60
  • 60 59:33
    Znojmo

1. MVIL Ostrava - TJ SAM73 Znojmo 3:7
branky: 9. Libor Šopák, 33. Petr Jankulár, 35. Marek Matejčík - 2. Tomáš Kucharič, 5. Petr Číhal, 7. Petr Číhal, 28. Gabriel Miklík, 45. Gabriel Miklík, 51. Tomáš Kucharič, 53. Vít Bárta; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 63; zásahy brankářů: Vojtěch Kořínek 20 - Michal Sekanina 22; po třetinách: 1:3, 2:1, 0:3
60:00 Komentář domácího trenéra (C.Novák): 'Hrubě jsme zaspali úvod zápasu a toto nás bohužel stálo výsledek. Ve zbytku utkání jsme měli dobrou pasáž pouze ve druhé třetině, jinak jsme se dnes nerozehráli k našemu standardnímu výkonu.'
60:00 Střely ve třetí třetině MVIL 8-11 Znojmo
60:00 Střely celkově MVIL 25-27 Znojmo
60:00 Komentář hostujícího trenéra (F.Vítek): 'Vybojované utkání, vybojované tři body proti houževnatému soupeři. Ve druhé třetině se náš tým zapomněl v šatně a na hřišti se objevil až ve třetí třetině.'
59:33 Timeout TJ SAM73 Znojmo
58:30 Znojemští se snaží držet míček daleko od vlastní branky.
56:30 Kucharič mohl završit hattrick, ale v dobré pozici na levé straně hřiště přestřeluje domácí branku.
55:15 Domácí Machálek vyslal na Sekaninu další pěknou střelu, která letěla do šibenice znojemské branky. Domácí útočník je v této třetině velmi aktivní a pilně sbírá střelecké pokusy. Uvidíme, zda se mu poštěstí a zapíše si na své konto i branku.
54:00 Dombrovský pěknou přihrávkou našel na pravém křídle Kasince, který trestuhodně promáchl před opuštěnou Sekaninovou brankou. O několik okamžiků později míří Kasinec z dobré pozice jen nad.
52:56 Timeout 1. MVIL Ostrava
52:56 GÓL TJ SAM73 Znojmo! 3:7
Branku družstva TJ SAM73 Znojmo vstřelil #13 Vít Bárta, asistoval #17 Petr Sláma (3:7)
52:56 Znojemští útočníci v brejku rozložil domácí obranu a po Slámově přihrávce se prosazuje Bárta.
52:00 Machálek z dobré pozice na středu hřiště namířil svou střelu tahem jen doprostřed znojemské branky.
50:13 GÓL TJ SAM73 Znojmo! 3:6
Branku družstva TJ SAM73 Znojmo vstřelil #92 Tomáš Kucharič, asistoval #4 Libor Šopák (3:6)
50:13 Po perfektní Šopákově přihrávce přes celou šířku hřiště se u pravé tyče Kořínkovy branky nemýlí Kucharič.
48:00 Po souboji s domácím hráčem teď zůstal za mantinelem ležet hostující Martínek. Už je u něj domácí zdravotník a snad bude hostující útočník v pořádku.
44:27 GÓL TJ SAM73 Znojmo! 3:5
Branku družstva TJ SAM73 Znojmo vstřelil #5 Gabriel Miklík, asistoval #92 Tomáš Kucharič (3:5)
44:27 Kuacharič z levého rohu našel na středu Milklíka, který svou přízemní střelu otřel o tyč a ke smůle domácích pak míček zapadl do Kořínkovy branky. Domácí gólman byl bez šance.
43:30 Na hřisti se začíná mezi hráči obou týmů jiskřit. V soubojích u mantinelů přibývají velmi tvrdé zákroky na hranici pravidel.
42:00 Domácí prakticky od začátku třetiny drží míček na svých hokejkách a hledají skulinky v dobře zformované znojemské obraně.
40:00 Domácí ve druhé třetině přebrali otěže utkání a nebýt jedné školácké chyby jejich obrany, mohlo být dnes skóré vyrovnané. Domácí hráči chytli v druhé třetině druhou mízu a projevilo se to na jejich aktivitě a bojovnosti. Uvidíme, co nám přinese třetí třetina a kde zůstanou body z tohoto utkání.
40:00 Střely v druhé třetině MVIL 7-9 Znojmo.
39:58 V posledních vteřinách se Kořínek vytáhl proti Šopákově nebezpečné střele z poloviny hřiště, kterou domácí gólman přes klubko hráčů před sebou zpozoroval až na poslední chvíli.
38:30 Augustin v obrovské šanci po skvělé individuální akci míří jen do tyče!
37:00 Domácí jsou teď jednoznačně lepším a aktivnějším týmem a ženou se za vyrovnáním.
34:50 GÓL 1. MVIL Ostrava! 3:4
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil #20 Marek Matejčík, asistoval #6 Michal Dombrovský (3:4)
34:50 Domácí agresivní presink nese první ovoce! Dombrovský na vlastní polovině ukořistil míček a vyvezl jej středem přes polovinu hřiště. Ze středu potom posunul vlevo na volného Matějčíka, který ze vzduchu překonal Sekaninu.
