• 58 57:31
    8:10
    (Heller)

Wizards DDM Praha 10 - FLOBO 8:10
branky: 11. Martin Lazárek, 16. Marek Kratochvíl, 23. Jan Blažek, 46. Tomáš Kincl, 48. Jan Heller, 51. Tomáš Kincl, 55. Martin Lazárek, 58. Marek Kratochvíl - 2. Jakub Zíka, 6. Michal Soukup, 17. Jakub Zíka, 18. Michal Soukup, 39. Jakub Zíka, 43. Jakub Zíka, 46. Pavel Vlasák, 46. Pavel Vlasák, 48. Jan Vinš, 55. Adam Kotek; rozhodčí: František Pangerl - Jiří Šedivý; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Lukáš Vávra 16 - Ondřej Matiášek 30; po třetinách: 2:4, 1:1, 5:5
57:31 GÓL Wizards DDM Praha 10! 8:10
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #77 Marek Kratochvíl, asistoval #23 Jan Heller (8:10)
54:50 GÓL FLOBO! 7:10
Branku družstva FLOBO vstřelil #22 Adam Kotek, asistoval #16 Jan Vinš (7:10)
54:31 Timeout FLOBO
54:31 GÓL Wizards DDM Praha 10! 7:9
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek, asistoval #15 Jan Vašíček (7:9)
50:17 GÓL Wizards DDM Praha 10! 6:9
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #58 Tomáš Kincl, asistoval #44 Ondřej Policar (6:9)
47:35 GÓL FLOBO! 5:9
Branku družstva FLOBO vstřelil #16 Jan Vinš, asistoval #71 Michal Soukup (5:9)
47:07 GÓL Wizards DDM Praha 10! 5:8
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #23 Jan Heller, asistoval #25 Karel Smutný (5:8)
45:46 GÓL FLOBO! 4:8
Branku družstva FLOBO vstřelil #21 Pavel Vlasák, asistoval #97 Jakub Židlický (4:8)
45:30 GÓL Wizards DDM Praha 10! 4:7
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #58 Tomáš Kincl, asistoval #22 Martin Lazárek (4:7)
45:04 GÓL FLOBO! 3:7
Branku družstva FLOBO vstřelil #21 Pavel Vlasák, asistoval #20 Dalibor Michálek (3:7)
42:18 GÓL FLOBO! 3:6
Branku družstva FLOBO vstřelil #29 Jakub Zíka, asistoval #21 Pavel Vlasák (3:6)
40:00 V přestávkovém rozhovoru vedoucí týmu Urbanec řekl, že stále věří v obrat a pochválil svůj tým za dosavadní výkon.
38:58 GÓL FLOBO! 3:5
Branku družstva FLOBO vstřelil #29 Jakub Zíka, asistoval #21 Pavel Vlasák (3:5)
35:02 Šance se střídají na obou stranech. Nervozita stoupá.
29:58 Domácí zvýšili aktivitu a nepouští soupeře k míčku. Ve druhé třetině vedou na střeli už 9:0.
28:00 Wizards ostřelují hostujícího brankáře, ten zatím odolává.
25:34 Domácí se dále tlačí do šancí, ale skóre se nemění.
24:15 Hráči Wizards jsou po kontakním gólu výrazně aktivnější. Napadají a tlačí se do šancí.
22:44 GÓL Wizards DDM Praha 10! 3:4
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #41 Jan Blažek bez asistence (3:4)
17:12 Do hry naskakuje za Policara nepřehlédnutelný Šrámek.
17:11 GÓL FLOBO! 2:4
Branku družstva FLOBO vstřelil #71 Michal Soukup, asistoval #18 Jan Cvrček (2:4)
16:47 GÓL FLOBO! 2:3
Branku družstva FLOBO vstřelil #29 Jakub Zíka, asistoval #20 Dalibor Michálek (2:3)
15:35 GÓL Wizards DDM Praha 10! 2:2
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #77 Marek Kratochvíl bez asistence (2:2)
14:56 Nyní několik šancí na obou stranách. Skóre se nemění.
12:05 Nebezpečná standartní situace FLOBA gólem neskončila.
10:58 GÓL Wizards DDM Praha 10! 1:2
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek, asistoval #41 Jan Blažek (1:2)
10:58 Lazárek epesně natáhl ke střele a trefil šibenici. Wizards dávají kontaktní branku.
10:00 Střela Kratochvíla mířila jen do středu branky.
09:37 Zápas pokračuje bez šancí.
06:52 Sehraná akce domácích skončila pouze střelou nad branku. Rozhodčí nyní pozastavil hru a žádá hadr.
06:03 Urbanec burucuje svůj tým.
05:39 GÓL FLOBO! 0:2
Branku družstva FLOBO vstřelil #71 Michal Soukup, asistoval #22 Adam Kotek (0:2)
05:00 Závar před brankou hostí. Míček nakonec skončil pod nohami brankáře.
03:00 Wizards se sice do šancí dostávají, ale nedokáží je využít.
02:40 Hráči FLOBA nevyužili přečíslení tři na jednoho.
01:52 GÓL FLOBO! 0:1
00:00 Dobrý den. Vítám Vás u sledování online přenosu utkání Wizards DDM Praha 10 vs FLOBO.