• 58 57:01
    10:2
    (Čubík)

Fbc Most 2010 - FLK TJ Slavoj Tachov 10:2
branky: 16. Jan Miškolci, 17. Robert Kusek, 26. Roman Miškolci, 31. David Gebhardt, 45. Josef Libecajt, 48. David Gebhardt, 50. David Gebhardt, 53. Tomáš Klemeš, 56. David Gebhardt, 58. David Gebhardt - 11. Jan Švejda, 16. Jan Švejda; rozhodčí: Jan Škuba - Vojtěch Šveiger; vyloučení: 0:0; využití: 1:1; diváků: 31; zásahy brankářů: Petr Čubík 24 - David Krysl 25; po třetinách: 2:2, 2:0, 6:0
59:59 Vjádření trenéra FLK TJ Tachov: Most byl jednoznačně lepší. Gratulujeme a těšíme se na odvetu.
59:59 Vyjádření trenéra Fbc Most 2010: Po vlažném začátku jsme hru od 2. třetiny přebrali do vlastních rukou. A do konce zápasu jsme zápas kontrolovali. Zápas jsme dovedli do vítězného konce.
59:59 Zápas končí výsledkem 10:2 pro domácí.
59:59 VÍTĚZEM SE STÁVÁ FBC MOST 2010!!!! JŮŮŮŮ jak mají radost :)
59:30 Skvělá exhibice. Jakuba Lafka zradilo nové pádlo... :)
59:00 MINUTA DO KONCE!!! Kdo bude vítězem dnešního zápasu?
58:00 Hráči hostů vypadají na to, že hru pomalu vzdávají.
57:56 Slyšíme, jak hosté říkají rozhodčímu: 'Vy jste snad blázen?!' :))
57:01 GÓL Fbc Most 2010! 10:2
Branku družstva Fbc Most 2010 vstřelil #13 David Gebhardt, asistoval #2 Petr Čubík (10:2)
57:01 Další GOOOOOL!!!
55:12 GÓL Fbc Most 2010! 9:2
Branku družstva Fbc Most 2010 vstřelil #13 David Gebhardt, asistoval #11 Robert Fišer (9:2)
55:12 No tak tohle je nevídáné!!! Opět slavná skvělá dvojka týmu FBC Most 2010 udělují GOOOL!!! Ti dva se hledali, až se našli...
53:50 Hráč hostů se povaloval na zemi a zároveň dokázal hrát. DOBŘE VON!
53:29 Opět hráči hostů utržili zranění. Nevíme ovšem jaké, nikdo zraněn nevypadá. Asi nás klame zrak.
52:09 GÓL Fbc Most 2010! 8:2
Branku družstva Fbc Most 2010 vstřelil #25 Tomáš Klemeš, asistoval #77 Jan Vebr (8:2)
52:09 Hráč domácích Klemeš dává gol. Nemůžeme přesně popsat dramatickou situaci, neboť popis v předchozím onlinu se mu nelíbil.
51:09 Hráč Folejtar skvěle vychytal a ubránil střelu protihráče zásahem své hokejky.
50:41 Opět problém mantinely. Není nikdo, kdo by byl ochoten je jít srovnat.
49:27 GÓL Fbc Most 2010! 7:2
49:27 Domácí využili své šance přesilovky a opět slavná dvojka Gebhardt a Fišer ve spolupráci zasazují ránu golmanovi do branky.
48:06 Domácí hrají přesilovku.
47:35 Holaboval počítač. Vzpoura strojů je čím dál blíž!!!
47:33 GÓL Fbc Most 2010! 6:2
Branku družstva Fbc Most 2010 vstřelil #13 David Gebhardt, asistoval #10 Petr Řeháček (6:2)
44:51 GÓL Fbc Most 2010! 5:2
Branku družstva Fbc Most 2010 vstřelil #27 Josef Libecajt, asistoval #19 Roman Miškolci (5:2)
44:51 Perfektní zákrok Libecajta!!! Nabíhá si před bránu, přijímá přihrávku a střílí GOOOL!
44:28 Hosté přeskakují mantinely.
40:01 Začíná poslední třetina. Udrží domácí své vedení?
39:59 Zdravíme všechny čtenáře u onlinu. Hráči jsou v šatnách, hraje hlasitá povzbuzující muzika, slyšíme skandování.
39:59 Svou šanci nevyužili. Golman domácích vychytal všechny přesně mířené střely.
39:20 Hosté opět v přesilovce. Po kolikáté dnes? Využijí své šance v poslední minutě?