32:46 GÓL 1. MVIL Ostrava! 2:4
Branku družstva 1. MVIL Ostrava vstřelil #14 Petr Jankulár, asistoval #20 Marek Matejčík (2:4)
32:46 Domácí pěkně roztáhli svůj přesilovkový vzorec na znojemské polovině a po Matějčíkově přihrávce propaluje z pravého křídla Sekaninu Jankulár.
30:50 Domácí se zatím úspěšně brání. Znojmo drží míček v uctivé vzdálenosti od Kořínka.
29:19 Trestné střílení družstva TJ SAM73 Znojmo neproměnil #56 Jakub Martinek.
29:19 Martínek tak dlouho váhal s forhendovým blafákem, až svou šanci prováhal a Kořínek se v pohodě stačil přesunout.
27:14 GÓL TJ SAM73 Znojmo! 1:4
Branku družstva TJ SAM73 Znojmo vstřelil #5 Gabriel Miklík, asistoval #17 Petr Sláma (1:4)
27:14 Dvojice Sláma Miklík trestá hrubku v domácí rozehrávce a s přehledem využívá přečíelní 2 na 0.
25:00 Ostravané jsou prozatím aktivnějším týmem. Sekanina se musí mít stále na pozoru,
22:20 A už to mohlo být jen o jednu branku! To by ale musel Novák ve velmi dobré příležitosti, tři metry před Sekaninou, mířit přesněji.
20:00 Střely v první třetině MVIL 10-7 Znojmo.
20:00 V první třetině jsme sledovali velmi zajímavý zápas, ve kterém měli hlavně zpočátku navrh hosté. Ti od počátku zápasu vlétli na domácí jako hejno sršňů a odměnou za jejich aktivitu jim bylo tříbrankové vedení. Přiblžně od poloviiny třetiny se ale domácí začali dostávat do zápasu a také několikrát před Sekaninou pořádně zahrozili.
18:20 Hostující Kucharič teď pěkně obhodil dva domácí hráče a svůj výpad, zakončil střelou bohužel pro něj, jen střelou vedle domácí svatyně,
15:30 Kořínek se parádně přesunul proti Palátově střele a na poslední chvíli ji nohou vykopl do bezpečí!
13:30 Tempo hry se stále zvyšuje, ale zároveň přibývá i nepřesností na obou stranách.
11:00 Dombrovský teď předvedl dobrou individuální techniku! Obhodil si na polovině Virgla a zadovkou předložil míček na střed na volného Tomiczka. Sekanina však tentokráte byl na svém místě a přízemní pokus ostravského útočníka s přehledem pokryl.
08:15 GÓL 1. MVIL Ostrava! 1:3
Vlastní branku družstva TJ SAM73 Znojmo vstřelil #4 Libor Šopák (1:3)
08:15 Domácí jsou odměněni za zvýšenou aktivitu v posledních několika střídáních štastným odrazem míčku od Šopákovy nohy, který dokonale překvapil zkoprnělého Sekaninu.
08:00 V první obrovské šanci domácí se zjevil Jankulár! Z dobré pozice ze středu hřiště ale nechal jen vyniknout Sekaninu.
06:20 GÓL TJ SAM73 Znojmo! 0:3
Branku družstva TJ SAM73 Znojmo vstřelil #14 Petr Číhal, asistoval #17 Petr Sláma (0:3)
06:20 Sláma rozdal na levé křídlo, kde si míček našel Číhal, který střelou skoro z poloviny hřiště nachytal Kořínka.
05:00 Znojmo v počátku utkání hýří aktivitou a domácí jsou pod soustavným tlakem.
04:14 GÓL TJ SAM73 Znojmo! 0:2
04:14 Domácí obrana trestuhodně zapomněla před brankou na úplně volného Číhala, pro kterého překonání překvapeného Kořínka nepředstavovalo žádný problém.
01:28 GÓL TJ SAM73 Znojmo! 0:1
Branku družstva TJ SAM73 Znojmo vstřelil #92 Tomáš Kucharič, asistoval #5 Gabriel Miklík (0:1)
01:28 Znojemští zužitkovávají aktivní vstup do utkání a po Miklíkově přihrávce před bránu propaluje Kořínka Kucharič. Domácí gólman si před touto akcí ani jednou nesáhl na míček.
00:00 Před dnešním zápasem jsou na tom dnešní soupeři následovně. Znojmo je na druhém místě se ziskem 34 bodů. Domácí zatím úspěšně okupují šestou příčku se ziskem 28 bodů. První vzájemný zápas vyhráli možná trochu překvapivě Ostravané, kterým se podařilo vyloupit Znojmo po vítězství 5:4.
00:00 Dobrý den, vážení sportovní přátelé, dovolte mi, abych vás jménem pořádajícího oddílu 1.MVIL Ostrava přivítal u online přenosu z utkání 18. kola 1. ligy mužů mezi domácími 1. MVIL Ostrava a hosty TJ SAM73 Znojmo.