• 60 59:30
    6:8
    ()

Wizards DDM Praha 10 - FbŠ Bohemians B 6:8
branky: 27. Jan Blažek, 31. Tomáš Kincl, 36. Jan Blažek, 37. Marek Kratochvíl, 45. Tomáš Kincl, 46. Jan Heller - 16. František Ptáček, 34. Vojtěch Bagin, 38. Vojtěch Bagin, 51. Vojtěch Bagin, 51. Martin Šimek, 52. Martin Šimek, 57. Jan Kulhánek, 60. Martin Šimek; rozhodčí: Ondřej Tauš - Karel Trnobranský; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 3; zásahy brankářů: Lukáš Vávra 21 - Stanislav Martínek 18; po třetinách: 0:1, 4:2, 2:5
59:51 Bohemian naprosto změnili svou hru a otočili výsledek. Nakonec zpečetili výhru do prázdné branky.
59:30 GÓL FbŠ Bohemians B! 6:8
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #7 Martin Šimek z trestného střílení (6:8)
59:10 Timeout Wizards DDM Praha 10
56:00 GÓL FbŠ Bohemians B! 6:7
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #84 Jan Kulhánek, asistoval #4 Petr Červenka (6:7)
52:14 Bohemians si oslabením pomohli, dali dvě branky a srovnali stav zápasu na 6:6.
51:30 GÓL FbŠ Bohemians B! 6:6
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #7 Martin Šimek, asistoval #10 Vojtěch Bagin (6:6)
50:44 GÓL FbŠ Bohemians B! 6:5
50:01 GÓL FbŠ Bohemians B! 6:4
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #10 Vojtěch Bagin, asistoval #21 Jan Harák (6:4)
45:41 GÓL Wizards DDM Praha 10! 6:3
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #23 Jan Heller, asistoval #25 Karel Smutný (6:3)
44:38 GÓL Wizards DDM Praha 10! 5:3
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #58 Tomáš Kincl z trestného střílení (5:3)
42:38 Heller přestřeluje prázdnou branku. Na to pyšný určitě nebude.
40:30 Vávra předvedl naprosto neuvěřitelný zákrok. Jeho pravačka bude nejspíš trénovaná.
39:50 Policar stále nemá dost. Nejen, že soupeře neustále osekává, ale nyní sestřelil balónkem i spoluhráče Blažka. Stále všem dokazuje, že jeho pověst dravce je správná.
37:51 GÓL FbŠ Bohemians B! 4:3
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #10 Vojtěch Bagin, asistoval #7 Martin Šimek (4:3)
36:50 GÓL Wizards DDM Praha 10! 4:2
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #77 Marek Kratochvíl, asistoval #25 Karel Smutný (4:2)
36:39 Domácí kouč Urbanec se neuvěřitelně baví. Jeho pronikavý smích nyní zní halou.
35:59 GÓL Wizards DDM Praha 10! 3:2
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #41 Jan Blažek, asistoval #58 Tomáš Kincl (3:2)
33:26 GÓL FbŠ Bohemians B! 2:2
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #10 Vojtěch Bagin, asistoval #27 Martin Boháč (2:2)
32:15 Policar si tak dlouho koledoval, až přišel trest v podobě dvou minut za sekání.
30:56 Šrámek nejprve v rohu pokoupal tři hráče, poté přihrál Kinclovi ten neuvěřitelně omyl dva protihráče a lobem přehodil brankáře. Wizárdi otáčejí zápas.
30:53 GÓL Wizards DDM Praha 10! 2:1
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #58 Tomáš Kincl, asistoval #56 Jiří Šrámek (2:1)
28:45 Policarova riskantní rozehrávka vnesla trochu vzrušení. Hned poté se probíjel Lazárek a byl faulován. Domácí zatím oslabení zvládají dobře.
26:58 GÓL Wizards DDM Praha 10! 1:1
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #41 Jan Blažek, asistoval #56 Jiří Šrámek (1:1)
26:58 Po hezké individuální akci Jury Šrámka, který se schoval za mantinel vsítil epesní vikýř Blažek.
25:00 Ani Kratochvíl, který unikl domácí obraně neprolomil střeleckou smůlu Wizards.
23:30 Ve druhé třetině domácí stupňují svůj tlak. Ostřelují branku, ale odměna se zatím nedostavila.
19:25 Kratochvíl se ocitl před brankářem, ale jeho střela byla zablokována.
18:26 Wizards jsou nyní aktivnější. Nechtějí jít do druhé třetiny se ztrátou jedné branky.
15:30 Bohemians se zaslouženě ujímají vedení. Střela téměř z půlky zapadla do Vávrovi branky.
15:16 GÓL FbŠ Bohemians B! 0:1
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #18 František Ptáček, asistoval #4 Petr Červenka (0:1)
14:30 Blažek je napomínán za příliš vehementní protestování k výrokům rozhodčích.
12:35 Nevyužitá přesilovka domácího týmu. Bohemians ji ubránili perfektně.
10:30 Střela Vašíčka mířila do branky, ale domácí obránce ji vytečoval nad.
09:14 Již zmiňovaný Policar se tentokrát ukázal v dobrém světle. Naběhl před hostující brankáře, ovšem míček do branky nedotlačil.
08:00 Hra je často přerušována drobnými prohřešky.
07:00 Hráči Bohemians jsou zatím rychlejší a velmi dobře zvládají začátek zápasu.
06:00 Policar je od začátku hodně aktivní a během prvních šesti minut si připsal hned několik faulů. Zatím se zdá být jen otázkou času, kdy si tento dlouhovlasý obránce půjde sednout na trestnou lavici.
03:50 Utkání je od začátku hodně bojovné. B-týmu mužů Bohemians přišli pomoci někteří junioři, Wizards nastupují v klasické sestavě.