39:03 Atmosféra graduje, hosté se rozčilují.
35:38 Pokračujeme dál, golman je statečný muž, i přes své zranění zůstává v bráně.
34:58 ZRANĚNÍ!!!!!! Golman hostů má zřejmě zlomený prst. Naříká bolestí. Je nutné ošetření! Vše zajištěno, služba poskytnuta. Jak bude hra pokračovat?
34:29 Fišer z domácích střílí na bránu, neuspěl. Nevadí, krásně se stíhá na nás na časomíře usmívat :))
33:20 Jeden z hostů skáče šipku za mantinel, druhý ztrácí hokejku.
31:50 Začíná agresivnější část hry.
31:47 Do hry se vrací Procházka Lukáš.
31:21 Hosté hrají přesilovku.
30:38 GÓL Fbc Most 2010! 4:2
30:38 Super zásah naší dvojky domácích. Gebhart a Fišer.
29:52 Atmosféra začíná houstnout, někteří jedinci opět ztrácí nerv a rozčilují se. Je to opravdu zapotřebí?
29:09 Hráč hostů č. 9 střílí na bránu. Střela letěla nad bránu.
27:35 Velký problém srovnat mantinely. Nemáme nikoho, kdo by udělal 10 kroků a šel by to srovnat. Asi se vyhrásí výběrové řízení na Srovnávače mantinelů. Návrhy?
27:30 Fišer domácích střílí na bránu. Nezasazuje.
26:44 Golman domácích vychytává prudkou střelu od protihráče.
25:28 GÓL Fbc Most 2010! 3:2
Branku družstva Fbc Most 2010 vstřelil #19 Roman Miškolci, asistoval #27 Josef Libecajt (3:2)
25:28 Hráč Roman Miškolci běží na bránu a po nahrávce spoluhráče Libecajta střílí GOOOOOOOOOL!!!!!!!!
22:51 Střela domácích letěla přímo na bránu. Golman vychytal do ruky.
20:01 Začíná druhá třetina. V šatně probíhala porada, tak se necháme překvapit, co druhá třetina přinese za překvapení.
19:59 konec první třetiny. Vyrovnaný stav.
19:30 Opravují se mantinely.
18:44 Opět manévry domácích před brankou hostů. Žádná střela neskončila v síti.
18:25 Hráč domácích Kusek střílí na bránu. Neúspěšně.
16:11 GÓL Fbc Most 2010! 2:2
Branku družstva Fbc Most 2010 vstřelil #12 Robert Kusek, asistoval #77 Jan Vebr (2:2)
16:11 Dramatické chvilky, kdy v první chvilce hosté vedou a v té druhé domácí vyrovnávají. Neskutečné střely.
15:52 GÓL FLK TJ Slavoj Tachov! 1:2
Branku družstva FLK TJ Slavoj Tachov vstřelil #15 Jan Švejda, asistoval #16 Michal Vrba (1:2)
15:21 GÓL Fbc Most 2010! 1:1
Branku družstva Fbc Most 2010 vstřelil #88 Jan Miškolci, asistoval #12 Robert Kusek (1:1)
15:21 Perfektní zákrok Miškolciho, kterému přihrál Kusek. Zasadil střelu a vyrovnává.
14:55 Hráč domácích Jakub Lafek perfektním manévrem obehrál protihráče, střílí na bránu, ale neúspěšně.
10:13 Sražen hráč domácích do choulostivých hlavových míst (komentuje Michal Kučera).
10:00 GÓL FLK TJ Slavoj Tachov! 0:1
Branku družstva FLK TJ Slavoj Tachov vstřelil #15 Jan Švejda, asistoval #6 Jakub Rajm (0:1)
10:00 Hosté se před bránou domácích snaží, a hráč Švejda Jan zasazuje gol.
08:22 Jan Vebr, hráč domácích, střílí na bránu. Neúspěšně.
07:00 Golman domácích perfektně vychytal přesně mířenou střelu.
05:30 Hráč Fišer střílí na bránu. Nezasadil.
04:28 Opět perfektní střela na bránů hostů. Golman vychytal.
03:05 Hráč Řeháček střílí na bránů hostů. Neúspěšně.
02:07 Hosté se snaží, jsou na míčku, střílí... Obrana domácích má co dělat, ale úspěšně brání.
01:07 Dramatický zásah golmana domácích. Vychytal.
00:01 Utkání zahájeno. Nechť vyhraje ten lepší.
00:00 Oba týmy se prozatím rozcvičují. Vychytávají poslední chybičky a domlouvají strategii na své protihráče.