55
  • 55 54:03
    Jan ŽIDLICKÝ

FLOBO - FbC Panthers 8:17
branky: 4. Dalibor Michálek, 14. Lukáš Nekola, 21. Pavel Vlasák, 21. Lukáš Nekola, 27. Pavel Vlasák, 28. Lukáš Nekola, 30. Pavel Vlasák, 51. Jakub Zíka - 5. Petr Kalina, 13. Roman Školník, 15. David Polcar, 19. David Polcar, 23. Roman Školník, 23. Jiří Ptáčník, 27. David Kolář, 30. David Kolář, 31. Pavel Daněk, 32. David Polcar, 32. Marek Pech, 33. Pavel Daněk, 44. Vladimír Čížek, 45. Petr Kalina, 50. Marek Pech, 54. Pavel Daněk, 54. Petr Kalina; rozhodčí: Ondřej Sochůrek - Roman Šuvada; vyloučení: 0:0; využití: 1:1; diváků: 6; zásahy brankářů: Ondřej Matiášek 27 - Tomáš Kudera 6, Ondřej Kudrnáč 12; po třetinách: 2:4, 5:8, 1:5
59:59 Tak a je dobojováno. Střely na branku v poslední třetině: FLOBO: 11; Panthers:12. Pantheři přebrali v druhé půli zápasu kompletně iniciativu a zaslouženě vyhrálo.
54:03 Trestné střílení družstva FLOBO neproměnil #11 Jan Židlický.
53:52 Pantheři dávají jeden gól za druhým a o vítězi je už dávno rozhodnuto.
53:41 GÓL FbC Panthers! 8:17
Branku družstva FbC Panthers vstřelil #79 Petr Kalina, asistoval #41 Pavel Daněk (8:17)
53:28 GÓL FbC Panthers! 8:16
Branku družstva FbC Panthers vstřelil #41 Pavel Daněk, asistoval #88 Jiří Ptáčník (8:16)
50:45 GÓL FLOBO! 8:15
Branku družstva FLOBO vstřelil #29 Jakub Zíka, asistoval #10 Lukáš Nekola (8:15)
49:50 FLOBO při hře směrem dozadu už skutečně kapitulovalo.
49:49 GÓL FbC Panthers! 7:15
Branku družstva FbC Panthers vstřelil #14 Marek Pech, asistoval #22 Roman Školník (7:15)
44:55 GÓL FbC Panthers! 7:14
Branku družstva FbC Panthers vstřelil #79 Petr Kalina, asistoval #28 Patrik Míka (7:14)
43:07 A Pantheři přidávají další branku.
43:06 GÓL FbC Panthers! 7:13
Branku družstva FbC Panthers vstřelil #30 Vladimír Čížek, asistoval #22 Roman Školník (7:13)
42:12 FLOBO se snaží něco s výsledkem udělat. Všechny akce však prozatím končí na střídajícím bránkáři Panthers.
39:59 Tahle třetina byla na branky skutka bohatá. Ze začátku padaly branky na obou stranách, ale v půlce třetiny v rozmezí 2 minut vstřelili Pantheři celkem 5 branek a takový je i brankový rozdíl po 2. třetině. Střely na bránu: Panthers - 15; FLOBO - 10
32:03 Tohle už nebude pro FLOBO jednoduché. 3 góly za jednu minutu posílá Panthery do pětibrankového vedení.
32:02 GÓL FbC Panthers! 7:12
Branku družstva FbC Panthers vstřelil #41 Pavel Daněk, asistoval #52 David Polcar (7:12)
31:47 GÓL FbC Panthers! 7:11
31:18 GÓL FbC Panthers! 7:10
Branku družstva FbC Panthers vstřelil #52 David Polcar, asistoval #28 Patrik Míka (7:10)
30:10 Po rychlém sletu akcí a důrazu před bránou odskakují Pantheři opět o dvě branky.
30:09 GÓL FbC Panthers! 7:9
Branku družstva FbC Panthers vstřelil #41 Pavel Daněk, asistoval #79 Petr Kalina (7:9)
29:54 GÓL FbC Panthers! 7:8
Branku družstva FbC Panthers vstřelil #10 David Kolář, asistoval #14 Marek Pech (7:8)
29:21 Pantheři nyní střídají své brankáře.
