2

3

8.

FBC Štíři Č. Budějovice - FbK Svitavy 4:5pn
branky: 15. Jindřich Hrdý, 27. Lukáš Malý, 37. Václav Hejplík, 43. Václav Hejplík - 10. David Říha, 12. Jakub Klusák, 30. Tomáš Hynek, 52. Vladislav Richter, N David Říha; rozhodčí: Michal Šafář - Kamil Vraspír; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 64; zásahy brankářů: Jakub Kunst 25 - Jiří Skácelík 22; po třetinách: 1:2, 2:1, 1:1, 0:0
8 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Štíři Č. Budějovice hráč #12 Václav Hejplík , ale gól nevstřelil.
8 Nájezd na branku provedl z družstva FbK Svitavy hráč #21 David Říha a vstřelil rozhodující gól (4:5).
7 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Štíři Č. Budějovice hráč #79 Lukáš Malý , ale gól nevstřelil.
7 Nájezd na branku provedl z družstva FbK Svitavy hráč #66 Vladislav Doseděl , ale gól nevstřelil.
6 Nájezd na branku provedl z družstva FbK Svitavy hráč #21 David Říha , ale gól nevstřelil.
6 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Štíři Č. Budějovice hráč #24 Ondřej Havelka , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FbK Svitavy hráč #11 Josef Prudil , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FbK Svitavy hráč #21 David Říha a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Štíři Č. Budějovice hráč #12 Václav Hejplík a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FbK Svitavy hráč #66 Vladislav Doseděl a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Štíři Č. Budějovice hráč #79 Lukáš Malý a vstřelil gól.
65:00 Zahájena trestná střílení
64:59 Hrdý úmyslně zahrál vteřinu před koncem vysokou holí. Pánové rozhodčí byli však pevně přesvědčeni, že se hraje deset minut.
64:44 Hraje se ve velkém tempu. Štíři mají navrch. Malý nebezpečně střílel.
64:20 Stejskal mířil příklepem mimo.
63:38 Hrdý mohl rozhodnout! O pár vteřin později se nemohli dohodnout Hejplík s Froňekm, kdo bude střílet. Hejplík vzal odpovědnost na sebe, ale trefil jen Skácelíka.
63:15 Doseděl unikal po pravém mantinelu. Kunst jeho střelu zastavil ramenem.
62:14 V úniku 2 na 1 byli Havelka s Malým. Havelkovi se nepodařilo prostrčit. Pak střílel Tomšíček, jehož střelu chytil nechtěně Malý.
62:00 Domácí Žáček zasažen do zraněné ruky. Nikdo ještě neměl gólovou pozici. Atmosféra by se dala krájet.
61:25 Havelka se vrací na hřiště po prodlouženém desetiminutovém trestu.
60:29 Standarní situaci rozehrál Malý na Zelinku, ten trefil pouze hradbu těl před sebou.
59:59 Okem nezaujatého diváka si troufnu říct, že dnešní dělba bodů je zasloužená. Oba týmy předvedly útočný a aktivní florbal, na který se příjemně koukalo. O prémiovém bodu se rozhodne v desetiminutovém prodloužení.
59:56 Časomíra teď předčasně zahoukala. Svitavy mají standartní situaci.
59:51 Timeout FbK Svitavy
59:51 Na hřišti panují zmatky. Novotný zasažen za brankou do hlavy.
58:33 Svitavy zamkli Štíry. Musil z těch všech vyloučení dnes netrefuje ani branku. Následuje ho i Doseděl.
57:38 Novotný je teď zbytečně vyloučen za opakované přestupky.
57:32 Froněk trefuje Skácelíka do hrudi.
56:55 Konig přesřelil vysoko nad ze střední vzdálenosti.
56:34 Teď jsou ale na balonku Svitavští. Brýdl se vytočil a tahem trefuje domácího obránce.
