7:4
    Martin JUNEK
    ()

Sokol Pardubice - FBC Kladno 7:4
branky: 7. Tomáš Dlesk, 7. Filip Bahník, 11. Tomáš Matys, 14. Adam Šťastný, 18. Filip Bahník, 23. Tomáš Matys, 60. Martin Junek - 14. Vlastimil Princ, 35. Vlastimil Princ, 42. Dušan Přívara, 46. Radek Šikola; rozhodčí: Petr Michálek - Radek Štengl; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 128; zásahy brankářů: Roman Vítek 19 - Tomáš Cmíral 22; po třetinách: 5:1, 1:1, 1:2
60:00 Nejlepší hráči utkání: Filip Bahník (PCE), Vlastimil Princ (KLA)
60:00 Komentář domácího trenéra Janovského: Typické utkání s Kladnem plné tvrdých osobních soubojů. Jsem rád, že jsme ho podruhé v sezóně zvládli s chladnější hlavou. Také proto jsme zvítězili.
60:00 Komentář vedoucího hostů pana Šikoly: Blahopřejeme soupeři k historickému vítězství. Poprvé totiž ve vzájemném utkání vyhrál domácí tým. První třetinu jsme odehráli lehkovážně, další dvě třetiny již byly vyrovnaná partie.
60:00 Střely na branku ve třetí třetině: Pardubice 10, Kladno 10. Celkově: Pardubice 28, Kladno 23.
59:55 Junek po odrazu od tyčky dorážel do opuštěné svatyně Kladna. Přitom ho dohrál (hodil na branku) hostující Šikola a po právu dostal pětiminutový trest. Následná strkanice už se vcelku rychle uklidnila a zápas se dohrál.
59:54 GÓL Sokol Pardubice! 7:4
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #77 Martin Junek bez asistence (7:4)
59:36 Timeout Sokol Pardubice
59:20 Ani čtvrtý pokus Pardubic do prázdné branky gólem neskončil.
58:12 Kladno bez brankáře
57:39 Timeout FBC Kladno
57:30 Bahník mířil pěkně k tyči, ale Cmíral na míček dosáhl.
56:36 Janeček vytrčil hokejku proti balónku, jen ho lehce tečoval a Cmíral měl co dělat, aby míček zkrotil.
55:10 Další obtisk balónku na Princově noze po střele Šťastného.
54:11 Domácí hrají 5 na 3, ale tato dvojnásobná výhoda brzy skončí. Budou pokračovat 5 na 4.
53:38 Zbytečný zákrok. Louvara na Šťastného. Rukama jej poslal do mantinelu. Rozhodčí následnou strkanici horkotěžko uklidňují. Cosi po sobě pokřikují i trenéři. Závěr zápasu bude velice zajímavý.
53:29 Souboj Teichman - Holčák se nelíbil ani jednomu z nich. Rozhodčí jim důrazně domlouvá.
52:33 Domácí si zahrají zkrácenou přesilovku. Začali jí střelou mimo tři tyče.
52:14 A další dvě zblokované střely... Následně dostal u mantinelu pěkně naloženo Teichman. Emoce pracují, přeci jen o výsledku ještě není zdaleka rozhodnuto.
51:50 Přesilovková střela Kladna opět do Vítka.
50:36 Bahník sám před gólmanem v oslabení. To se musí dávat! Nedal...
50:23 a bude se vylučovat... na straně Pardubic.
49:30 Závar před kladenskou brankou. Po střele Matyse po standardce nedorazili míček do branky Bahník ani Janeček.
48:45 Holčák dnes po několikáté předvedl, že ve výbězích od mantinelu si libuje. Střela letěla mimo
48:32 Tečovaná střela nad domácí branku.
47:29 Trenérské duo Ďarmek-Fuchs muselo o druhé přestávce najít recept na živou vodu. Kladno teď po hřišti doslova létá.
45:58 GÓL FBC Kladno! 6:4
Branku družstva FBC Kladno vstřelil #23 Radek Šikola, asistoval #26 Filip Pacan (6:4)
45:58 Kladno ještě dramatizuje zápas! Prosazuje se Šikola střelou pod Vítkovu ruku. Odpovědí Pardubice nebo se dočkáme nějakého zvratu?
44:50 Vzrušení před pardubickou brankou. Kladenští už se radovali, ale Vítek vyčaroval míček před brankovou čárou.
43:56 Další brejk Pardubic ztroskotal na špatné přihrávce.
43:30 Kladno v přesilovce střílí ze všech pozic. Ale klasicky buď do obránců nebo je Vítek připraven.
41:45 Pardubický brejk neproměňuje Teichman.
41:32 Hned na začátku třetí třetiny Kladno koriguje výsledek. Přihrávku zpoza branky uklidil do sítě Přívara. Hned na to je vyloučen Ďopan za sekání. Kladno utahuje šrouby.
41:20 GÓL FBC Kladno! 6:3
Branku družstva FBC Kladno vstřelil #9 Dušan Přívara, asistoval #85 Jan Louvar (6:3)
40:00 Sledujeme herně vyrovnané utkání. Pardubice mají nahráno, Kladno se snaží, ale přes domácí obranu není s to se prosadit.
40:00 Střely na branku ve druhé třetině: Pardubice 7, Kladno 6.
39:40 Nejprve zakončovalo Kladno do hrudi Vítka, vzápětí stejná situace na druhé straně. Brankářům se dnes celkem daří.
38:48 Sportovní gesto jednoho z kladenských. Přiznal teč balónku. *THUMBS UP*
36:58 Přívara na třikrát Vítka nepřekoval, následně odehrála míček do bezpečí obrana Pardubic.
