3:5
    Adam BRYNDA
    ()

Athletics Praha - FBC Kladno B 3:5
branky: 21. Martin Kulle, 26. Ondřej Kulle, 35. Jan Vacek - 5. Ondřej Frömmel, 7. Vojtěch Laštůvka, 30. Petr Vlček, 46. Ondřej Slivka, 60. Adam Brynda; rozhodčí: Martin Kněžík - Jan Knap; vyloučení: 0:0; využití: 0:2; diváků: 23; zásahy brankářů: Jan Vágner ? - Jan Buk ?; po třetinách: 0:2, 3:1, 0:2
60:00 'Po první odehrané třetině jsme přestali hrát, zápas jsme se štěstím dotáhli do šťastného konce.' (Frömmel, trenér FBC Kladno B) 'Zbytečná vyloučení a neproměňování šancí nás stálo zápas. Gratulujeme soupeři k výhře.' (Janeba, trenér Athletics Praha)
60:00 střely na branku: 15:11
59:57 GÓL FBC Kladno B! 3:5
Branku družstva FBC Kladno B vstřelil #21 Adam Brynda bez asistence (3:5)
59:57 Gól do prázdné brány.
58:34 Athletics hrají v 6ti.
57:45 Odložené vyloučení Kladna.
57:01 Timeout Athletics Praha
56:23 Vladimír Jambor nedokázal procpat míček za záda Buka. Dorážky domácím nevychází.
55:10 Kladno kombinuje na polovině Athletics.
54:16 Domácí vsází na individuální přechody.
53:30 Martinu Kullemu se nepodařilo v brankovišti dostat míček do branky Buka.
52:48 Rychlý přechod Provazníka zastavuje Pytl.
51:50 Athletics střílí proti brance Kladna, ale v ní zatím míček nekončí.
50:22 O. Kulle střílí z vlastní poloviny a Jambor těsně nedosahuje na dorážku.
48:35 Ondřej Kulle ze středu hřiště přestřeluje branku.
47:10 Po standartce hostů zasahuje Vágner helmou.
45:56 GÓL FBC Kladno B! 3:4
Branku družstva FBC Kladno B vstřelil #3 Ondřej Slivka, asistoval #7 Tomáš Prchal (3:4)
45:56 Střela ze středu hřiště přesně do horního růžku branky.
43:47 Odložené vyloučení domácích
42:42 Hráčům Kladna se lepí smůla na paty. Druhý hráč v řadě promáchl před prázdnou bránou.
40:00 střely na branku: 7:7
39:46 Trestné střílení družstva Athletics Praha neproměnil #15 Ondřej Kulle.
38:32 Vágner úžasným zápasem zachraňuje Athletics.
34:53 GÓL Athletics Praha! 3:3
Branku družstva Athletics Praha vstřelil #13 Jan Vacek, asistoval #23 Tomáš Pytl (3:3)
34:53 Pytl přesně přihrává na Vacka na středu který se neomylně trefuje do branky.
33:50 Pokus o Brauna v podání Tomáše Pytla nevyšel.
33:16 Martin Kulle z výběhu přestřeluje branku.
31:32 Naštěstí pro Athletics hráči Kladna nedokáží využít chyby při přechodu na polovině hřiště.
30:37 Pěknou střelu Nováka vykrývá Buk.
29:32 Zmatek před brankou, odložené vyloučení a nešťastný odraz ke kterému se dříve dostává Vlček.
29:17 GÓL FBC Kladno B! 2:3
Branku družstva FBC Kladno B vstřelil #12 Petr Vlček bez asistence (2:3)
28:49 Athleti zatím zadržují hráče Kladna dostatečně daleko branky.
27:32 Hra zvyšuje své tempo a po ospalé první třetině se oba týmy snaží urvat vedení na svou stranu.
25:10 GÓL Athletics Praha! 2:2
Branku družstva Athletics Praha vstřelil #15 Ondřej Kulle, asistoval #19 Bohuslav Novák (2:2)
25:10 Hráči domácích využívají standartní situaci před brankou Kladna.
24:33 Po propadnutí na polovině hřiště se do přečíslení dostávají hostující hráči, ale Jan Vágner vyráží nohama.
20:52 GÓL Athletics Praha! 1:2
Branku družstva Athletics Praha vstřelil #37 Martin Kulle bez asistence (1:2)
20:52 Martin Kulle zachytil špatnou rozehrávku soupeře na polovině hřiště, přešel jeden na jednoho a nedal brankáři Bukovi žádnou šanci.
20:00 střely na branku: 8:11
19:55 Domácí přežívají oslabení a v závěru třetiny se ještě snaží překvapit Buka.
18:40 Kladno ostřeluje branku Athletics, ale zatím je větším šťastlivcem Vágner.
17:04 Míček vyletěl do vzduchu a naštěstí pro domácí letí mimo branku Vágnera.
13:45 Zmatku v obraně soupeře se snažil využít útok Vacek, Furch, Jambor, Pytl, ale i z dorážek trefují pouze dobře postaveného gólmana Buka.
12:46 Hra zatím nepřináší moc zajímavých momentů, většina útoků končí okolo poloviny hřiště.
06:24 GÓL FBC Kladno B! 0:2
Branku družstva FBC Kladno B vstřelil #11 Vojtěch Laštůvka, asistoval #13 Ondřej Frömmel (0:2)
06:24 Z podobného místa jako před pár minutami. Z pravého rohu se trefuje Laštůvka.
04:54 GÓL FBC Kladno B! 0:1
Branku družstva FBC Kladno B vstřelil #13 Ondřej Frömmel, asistoval #3 Ondřej Slivka (0:1)
04:27 Už více než 2 minuty nepřišlo přerušení.
03:30 První větší závar před brankou Athletics. Míček s klidem odpálen mimo dosah hráčů Kladna.
00:00 Vítáme Vás u dnešního utkání mezi domácími Athletics Praha a hostujícími FBC Kladno B.
00:00 Line up: domácí: Vágner, Pytl, Vacek, Bolech, Jambor, Furch hosté: Buk, Vrbář, Provazník, Tuzar, Vlček, Brynda