3:10
    Ondřej KADOCH
    (Řehoř)

Torpedo Pegres Havířov - x3m team SSK Future 3:10
branky: 11. Robin Hudec, 32. Pavel Kožušník, 44. Tomáš Bajgar - 7. Martin Ryneš, 13. Tomáš Chroust, 14. Jan Řehoř, 17. Martin Ryneš, 25. Martin Ryneš, 27. Michal Strachota, 36. Tadeáš Chroust, 37. Jan Řehoř, 56. Tomáš Chroust, 56. Ondřej Kadoch; rozhodčí: Radek Vybíhal - Pavel Kačer; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 271; zásahy brankářů: Jakub Krupa 4, Štěpán Laja 13 - Martin Novotný 22; po třetinách: 1:4, 1:4, 1:2
60:00 Jednoznačné utkání. 3 body si odváží do Prahy tým SSK Future.
60:00 Komnetář trenéra domácích Libora Pacíka: Po dobrém výkonu na FBC přišerl opět výkon velmi slabý. Soupeř byl lepší v soubojích i na míčku. Prostě zápas blbec. Takový výkon je hodný spodním příčkám tabulky 1. ligy. Soupeři děkujeme.
60:00 Komentář trenéra hostí Adama Kovacze: Zasloužené 3 body zaručující postup do play-off. Utkání bylo krásné na pohled, ale teď už se vidíme v Praze a začneme se připravovat na závěr sezóny. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Celkový počet střel na bránu: Torpedo Pegres Havířov - 25, x3m team SSK Future - 27.
60:00 Střely na bránu v 3. třetině: Torpedo Pegres Havířov - 10, x3m team SSK Future - 6.
60:00 Nejlepší hráči utkání: Michal Strachota (FUT) a David Mattivi (HAV).
59:18 Juhaňák s Kožušníkem málem potrestali nemohoucnost Future v oslabení.
57:20 Sttřelu Tadeáše Chrousta kryje Laja.
55:30 GÓL x3m team SSK Future! 3:10
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #4 Ondřej Kadoch, asistoval #18 Jan Řehoř (3:10)
55:30 Kadoch střelou těsně nad zemí zakrouhluje skóre hostí na 10.
55:15 GÓL x3m team SSK Future! 3:9
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #14 Tomáš Chroust, asistoval #78 Michal Strachota (3:9)
55:15 Tomáš Chroust se Strachotou vykoupali obranu Torpeda.
53:38 Hosté v plném počtu.
53:25 Řehoř nevstřelil gól do prázdné brány při power play domácích.
52:35 Timeout Torpedo Pegres Havířov
49:55 Mertha ze středu hřiště trefuje břevno.
46:38 Torpedo teď se pokouší s výsledkem něco udělat, avšak Novotný předvádí kvalitní zákroky.
44:35 Merthovi se dnes nedaří. Dvěma nepovedenými kličkami nabídl Future střelecké možnosti.
43:23 GÓL Torpedo Pegres Havířov! 3:8
Branku družstva Torpedo Pegres Havířov vstřelil #15 Tomáš Bajgar, asistoval #8 Vojtěch Peřka (3:8)
43:23 Bajgar na teploměr překonává Novotného.
41:34 Mattivi od mantinelu neposlal míček do odkryté brány, mířil pouze za.
40:28 Juhaňák dnes ukazuje všem svůj vysoký standart. Tentokrát ho ale Novotný vychytal a Juhaňák zůstává stále bez bodu.
40:00 Výkony obou týmů z 1. třetiny se opakovaly i v té druhé. I skóre zůstalo stejné.
37:39 Strachotův průnik po chybě Petra Bezděčíka senzačně vykryl Štěpán Laja.
37:20 Juhaňák z trestného úderu nepříjemně ohrozil Novotného.
36:07 GÓL x3m team SSK Future! 2:8
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #18 Jan Řehoř, asistoval #69 Jaroslav Řeháček (2:8)
35:33 GÓL x3m team SSK Future! 2:7
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #16 Tadeáš Chroust, asistoval #78 Michal Strachota (2:7)
35:33 Další akce do prázdné brány. Laja bez šance.
33:26 Future při každém souboji dvou hráčů, jak s míčkem, tak bez, prezentuje malými přestupky za hranicí faulů. Rozhodčí tyto těžko posozuvatelné nechávají bez trestu.
31:18 GÓL Torpedo Pegres Havířov! 2:6
Branku družstva Torpedo Pegres Havířov vstřelil #10 Pavel Kožušník, asistoval #83 David Mattivi (2:6)
31:18 Elegantně našel Mattivi zadovkou Pavla Kožušníka, který konečně našel v dnešním utkání určený cíl.