55:54 Doseděl opět ušetřil pár vteřinek z Musilova trestu.
55:32 Doseděl v individuální akci trefil vyjetého Kunsta.
54:58 Hrdý nalil Malému před prázdnou bránu. Míček byl ale skákavý a tudíž ho netrefil.
54:21 Standartní situaci rozehrál Hejplík na Malého, ten trefuje pouze obránce.
54:01 Malý střílel po zemi. Hra se přelévá ze strany na stranu. Více ze hry mají domácí.
52:58 Štírek Zelinka zatáhl za Skácelíkovou brankou, předložil Žáčkovi na střelu. Skácelík vyrazil nad. Hrají Svitavy.
52:01 Svitavský Říha byl nyní v šanci. Kunst s Froňkem zasahují.
51:20 GÓL FbK Svitavy! 4:4
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil #17 Vladislav Richter, asistoval #9 Aleš König (4:4)
51:17 Doseděl zblízka netrefuje.
50:53 Štíři se odhodlaně brání a zatím nepustili Svitavy k vyložené šanci.
47:54 Tomáš Hynek netrefuje příklepem z poloviny odkrytou Kunstovo branku.
46:49 Štíři sevřeli Svitavy! Havelka dvakrát nebezpečně pálil. Poté si vyměnil míč s Hejplíkem, ale i jeho střelu tahem Skácelík kryje.
45:48 Stejskal promáchl vysoký míček.
44:36 Svitavy jsou v tlaku. Toto utkání slibuje ještě spoustu zajímavých okamžiků.
43:42 A v českobudějovické hale zní štírský fanklub.
43:16 Klusák pálil velmi nebezpečně. Kunst však drží.
42:27 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #12 Václav Hejplík bez asistence (4:3)
42:27 Do lehce posunuté klece dorazil Hejplík!
41:11 Havelka chytře nahazoval před Skácelíka, kde clonil Malý. Skácelík pokryl.
39:59 Třetí třetina slibuje velké drama. Svitavy usilují o udržení na prvním místě a Štíři se snaží dostat na třetí pozici. Pokud stále váháte, zda dorazit na toto vypjaté utkání, zvedněte se od počítače a doražte do sportovní haly!
39:54 Kudláček z poloviny přestřelil.
39:06 Je to boj. Štíři v několika slibných šancí neuspěli. Na konci oslabení unikl Kolena, ale nedotáhl akci do úspěšného konce.
37:52 Opět Malý a opět bekhendem, tentokrát míjí svitavskou klec.
36:48 Malý z blízké vzdálenosti trefuje bekhendem přední tyč!
36:20 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #12 Václav Hejplík z trestného střílení (3:3)
36:20 Václav Hejplík překonal Skácelíka svou tradiční kličkou, kterou je známý snad po celých Jížních Čechách.
36:20 Sauer přerušil vysokou holí přihrávku do vyložené šance. Pojede se nájezd.
36:00 Šmarda měl odkrytou klec, netrefil však balónek přímo a hrají domácí.
35:38 Hejplík také z ostrého úhlu zkoušel pozornost Skácelíka.
35:10 Konig z úhlu nepřekvapil Kunsta.
34:16 Svitavy kombinují a zavírají Štíry v zámku. Doseděl trefil krásnou střelou pouze horní tyč Kunstovo branky!
33:00 Havelka dokonale načasoval dvacetimetrovou přihrávku na Kudláčka, ten mířil do protipohybu Skácelíka. Trefil ho nohy.
32:07 Hra je hodně rozkouskovaná. Nyní Tomšíčkovu střelu hokejově tečoval Stejskal. Skácelík však jistý.
29:52 GÓL FbK Svitavy! 2:3
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil #24 Tomáš Hynek, asistoval #21 David Říha (2:3)
29:52 Hynek s Říhou utekli domácí obraně a první jmenovaný zametl míček do sítě.
