60
  • 60 59:51
    Vítkovice

TJ JM Pedro Perez Chodov - 1. SC WOOW Vítkovice 6:5
branky: 34. Max Wahlgren, 42. Martin Zozuĺák, 43. Max Wahlgren, 46. Michal Kotlas, 51. Max Wahlgren, 57. Petr Pražák - 15. Tomáš Sladký, 21. Robin Žydel, 34. Martin Tokoš, 53. David Matúš, 56. Tomáš Sladký; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 320; zásahy brankářů: Jan Binder 20 - Lukáš Souček 18; po třetinách: 0:1, 1:2, 5:2
60:00 Komentář hostujícího trenéra Radomíra Mrázka k utkání: 'Ve 3. třetině nám došly síly. Těch chybějících hráčů už bylo moc, ale přesto si myslím, že jsme měli během dvou třetin tolik brejkových situací, že jsme měli mít takový náskok, který šel uhájit. Soupeři gratuluji.'
60:00 Střely na branku ve 3. třetině: TJ JM Pedro Perez Chodov 9 - 1. SC WOOW Vítkovice 9. Střely na branku celkem: TJ JM Pedro Perez Chodov 24 - 1. SC WOOW Vítkovice 25.
60:00 Komentář domácího trenéra Radima Cepka k utkání: 'Vítkovice předváděly velice atraktivní florbal, my jsme si to zkomplikovali sami. Kluci výborně bojovali a na konci si zasloužili vyhrát.'
60:00 Nejlepší hráči dnešního utkání: TJ JM Pedro Perez Chodov - č. 9 Max Wahlgren, 1. SC WOOW Vítkovice - č. 12 Patrik Suchánek.
59:51 Timeout 1. SC WOOW Vítkovice
59:00 Poslední minuta základní hrací doby!
58:52 Vypjatá koncovka dnešního zápasu.
56:30 GÓL TJ JM Pedro Perez Chodov! 6:5
Branku družstva TJ JM Pedro Perez Chodov vstřelil #23 Petr Pražák, asistoval #9 Max Wahlgren (6:5)
56:30 Petr Pražák střelou z otočky pod ruku brankaře opět navrací Chodovu vedení!
55:53 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 5:5
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #22 Tomáš Sladký, asistoval #17 Robin Žydel (5:5)
55:53 Sladký srovnává dorážkou z brankoviště...5:5.
54:33 Mikeš v úniku, Souček nastavuje tělo.
53:35 Jendrišák hezky vystřelil, Souček vyráží reflexivním zákrokem rukou.
52:04 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 5:4
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #93 David Matúš, asistoval #19 Lukáš Řezanina (5:4)
52:04 Matúš vymetá pavučiny domácí branky a snižuje na 4:5 z pohledu Vítkovic.
50:56 Hájek šel sám na Bindera, ten předvádí opět skvělý zákrok.
50:17 GÓL TJ JM Pedro Perez Chodov! 5:3
Branku družstva TJ JM Pedro Perez Chodov vstřelil #9 Max Wahlgren, asistoval #23 Petr Pražák (5:3)
50:17 Max Wahlgren kompletuje hattrick a Chodovští vedou 5:3.
49:09 Fanoušci si nyní přejí vidět další míček v brance hostů.
47:01 Hala bouří. Diváci jsou nadšeni obratem domácích.
45:21 GÓL TJ JM Pedro Perez Chodov! 4:3
Branku družstva TJ JM Pedro Perez Chodov vstřelil #89 Michal Kotlas, asistoval #83 Jan Binder (4:3)
45:21 Tomu se říká obrat! Kotlas napřahuje na polovině hřiště přímo do šibenice Součkovy branky!
44:23 Zvoní tyč na domácí brány!
43:32 Matúš sám před Binderem, ten exkluzivně chytá.
42:47 GÓL TJ JM Pedro Perez Chodov! 3:3
Branku družstva TJ JM Pedro Perez Chodov vstřelil #9 Max Wahlgren, asistoval #8 Matěj Jendrišák (3:3)
42:47 Wahlgren po Jendrišákově přiťuknutí vyrovnává!
41:59 GÓL TJ JM Pedro Perez Chodov! 2:3
Branku družstva TJ JM Pedro Perez Chodov vstřelil #15 Martin Zozuĺák, asistoval #66 Patrik Dóža (2:3)
41:59 Dóža výborně nachází Zozuláka při přečíslení 2 na 1 a druhý jmenovaný snižuje na 2:3.
41:43 Vítkovice vstoupily do poslední části velmi aktivně a po skončení oslabení několikrát ohrozily Bindera.
40:37 Hosté v plném počtu.
40:00 Střely na branku ve 2. třetině: TJ JM Pedro Perez Chodov 10 - 1. SC WOOW Vítkovice 9. Střely na branku po 2. třetině: TJ JM Pedro Perez Chodov 15 - 1. SC WOOW Vítkovice 16.