29:25 Torpedo asi zasáhla ztráta teoretické šance na postup do play-off a dnes vypadá dost odevzdaně.
27:35 Plášek napřáhl k životní střele, nicméně výsledek tomu ani náhodou neodpovídal.
26:48 GÓL x3m team SSK Future! 1:6
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #78 Michal Strachota, asistoval #16 Tadeáš Chroust (1:6)
26:48 Střídání brankáře. Nový brankář #30 Štěpán Laja družstva Torpedo Pegres Havířov
26:48 Strachota vymetl ukázkově horní růžek Krupovy brány.
24:48 GÓL x3m team SSK Future! 1:5
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #27 Martin Ryneš, asistoval #16 Tadeáš Chroust (1:5)
24:48 Rychle rozheraný trestný úder zapříčinil, že Ryneš bez problémů využívá přesilovku.
23:15 Strachota našel na druhé straně Tomáše Chrosta, který nepřekonal ležícího Krupu.
21:40 Kowalu střelu vyráží Novotný.
20:00 Ze začátku vyrovnané utkání ovlivnilo 10 sekund v prostřední části, kdy Future vstřelilo 2 branky. Od té doby je Future aktivnější a zaslouženě připadlo ještě jednu branku.
18:30 Střela Peřky si cestu do brány přes chlum těl nenašla.
16:00 GÓL x3m team SSK Future! 1:4
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #27 Martin Ryneš, asistoval #17 David Ryneš (1:4)
16:00 Ryneš došel s balónem až do brány, i když měl na zádech 2 hráče Torpeda.
15:11 Hosté obživli po vstřeleném gólu a tlačí Torpedo.
13:09 GÓL x3m team SSK Future! 1:3
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #18 Jan Řehoř, asistoval #30 Martin Rebro (1:3)
13:09 Řehoř se individuálně prosadil přes Krupu.
12:59 GÓL x3m team SSK Future! 1:2
12:59 Přečíslení 2 na 1 Future končí tentokrát v síti.
12:00 2 obrovské šance Tomáše Bajgara nekončí v síti. Chybělo lepší umístění.
11:39 Kadoch si dnešního zápasu odnese pěknou berušku na svých slabinách. Bude ale pokračovat ve hře.
10:41 GÓL Torpedo Pegres Havířov! 1:1
Branku družstva Torpedo Pegres Havířov vstřelil #6 Robin Hudec, asistoval #91 Jakub Kuttler (1:1)
10:41 Se štěstím se Kuttler nahrál na Hudce, který vstřílí 1. branku Torpeda.
09:20 Hra se teď přelévá ze strany na stranu bez výrazného ohrožení brány.
06:21 GÓL x3m team SSK Future! 0:1
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #27 Martin Ryneš, asistoval #69 Jaroslav Řeháček (0:1)
06:21 Řeháček našel před bránou úplně volného Ryneše M., který se nemýlil.
05:09 Akci Future 2 na 1 zneškodnil Krupa.
04:25 Bajgarovu střelu z volného úderu tečoval Mertha vedle.
03:02 Juhaňák po finese pro diváky nahrál před bránu Bajgarovi, jeho střelu však vyrazil Novotný.
01:40 Jaroslav Řeháček z ničeho nic se ocitl tváří v tvář Krupovi, trefil však pouze spojnici tyčí.
01:10 První střelu utkání vyslal hostující Vojtěch Zezulka, mířil z obrany ovšem vedle.
00:00 Pěkné promrzlé nedělní odpoledne, vítám Vás u online přenosu 19. kola AutoCont extraligy. Dnes se utkají na palubovce MSH Havířov celky Torpeda Pegres Havířov a x3m team SSK Future. Hosté porazili v minulém kole překvapivě TJ JM Chodov 5:4 po nájezdech, domácí těsně nestačili v severomoravském derby na FBC ČPP Remedicum Ostrava a cítí velkou nenávist vůči rozhodčím, jejichž kontroverzní výroky ovlivnili výsledek utkání. Tito rozhodčí budou řídit i dnešní utkání, tak uvidíme, jak to dopadne.
00:00 Line-up hostů: Brankář - Martin Novotný, obránci - Ondřej Kadoch, David Ryneš, útočníci - Ondřej Vaculík, Michal Vrtiška, Tomáš Vojtíšek.
00:00 Line-up domácích: Brankář - Jakub Krupa, obránci - Vojtěch Peřka, Michal Vydra, útočníci - Pavel Kožušník, David Mattivi, Tadeáš Záhumenský.