproměnil #24 Josef Pluhař.
07:42 Pluhař s nestandardním zakončením na Jelínka nevyzrál a hosté si tedy zahrají přesilovku.
07:39 Jelínek dobrým zákrokem vyřešil situaci 3 na 1, ale v následující skrumáží Valeš hrál v brankovišti a hostující Pluhař pojede trestné střílení.
07:08 Vstřelená branka hostům psychicky pomohla, nyní mají o něco více ze hry.
05:32 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 0:1
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #50 Daniel Ludvík, asistoval #24 Josef Pluhař (0:1)
05:32 Z ničeho nic se hosté prosazují střelou ze střední vzdálenosti.
05:15 Hostující útočník mohl potrestat chzbu domácí obrany, ale střela šla daleko vedle.
04:05 Rozehrávka hostů nepůsobí příliš jistým dojmem, hostující obránci se často dostávájí pod tlak.
02:11 Hra se přelévá ze strany na stranu, nyní si hosté svou aktivitou vytvořili několik menších šancí.
01:24 Neuman nabíjí Daňkovi, po jehož střele došlo k závanu před hostujícím brankářem. Hosté situaci uklidnili.
00:00 Oba týmy nastupují, davy čítající zhruba 20 diváků bouří.
00:00 Dobrý večer, vítáme vás na 1.lize juniorů. Line up : Liberec : G Jelínek Jan, obrana Příhoda , Daněk, Útok : Procházka, Valeš, Neumann. Line up hostů: G Horáček, obrana : Munzar, Pluhař, útok : Kroupa, Baudich, Výborný.