36:30 Dnešní utkání sleduje 128 diváků, děkujeme, přijďte zas.
35:40 Hra je opět plná nepřesností a osobních soubojů.
34:33 GÓL FBC Kladno! 6:2
Branku družstva FBC Kladno vstřelil #72 Vlastimil Princ bez asistence (6:2)
34:33 Brychta ztratil míček na půlce a Princ jej dovezl až do branky.
33:10 Šťastný přerušil přihrávku na Přívaru. Ten by zakončoval do prázdné domácí svatyně.
31:50 Dlouhý výběh Holčáka a utažená střela. Do bot bránících hráčů.
30:58 Princ to zkoušel sám, ale přes tři pardubické se od mantinelu nedostal.
29:31 Nyní přeci jenom střela ze středu hřiště. Do Vítka.
29:21 Kladno drží míček, ale hraje spíše kolem domácího bloku.
27:44 Hraje se teď převážně na středu hřiště. Případné střely dobře blokují obě obrany. To bude berušek :)
25:08 Cmíral vytěsnil nad branku Lisovu střelu těsně po standardce.
24:30 Rýsující se příležitost Kladna zašlápl domácí Šťastný.
22:11 GÓL Sokol Pardubice! 6:1
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #49 Tomáš Matys, asistoval #23 Filip Bahník (6:1)
22:11 Další branku přidává po Bahníkově přihrávce před prázdnou branku Matys.
20:43 Další zblokovaná střela Lisy po výběhu od mantinelu. Totéž vzápětí na druhé straně v podání Kladna.
20:00 Střely na branku v první třetině: Pardubice 11, Kladno 7.
19:57 V závěru třetiny obrovská chyba Ďopana, který ztratil míček na polovině hřiště a nabídl tak Kladnu brejk dva na brankáře. Vítek si s ním skvělým přesunem poradil.
19:00 Tlak Kladna vyústil ve tři střely, ale žádná z nich si cestu do domácí sítě nenašla. V následném brejku neuspěly ani Pardubice.
18:00 Střelu Kladna z půlky hřiště Vítek viděl a tak s ní neměl problém.
17:30 GÓL Sokol Pardubice! 5:1
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #23 Filip Bahník, asistoval #7 Adam Šťastný (5:1)
17:30 Střelou z první od pravého mantinelu se trefuje Bahník.
16:00 V poslední vteřině přesilovky to ještě zkoušel z dálky Ďopan, ale obránci Kladna jeho střelu zblokovali.
15:43 Dleskova nepřesná střela skončila v síti za brankou.
14:35 Bahník a Pacan na hřišti, Pardubice hrají přesilovku.
14:01 Trestné střílení družstva Sokol Pardubice neproměnil #21 Ivo Teichman.
14:01 Teichman se snažil rozhýbat Cmírala, ale nevyzrál na něj. Dvě minuty si tak za sekání odsedí Ondrejička.
13:35 GÓL FBC Kladno! 4:1
Branku družstva FBC Kladno vstřelil #72 Vlastimil Princ, asistoval #6 Miroslav Hanzlík (4:1)
13:35 Po standardní situaci se prosazuje i kladenský Princ.
13:12 GÓL Sokol Pardubice! 4:0
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #7 Adam Šťastný, asistoval #4 Miroslav Daněk (4:0)
13:12 Při hře ve čtyřech se po standardní situaci prosazuje Šťastný.
12:25 Bahníkovu sraženou střelu si málem srazil do branky Cmíral. Míček nakonec skončil za brankou.
10:21 GÓL Sokol Pardubice! 3:0
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #49 Tomáš Matys, asistoval #11 Michal Janeček (3:0)
10:21 Bahník prošel přes dva hráče, zadovkou našel Janečka, ten z první posunul před branku, kde už měl Matys jednoduchý úkol. 3:0
09:45 Pěkná střela Kladna od pravého mantinelu. Vítek v pohodě zasáhl rukou.
08:40 Po dvou vstřelených brankách se hra přeci jen trochu uklidnila. Pardubice drží balónek.
06:48 Dvěma slepenými góly se Pardubice ujímají vedení. Nejprve Dlesk dorážel Formánkovu střelu a následně se prosazuje Bahník střelou z první.
06:47 GÓL Sokol Pardubice! 2:0
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #23 Filip Bahník, asistoval #11 Michal Janeček (2:0)
06:34 GÓL Sokol Pardubice! 1:0
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #24 Tomáš Dlesk, asistoval #98 Radek Formánek (1:0)
06:05 Utkání spíše než florbalovou krásu nabízí boj o každý balonek.
04:28 Po postupném útoku střílí domácí Ďopan, Cmíral byl však pozorný.
03:07 Aktivnější jsou zatím hosté, kteří nepříjemným presinkem ztěžují domácím rozehrávku.
02:02 A první střelu vyslalo také Kladno. Do domácích obránců.
00:56 První zblokovaná střela Lisy od levého mantinelu
00:01 Úvodní buly pro domácí.
00:00 Vážení florbaloví fanoušci. Vítáme vás u dnešního online přenosu ze zápasu aktuálního lídra prvoligové tabulky Sokola Pardubice s hosty z Kladna. Jedná se o zápas bývalých extraligových týmů a oba týmy by se rády do extraligy opět vrátily. Blíže k tomu momentálně mají Pardubice, které vedou prvoligovou tabulku s desetibodovým náskokem, zatímco Kladno uzavírá osmičku postupujících do play off.
00:00 Lineup Kladno: Cmíral - Richtr, Holčák - Přívara, Pacan, Louvar. Lineup Pardubice: Vítek - Daněk, Šťastný - Matys, Janeček, Bahník