29:20 FLOBO opět srovnalo a Lukáš Nekola kompletuje svůj hat-trick.
29:19 GÓL FLOBO! 7:7
Branku družstva FLOBO vstřelil #21 Pavel Vlasák, asistoval #11 Jan Židlický (7:7)
29:19 Střídání brankáře. Nový brankář #26 Ondřej Kudrnáč družstva FbC Panthers
27:34 GÓL FLOBO! 6:7
Branku družstva FLOBO vstřelil #10 Lukáš Nekola, asistoval #97 Jakub Židlický (6:7)
26:52 Pantheři však bleskurychle kontrují a jejich vedení je opět o dvě branky.
26:51 GÓL FbC Panthers! 5:7
Branku družstva FbC Panthers vstřelil #10 David Kolář, asistoval #43 Lukáš Randa (5:7)
26:30 Pavel Vlasák zůstal osamocený před brankou soupeře, odkud blafákem obhodil brankáře.
26:29 GÓL FLOBO! 5:6
Branku družstva FLOBO vstřelil #21 Pavel Vlasák, asistoval #29 Jakub Zíka (5:6)
25:25 FLOBO svoji druhou přesilovku nevyužilo a Panthteři se vrhají hned do brejků.
22:35 Pantherům na stejnou porci branek stačilo pouhých 9 sekund a opět se ujímají vedení o 2 branky.
22:34 GÓL FbC Panthers! 4:6
Branku družstva FbC Panthers vstřelil #88 Jiří Ptáčník, asistoval #41 Pavel Daněk (4:6)
22:25 GÓL FbC Panthers! 4:5
Branku družstva FbC Panthers vstřelil #22 Roman Školník, asistoval #10 David Kolář (4:5)
20:45 FLOBu stačilo pouze 43 vteřin na vyrovnání. Uvidíme jak odpoví Panthers.
20:43 GÓL FLOBO! 4:4
20:17 GÓL FLOBO! 3:4
Branku družstva FLOBO vstřelil #21 Pavel Vlasák, asistoval #29 Jakub Zíka (3:4)
19:59 Končí nám první třetina a zatím se hraje atraktivní florbal na obě strany. Střely po první třetině: FLOBO - 5; Panthers - 17
18:21 Rychle využitá přesilovka přímo ze standartní situace znamená odskok Pantherů o dvě branky.
18:20 GÓL FbC Panthers! 2:4
Branku družstva FbC Panthers vstřelil #52 David Polcar, asistoval #79 Petr Kalina (2:4)
14:27 Další gól v síti FLOBa znamená vedení Pantherů. Zatím se hraje na obě dvě strany.
14:26 GÓL FbC Panthers! 2:3
Branku družstva FbC Panthers vstřelil #52 David Polcar bez asistence (2:3)
13:23 Rychlý slet akcí přinesl na každé straně po jednom gólu.
13:21 GÓL FLOBO! 2:2
Branku družstva FLOBO vstřelil #10 Lukáš Nekola, asistoval #20 Dalibor Michálek (2:2)
12:43 GÓL FbC Panthers! 1:2
Branku družstva FbC Panthers vstřelil #22 Roman Školník bez asistence (1:2)
04:18 Pantheři však vzápětí vyrovnávají a skóre je tedy 1:1.
04:17 GÓL FbC Panthers! 1:1
Branku družstva FbC Panthers vstřelil #79 Petr Kalina, asistoval #88 Jiří Ptáčník (1:1)
03:22 Domácí se okamžitě ujímají vedení. Oslabení Pantherů trvalo skutečně jen chvilku.
03:21 GÓL FLOBO! 1:0
Branku družstva FLOBO vstřelil #20 Dalibor Michálek, asistoval #21 Pavel Vlasák (1:0)
03:04 FLOBO si zahraje první přesilovku zápasu. Potrestaným je nakonec Pavel Daněk.
00:01 Dobrý večer, vítáme Vás u dnešního florbalového utkání v pražské hale v Čakovicích. Dnes své síly změří domácí FLOBO proti FbC Panthers.