• 60 59:16
    9:2
    (Gurkovský)

1. SC WOOW Vítkovice - x3m team SSK Future 9:2
branky: 2. Jiří Šebesta, 12. Petr Jankulár, 28. Roman Oborák, 40. Marek Bräuer, 49. Tomáš Kasinec, 55. Patrik Michalík, 56. David Matúš, 59. Václav Gurkovský, 60. Tomáš Kasinec - 22. Jakub Gruber, 29. Tadeáš Chroust; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 42; zásahy brankářů: Jakub Rataj 23 - Jakub Výtisk 30; po třetinách: 2:0, 2:2, 5:0
60:00 Nejlepšími hráči utkání byli vyhlášeni: Future 11 Výtisk Jakub Vítkovice 22 Šebesta Jiří.
60:00 Střely celkem Vit 37 Fut 25
60:00 Střely po třetí třetině Vit 13 Fut 10
60:00 Komentář hostujícího trenéra Pazdery: Vítkovice vyhrály zaslouženě, předčily nás kvalitou zakončení. Zároveň rozhodla větší zkušenost na straně soupeře. Chci pochválit své hráče za hru v prvních dvou třetinách, kdy jsme byli soupeři minimálně vyrovnaným protivníkem. Ve třetí třetině nám odešly síly. Děkujeme za utkání.
60:00 Vyjádření domácího trenéra Deuse: S Future vždy super zápas. Rozhodla naše koncentrace, trpělivost v koncovce a větší zkušenost, tudíž zasloužené vítězství, ale smekám před oběma týmy.
59:16 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 9:2
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #33 Tomáš Kasinec, asistoval #71 Václav Gurkovský (9:2)
58:44 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 8:2
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #71 Václav Gurkovský, asistoval #22 Jiří Šebesta (8:2)
58:44 Gurkovský se vytočil od mantinelu před branku a zvyšuje rozdíl ve skóre.
58:30 Vítkovice kontrolují hru, Future sice zkouší protiútoky, ale končí bez úspěchu.
56:21 Timeout 1. SC WOOW Vítkovice
55:39 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 7:2
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #28 David Matúš bez asistence (7:2)
55:39 Matúš se zmocnil balonu a po pár kličkách poslal balon s jistotou do prázdné branky.
55:00 Hosté se po time outu snaží o hru v šesti.
54:50 Timeout x3m team SSK Future
54:50 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 6:2
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #69 Patrik Michalík bez asistence (6:2)
54:50 Michalík obral hosty na půlce o balon, proběhl napříč hřištěm a jeho střela zapadla k pravé Výtiskově tyči.
54:30 Šebesta vybojoval balon a poslal ho na Zbořila osamoceného před brankou a ten opět přestřelil.
53:41 Oba týmy si vypracovávají pozice kolem branky soupeře, ale každé obléhání končí ztrátou a přesunem k opačné brance.
49:31 Přesilovka dobře odbráněná domácí čtveřicí nepřinesla žádnou změnu.
48:24 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 5:2
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #33 Tomáš Kasinec bez asistence (5:2)
47:31 Další průnik hostů podél mantinelu zastavuje Oborák sekerou a jde posedět na trestnou lavici.
45:24 Tomáš Kasinec obral Duchoslava o balon a trefil přesně k levé tyči.
45:20 Více prostoru na hřišti více svědčí domácím, kteří si vypracovali několik šancí, největší spálil Matúš, když sám před Výtiskem přestřelil.
43:34 Na hřišti byla k vidění kuriózní situace, oba rozhodčí svorně odpískali špatné střídání, každý jedné střídačce, takže si týmy zahrají 4 na 4.
42:33 Třetí třetina začala stejně jako druhá, nepozorností domácí obrany, a tlakem Future.
40:00 Toto utkání sleduje 42 diváků.
40:00 střely po druhé třetině Vit 9 Fut 12
39:50 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 4:2
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #53 Marek Bräuer, asistoval #47 Adam Zbořil (4:2)
39:50 Protiútok Vítkovic zaskočil hostující obranu a Brauer dotlačil balon za Výtiska.
35:00 Hra se přelévá ze strany na stranu, plná nepřesností a ztrát.
28:56 GÓL x3m team SSK Future! 3:2
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #16 Tadeáš Chroust, asistoval #54 Jakub Gruber (3:2)
28:56 snaha přinesla ovoce a proměněnou přesilovku. Střelou od mantinelu do šibenice.
28:45 Hosté se snaží o střelbu z každé pozice.
28:33 po další ztrátě na polovině soupeře Zastavil Klemens nedovoleně.
27:30 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 3:1
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #13 Roman Oborák, asistoval #71 Václav Gurkovský (3:1)
27:30 Za pozornou obranu Future se teď dostala dvojice Gurkovský, Oborák a druhý jmenovaný poslal balon do prázdné branky.
27:00 Future teď režíruje hru, Vítkovice rychle ztrácejí balony.
22:34 V další dobré pozici se před Ratajem objevil Stuchlík , Rataj chytá.
21:25 GÓL x3m team SSK Future! 2:1
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #54 Jakub Gruber, asistoval #59 Vojtěch Duchoslav (2:1)
21:25 Teď už byl Rataj na trojitou dorážku Grubera krátký.
21:21 Kopecký prokličkoval do středu před Rataje, který jeho pokus kryje.
21:20 Future po přesilovce se na palubovce objevilo vyměněné Future. Domací se nejsou schopní dostat z tlaku.
20:37 Třetina začala končící přesilovkou hostů, ve které Vítkovická čtveřice držela balon kolem branky hostů.
20:00 Střely po první třetině Vit 15 Fut 3
19:59 Hosté se tlačí do střelby, ale domácí brání jistě a nepouští soupeře k brance.
18:37 V dalším protiútoku zastavili domácí nedovoleně a přesilovku si pro změnu zahrají hosté.
16:29 Domácí v přesilovce poslali balon několikrát kolem hřiště, ale ani jednou se nedostali ke střele.
14:29 Hostům se nelíbil výrok rozhodčích a po komentáři prezentovatelném po 22 hodině šel Řehoř na trestnou.
11:00 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 2:0
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #4 Petr Jankulár z trestného střílení (2:0)
11:00 K nájezdu se postavil Jankulár a vymíchal Výtiska a v kličce do backhandu skóroval.
11:00 Hosté nabídli Matějčíkovi balon, před svojí brankou, pak ho zfaulovali. Rozhodčí odpískali nájezd.
09:20 Domácí se Rychlými kombinacemi dostávají za obranu soupeře a do slibných pozic před výtiskem, ale ke změně skóre to nevede.
06:16 Podobná situace na druhé straně, Řehoř utekl za domácí obranu, oběhl Rataje a poslal balon podél prázdné brány do rohu.
05:45 Gurkovský naservíroval Zbořilovi před prázdnou branku, ten poslal balon na zadní mantinel místo do branky.
01:04 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 1:0
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #22 Jiří Šebesta, asistoval #71 Václav Gurkovský (1:0)
01:04 Utkání začalo svižně ze strany domácích, zato hostující Future bylo poněkud zaskočeno a důrazu před Gurkovského a Šebesty před brankou je otevřeno skóre ve prospěch domácích.
00:00 Line up domácí: V brance 93 - Rataj Jakub V poli 4 - Jankulár Petr 23 -Stejskal Petr 28- Matúš David 45- Mertha Gabriel 68- Matějčík Marek
00:00 Line up hosté: V brance 11 - Výtisk Jakub V Poli 2- Jelínek Marian 16-Chroust Tadeáš 18-Řehoř Jan 54-Gruber Jakub 59-Duchoslav Vojtěch