39:22 Domácí předvádí obrovský přesilovkový tlak, branka visí ve vzduchu.
38:00 Dnešní utkání sleduje 320 diváků.
37:04 Vítkovice v obrovském tlaku, Binder drží domácí naděje.
34:47 Matúšova pěkná střela, golman Chodova vyráží maskou.
33:23 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 1:3
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #10 Martin Tokoš bez asistence (1:3)
33:23 Tokoš bleskově odpovídá a vrací hostům dvoubrankové vedení.
33:19 GÓL TJ JM Pedro Perez Chodov! 1:2
Branku družstva TJ JM Pedro Perez Chodov vstřelil #9 Max Wahlgren, asistoval #5 David Podhráský (1:2)
33:19 Wahlgren si udělal dobrý den z protihráčů a zavěsil přízemní střelou k tyči.
32:15 Hrubý v další skvělé šanci, Binder luxusně rukou vypichuje balonek.
31:25 Vítkovická přesilovka zůstala nevyužitá, i když v ní měli hosté několik nadějných šancí.
30:38 Zozulák společně s Dóžou v dobrých šancích v oslabení, Souček si také poradil.
29:44 Střely Suchánka a Řezaniny velmi nebezpečné, Binder si s oběma poradil.
29:00 Pěkná střela Podhráského, Souček vyráží maskou.
28:36 Tokoš se z ničeho nic ocitl sám před Binderem, jeho klička končí těsně vedle.
27:15 Domácí teď dobře presují a jsou usazeni na polovině Vítkovic.
25:21 Běhavý pálí těsně mimo Součkovy kasy.
24:06 Zase Žydelova jedovatá střela, Binder vyráží ramenem.
22:26 Nadějná standartní situace pro domácí bez využití.
20:25 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 0:2
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #17 Robin Žydel bez asistence (0:2)
20:25 Podhráského chybu v rozehrávce trestá Žydel přesným zásahem.
20:00 Střely na branku v 1. třetině: TJ JM Pedro Perez Chodov 5 - 1. SC WOOW Vítkovice 7.
18:53 Jendrišák pěkně našel na půlce Kotlase, jeho tvrdou ránu Souček vyráží.
17:47 Hájek střílí vysoko nad Binderovu branku.
15:57 Domácí nyní v mírném tlaku, snaží se o rychlé vyrovnání.
14:30 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 0:1
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #22 Tomáš Sladký, asistoval #12 Patrik Suchánek (0:1)
14:30 Suchánek krásnou krosovkou mezi nohama Jendrišáka nachází před prázdnou bránou Sladkého, který skóruje do odkryté Chodovské klece a hosté vedou 1:0.
13:57 Opět aktivní Sladký se natlačil do střelby, tentokrát vysoko nad.
12:08 Tvrdá Žydelova střela z otočky, Binder chytá.
10:15 Christiansson se snažil sklepnout lob od jednoho z Chodovských obránců, bohužel jen těsně mimo.
09:51 Lukáš Hrubý se hezky prokličkoval zpoza branky až před Bindera, ten si poradil.
09:03 Nyní pasáž hry nahoru dolů, vidíme zatím vyrovnané utkání dle předpokladů.
07:35 Také se probudili místní fanoušci, skandováním 'Chodov' se snaží povzbudit domácí borce.
06:46 Jendrišák ve slibné šanci po přiťuknutí od Wahlgrena, na Součka si nepřišel.
05:02 Sladký schoval svou střela za obránce, ta nadělala Binderovi dost práce.
03:32 Dva ostřejší zákroky od Vítkovických uprostřed hřiště, odpískán byl pouze ten druhý na Wahlgrena.
02:35 Sladký společně s Žydelem přečíslení 2 na 1 řešil nepovedenou kličkou.
02:01 Hosté opět usazeni na polovině Chodova, tentokráte se to obešlo bez výraznějšího ohrožení domácí branky.
00:33 Vítkovice se v začátku utkání dostali do dvou slibných šancí, Binder obě kryje.
00:01 Úvodní buly vyhrává Matěj Jendrišák.
00:00 Zahajovací sestava domácího týmu TJ JM Pedro Perez Chodov: 83 Binder - 5 Podhráský, 89 Kotlas - 23 Pražák, 8 Jendrišák, 9 Wahlgren.
00:00 Zahajovací sestava hostujícího týmu 1. SC WOOW Vítkovice: 29 Souček - 91 Jankulár, 12 Suchánek P. - 10 Tokoš, 22 Sladký, 17 Žydel.
00:00 Vážení diváci, vítejte u sledování online přenosu z 22. kola AutoCont extraligy mezi týmy TJ JM Pedro Perez Chodov a 1. SC WOOW Vítkovice.