8:3
    Tomáš NOVÁK
    (Munzar)

BILLY BOY Mladá Boleslav - x3m team SSK Future 8:3
branky: 2. Jakub Doutnáč, 7. Dominik Škarda, 17. Antonín Palatínus, 38. Daniel Kroupa, 45. Tomáš Vitásek, 50. Daniel Kroupa, 53. Filip Munzar, 57. Tomáš Novák - 1. Ondřej Stuchlík, 6. Jan Zavadil, 40. Ondřej Vašíček; rozhodčí: Oskar Novák - Přemysl Škaloud; vyloučení: 0:0; využití: 4:1; diváků: 52; zásahy brankářů: Luděk Horáček 25 - Daniel Körber 24; po třetinách: 3:2, 1:1, 4:0
60:00 Komentář trenéra domácích Pánka: I když se nám herně nedařilo, tak jsme vůlí a nasazením dotáhli utkání do vítězného konce. Děkuji soupeři za předvedenou hru.
60:00 Komentář trenéra hostí Pazdery: Dvě třetiny vyrovnané utkání bez velké kvality, ve třetí třetině začal hrát soupeř na plno a přehrál nás. Gratulujeme k vítězství.
60:00 Střely ve třetí třetině: Domácí 9 - Hosté 7 Střely celkem: Domácí 32 - Hosté 28 Nejlepší hráči utkání: Domácí - Luděk Horáček - Hosté - Ondřej Stuchlík
59:19 Trenér domácích zapojil do hry i dorostence, kteří si teď vytvořili několik gólových šancí, které však bohužel neproměnili.
56:21 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 8:3
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #8 Tomáš Novák, asistoval #6 Filip Munzar (8:3)
56:21 Novák do zápasu nastoupil jen na přesilovku, proběhl celé hřiště a dal gól. Vedení domácích se tak zvyšuje na 8:3.
55:02 Hosté si přesilovou hru moc dlouho nezahráli, i když o ni byli připraveni neprávem za čistý zákrok tělem, který uznal i trenér domácích.
52:57 Timeout x3m team SSK Future
52:57 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 7:3
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #6 Filip Munzar, asistoval #24 Josef Pluhař (7:3)
52:57 Domácí krásnou kombinací i ve třetí přesilové hře překonávají hostujícího brankáře a navyšují skóre na 7:3.
50:50 Domácí vyváží míček až k hostům za branku. Když se dostali před branku, odkud chtěli střílet, byl domácí hráč faulován a hraje se tak 4 na 4.
50:40 Hosté si v přesilovce vytváří šance, ale nedokážou je proměnit.
49:19 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 6:3
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #91 Daniel Kroupa bez asistence (6:3)
49:19 Hostující hráči přestávají stíhat tempo domácích. Kroupa toho využil a zvyšuje tak vedení domácích.
44:32 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 5:3
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #9 Tomáš Vitásek, asistoval #24 Josef Pluhař (5:3)
44:32 Domácí využívají i druhou přesilovou hru a zvyšují tak své vedení na 5:3.
43:55 Zákrok, po kterém se zvedla celá hala, poslal na trestnou lavici hostujícího hráče.
40:00 Střely ve druhé třetině: Domácí 8 - Hosté 10
39:59 GÓL x3m team SSK Future! 4:3
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #77 Ondřej Vašíček bez asistence (4:3)
39:27 Nikdo netuší, za co rozhodčí vyloučili domácího hráče, ale je to tak a Kareš si posedí na trestné.
38:58 Celá hala tleská domácímu brankáři Horáčkovi, který chytil nájezd hostujícího hráče i následnou dorážku.
37:38 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 4:2
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #91 Daniel Kroupa, asistoval #6 Filip Munzar (4:2)
37:38 Kroupa dorazil se štěstím krosovou nahrávku od Munzara a zvyšuje tak vedení domácích na 4:2.
36:06 Hostující hráč osekal před bránou vše, co se dalo, a odpočine si na dvě minuty na trestné.
32:41 Domácí se i v oslabení dostávají do více šancí než hosté.
31:08 Valíček si pomohl faulem a odpočine si tak na dvě minuty na trestné lavici.
30:00 Pechan prokličkoval mezi třemi hráči, při střele však nechal míček na palubovce a ke střele tak nedošlo.
26:55 Škarda nedovoleně zabránil střele a teď si posedí dvě minuty na trestné lavici.
24:22 Škarda teď pořádně zavařil před hostující brankou, když podle tyčky nahrál na malé brankoviště.
23:37 Hosté teď zavřeli domácí hráče na jejich půlce.
21:33 Hra se přelévá. Hosté se snaží vyrovnat a domácí se snaží navýšit své vedení.
20:00 Střely v první třetině: Domácí 15 - Hosté 11
18:21 Domácí jsou očividně nabuzeni vedením a v posledních minutách se u hostující branky strhla divoká přestřelka. Körber však drží naděje hostí.
16:21 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 3:2
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #20 Antonín Palatínus, asistoval #25 Dominik Škarda (3:2)
16:21 Dominik Škarda našel pod hokejkou hostujícího obránce skulinku a nahrál volnému Palatínusovi, který se nemýlil.
11:39 Dvě střely domácího celku těsně nad bránu...
11:14 Malá kulturní vložka pro diváky, když se dva domácí hráči při rotaci srazili.
09:35 Dominik Škarda zachytil míček před hostujícím brankáře, bohužel to nedokázal zužitkovat.
06:16 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 2:2
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #25 Dominik Škarda, asistoval #6 Filip Munzar (2:2)
06:16 Munzar nahodil přes celé hřiště až od svého velkého brankoviště a osamocený Škarda dorazil míček až za záda hostujícího brankáře.
05:21 GÓL x3m team SSK Future! 1:2
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #23 Jan Zavadil, asistoval #18 Jan Řehoř (1:2)
05:21 Střelu od půlky vykryl domácí Horáček. Obránci však nedokázali míček vyhodit od branky a tak Horáček po druhé inkasoval.
03:51 Hráč hostů měl dobrou střeleckou pozici, míček mu však přeskočil přes čepel a tak ze střely nic nebylo.
02:23 Hra se přelévá ze strany na stranu. Střely na bránu a tvrdé souboje jsou vidět u obou týmů.
01:19 GÓL BILLY BOY Mladá Boleslav! 1:1
Branku družstva BILLY BOY Mladá Boleslav vstřelil #11 Jakub Doutnáč bez asistence (1:1)
01:19 Špatnou rozehrávku hostujícího celku zachytil Jakub Doutnáč a zařídil tak vyrovnání.
00:58 GÓL x3m team SSK Future! 0:1
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #65 Ondřej Stuchlík, asistoval #74 Viktor Kopecký (0:1)
00:58 První vážná situace, kterou ještě stihl Horáček zachránit. Na dorážku byl však krátký a ani obránci mu moc nepomohli.
00:00 Zahajovací sestavy obou celků: Domácí: brankář - Luděk Horáček, obránci - Ondřej Sochůrek, Tomáš Vitásek, útočníci - Daniel Kroupa, Jan Baudisch, Jan Kareš Hosté: brankář - Daniel Körber, obránci: Jan Řehoř, Marian Jelínek, útočníci - Tadeáš Chroust, Vojtěch Duchoslav, Aleš Höffer
00:00 Dobrý den, dovolte mi, abych vás přivítala u sledování 21. kola nejvyšší juniorské ligy. V tomto zápase se utkají domácí Billy Boy Mladá Boleslav proti hostujícímu celku X3M team SSK Future.