• 60 59:36
    1:11
    (Žemlička)

FLK TJ Slavoj Tachov - FBC DDM Kadaň 1:11
branky: 36. Vojtěch Mareš - 5. Martin Žemlička, 5. Jan Odlas, 30. Erik Štěrba, 30. Jakub Procházka, 34. Petr Chládek, 37. Michal Plomer, 38. Petr Chládek, 48. Erik Štěrba, 55. Erik Štěrba, 58. Martin Žemlička, 60. Michal Plomer; rozhodčí: Michal Bůha - Lukáš Starý; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 34; zásahy brankářů: David Krysl 46, Zdeněk Goth 25 - Robin Ciota 19; po třetinách: 0:2, 1:5, 0:4
59:36 GÓL FBC DDM Kadaň! 1:11
Branku družstva FBC DDM Kadaň vstřelil #77 Michal Plomer, asistoval #23 Martin Žemlička (1:11)
59:36 Tak na tuhle střelu byl domácí gólman krátký.
59:24 V obrovské šanci hostující hráč přestřeluje branku.
58:16 Goth několika fantastickými zákroky nedovolil hostujícím hráčům skórovat.
57:31 GÓL FBC DDM Kadaň! 1:10
Branku družstva FBC DDM Kadaň vstřelil #23 Martin Žemlička, asistoval #10 Aleš Limberg (1:10)
57:31 Na třetí pokus již hosté přesilovku využívají.
55:53 Křišťan vysílá tvrdou střelu na hostující branku, gólman ji s obtížemi vyráží před sebe, kde ji sbírají hostující obránci.
54:51 GÓL FBC DDM Kadaň! 1:9
Branku družstva FBC DDM Kadaň vstřelil #71 Erik Štěrba, asistoval #15 Radek Zelinka (1:9)
54:51 Štěrba využívá menší chyby gólmana a zpoza brány uklízí míček do odkryté části branky. Dovršuje tak hattrick v dnešním utkání.
52:43 Domácí ubránili i druhé oslabení.
51:31 Domácí gólman vychytává v obrovské šanci Štěrbu!
50:08 Během 1 minuty hosté dvakrát míjí prázdnou branku. Skóre tak zůstává 1:8.
47:48 GÓL FBC DDM Kadaň! 1:8
Branku družstva FBC DDM Kadaň vstřelil #71 Erik Štěrba, asistoval #7 Jakub Procházka (1:8)
46:26 Domácí zachránila opět tyčka. Kadaň pokračuje v náporu a potvrzuje své postavení v tabulce.
43:25 Kadaň svojí první přesilovku nevyužívá.
42:45 Vystřídavší gólman Goth si připisuje při kadaňské přesilovce 3 skvělé zákroky a umožňuje tak Švejdovi odpočinout si na trestné lavici celé 2 minuty.
40:54 Balý se dostává do zakončení, hostující gólman však jeho střelu vyráží.
37:56 GÓL FBC DDM Kadaň! 1:7
Branku družstva FBC DDM Kadaň vstřelil #21 Petr Chládek bez asistence (1:7)
37:56 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Zdeněk Goth družstva FLK TJ Slavoj Tachov
37:56 Krysl si na střelu z půlky sáhnul, ale ta i tak končí v brance a domácí gólman odchází ze hřiště.
37:29 Kadaň pokračuje v tlaku, tachovští jim evidentně nestačí.
36:51 GÓL FBC DDM Kadaň! 1:6
36:51 Hosté po rozehraném rohu zvyšují své vedení.
35:23 GÓL FLK TJ Slavoj Tachov! 1:5
Branku družstva FLK TJ Slavoj Tachov vstřelil #13 Vojtěch Mareš, asistoval #22 Marek Firla (1:5)
35:23 Mareš s Firlou si vyměnili při rychlém protiútoku míček a prvně jmenovaný vstřeluje první gól domácích do prázdné branky!
34:41 V rychlém sledu si připisuje domácí gólman další 4 skvělé zákroky.
33:22 GÓL FBC DDM Kadaň! 0:5
Branku družstva FBC DDM Kadaň vstřelil #21 Petr Chládek, asistoval #18 Daniel Muchna (0:5)
33:22 Rychlý protiútok zakončují hosté střelou do prázdné branky.
32:06 Je to neuvěřitelné, ale tachovští obránci nechali 2 volné hostující útočníky před Kryslem. Ti ho však z bezprostřední blízkosti nedokázali překonat!
31:06 Krysl během 10 vteřin vytáhnul další 2 fantastické zákroky!
29:17 GÓL FBC DDM Kadaň! 0:4
Branku družstva FBC DDM Kadaň vstřelil #7 Jakub Procházka bez asistence (0:4)
29:17 Neskutečné. Tachov vyhrává buly, ale k míčku se jako první dostává hostující útočník a přidává čtvrtý gól svého týmu!
29:14 GÓL FBC DDM Kadaň! 0:3
Branku družstva FBC DDM Kadaň vstřelil #71 Erik Štěrba, asistoval #88 Jan Odlas (0:3)
29:14 Na střelu těsne nad nohu a umístěnou k tyči je však i domácí gólman krátký.
28:23 Další výborný zákrok Krysla.
25:52 Domácí se dostávají do přečíslení, střelu však blokuje kadaňský obránce.
24:47 Kadaň v přečíslení, střela z první, ale v domácí svatyni opět zaúřadoval Krysl. Skóre zůstává pořád stejené.
21:54 Obraz hry na začátku 2. třetiny je stejný jako v 1. třetině. Kadaň tlačí a Tachov pouze brání.
19:07 Poskakující míček v domácím brankovišti naštěstí sbírá Sibal a uklidňuje situaci.
17:00 Rychlá rozehrávka Tachova Kadaňské zaskočila, bohužel gólem neskončila.
15:54 Další výtečný zákrok domácího gólmana!
15:22 Teď měli tachovští štěstí. Úplně volný hráč Kadaně přestřeluje ze 3 metrů branku!
12:55 Kadaňští trefují již druhou tyčku v tomto utkání, skóre tak zůstává pořád 0:2.
12:07 Domácí po delší době zahrozili a hostující gólman jen s vypětím všech sil vytáhl míček mimo branku.
10:05 Během krátké doby si Krysl připisuje další 3 skvělé zákroky. Jen díky němu je rozdíl pouze dvougólový.
08:42 Domácí se konečně na chvíli usadili v útočném pásmu, ke střele se však nedostali.
08:05 Fantastický zákrok Krysla! Osamocený hráč Kadaně jej nedokázal z bezprostřední blízkosti překonat.
06:53 Kadaňští pokračují v tlaku, tachovští jen urputně brání.
04:25 GÓL FBC DDM Kadaň! 0:2
Branku družstva FBC DDM Kadaň vstřelil #88 Jan Odlas, asistoval #58 Martin Odlas (0:2)
04:25 Hosté pokračují v náporu a rychle přidávají další branku. To je velmi špatný začátek pro domácí.
04:04 GÓL FBC DDM Kadaň! 0:1
Branku družstva FBC DDM Kadaň vstřelil #23 Martin Žemlička, asistoval #4 Jakub Solar (0:1)
04:04 Hosté pokračovali v tlaku až nakonec střílí úvodní branku utkání.
03:56 První velká šance utkání, hosté naštěstí pouze trefují tyč domácí branky!
01:47 Oba týmy se zatím oťukávají, hra doposud bez větších šancí.