29:15 Konig pošetřil pár vteřinek za Kunstovo brankou.
26:42 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #79 Lukáš Malý, asistoval #11 Jindřich Hrdý (2:2)
26:42 Hosté odešli střídat, toho chytře využili Hrdý a bleskově rozehrál. Malý doklepával z brankoviště a začíná se od nuly.
25:36 Musil vyloučen za faul na pronikajícího Havelku.
25:36 Omlouváme se za výpadek internetu. Ve slibných šancích byli Havelka s Malým a svitavský Konig.
19:59 Svitavští zuby, nehty ubránili těsné vedení před začátkem třetiny. Konec rozhodně patřil domácím borcům. Atmosféra je napnutá jak kšandy a rozhodčí si mají hodně co povídat s jednotlivými hráči.
19:48 Malý ve vyložené šanci před Skácelíkem špatně trefil skákavý míček.
19:38 Havelka slibně pálil.
16:42 Nejprve Svitavští špatně rozehráli a prostřelili Kunsta. Poté při nedorozumění ve druhé rozehrávce se rozhodčím nelíbila Stejskalova vzdálenost a vyloučili ho na dvě minuty. Při třetí rozehrávce zasáhl Novotný hokejkou.
16:13 Nahazovaný míček teď Muselík srazil hrudí a ještě než spadl na zem, tak ho trefil, ale Kunstovo branku minul.
14:44 Stejskal se srazil se Skácelíkem, ten zůstává ležet a je ošetřován.
14:18 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #11 Jindřich Hrdý, asistoval #69 Lukáš Froněk (1:2)
14:18 Domácí zaslouženě snižují na rozdíl jediné branky! Hrdý ve spolupráci s Froňkem zužitkoval důraz před Skácelíkem a dorazil míč do odkryté branky.
12:41 Hra teď nabírá obrátek. Malý našel před brankou samotného Havelku. Skácelík jeho forhendovou kličku přečetl a likviduje celou akci. Štíři jsou v posledních minutách značně aktivnější.
11:23 GÓL FbK Svitavy! 0:2
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil #23 Jakub Klusák, asistoval #21 David Říha (0:2)
11:23 Po neodpískané přihrávce nohou se dostal k odraženému míči Klusák a trefil se přesně nad padajícího Kunsta.
10:42 Žáček nahazoval a před Skácelíkem se snažil tečovat Hrdý a dorážet Froněk. Neúspěšně.
09:48 GÓL FbK Svitavy! 0:1
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil #21 David Říha, asistoval #17 Vladislav Richter (0:1)
09:48 Říha střílí těsně před koncem přesilové hry nad rameno Kunsta a otevírá gólový účet dnešního večera.
09:19 Známá dvojice Malý s Havelkou se na krátkou chvíli ocitli sami před Skácelíkem. První jmenovaný zakončoval pouze do masky.
06:45 Jan Kolena si teď obhodil kapitána Tomšíčka a snažil se zakončit bekhendovou kličkou. Kunst chytá zatím v klidu.
05:44 Hosté zatlačili Štíry v jejich třetině. Nebezpečně pálili po sobě Brýdl a Hynek. Oba však trefili Kunsta pouze do hrudi.
04:20 Havelka dobíhal přihrávku od mantinelu, mohl jít do samostatného úniku. Skácelík celou akci přečetl a míček odkopnul.
03:59 Oba týmy se prozatím snaží kombinovat.
02:21 Stejskalova střela byla nechtěně tečována obráncem Malým a nadělala Skácelíkovi nemalé problémy.
00:51 V první vážnější šanci se ocitl svitavský Brdýl, trefil však pouze Kunstovo rameno.
00:00 Dobrý den, u online přenosu z českobudějovické sportovní haly Vás vítá Marek Fučík. Dnes se proti sobě střetnou domácí FBC Štíři České Budějovice v modro-bílých dresech a FbK Svitavy v červeno-černé kombinaci.