11:6
    Kryštof KŮS
    (Svoboda)

Snipers Třebíč - TJ Centropen Dačice 11:6
branky: 4. Petr Štěpánek, 7. Martin Novotný, 12. Vojtěch Janata, 15. Lukáš Vojan, 27. Lukáš Štveráček, 33. Vojtěch Janata, 37. Ondřej Blažek, 43. Jaroslav Dlabač, 47. Josef Svoboda, 58. Lukáš Vojan, 59. Josef Svoboda - 4. Ondřej Vala, 6. Kryštof Kůs, 12. Zdeněk Kubát, 19. David Stránský, 55. Pavel Gellner, 60. Kryštof Kůs; rozhodčí: Jan Perla - Jiří Vrzala; vyloučení: 0:0; využití: 1:1; diváků: 80; zásahy brankářů: Petr Pokorný 31 - Lukáš Vacuška 27; po třetinách: 4:4, 3:0, 4:2
60:00 Domácí si vysokou výhrou zajistili účast ve druhé lize i pro příští sezónu. Jejich soupeř z Dačic udržení v soutěži již nemá ve svých rukou.
59:59 GÓL TJ Centropen Dačice! 11:6
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #94 Kryštof Kůs, asistoval #15 Milan Svoboda (11:6)
59:40 Domácí obránce Novotný se ocitl sám před Vacuškou, ale byl tak překvapen, že nedokázal přesně zakončit.
58:29 GÓL Snipers Třebíč! 11:5
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #85 Josef Svoboda, asistoval #14 Tomáš Farkaš (11:5)
58:29 Farkaš vybídl ke skórování Svobodu, který trefil přesně pod rukou Vacušky.
57:46 Dačice i za tohoto stavu hrají bez brankáře.
57:01 GÓL Snipers Třebíč! 10:5
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #7 Lukáš Vojan, asistoval #71 Vojtěch Janata (10:5)
57:01 Do prázdné branky se trefuje Vojan.
56:41 Dačice se ani v power-play nedokáží dostat do větší šance.
56:05 Dačice opět bez brankáře.
55:52 Vacuška zpět v brance.
54:21 Dačice zkouší hru bez brankáře.
54:20 Timeout Snipers Třebíč
54:20 GÓL TJ Centropen Dačice! 9:5
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #34 Pavel Gellner, asistoval #28 Zdeněk Kounek (9:5)
54:20 Střelu Kounka Pokorný ještě stihl vyrazit, ale na dorážku Gellnera už neměl nárok.
53:58 Pokorný na poslední chvíli vytáhl střelu Pechy.
52:41 Svoboda ani na dvakrát nedostal míček za Vacušku.
51:50 Štveráček opět sám před Vacuškou a opět vedle.
50:26 Petr se po delší době dostal ke střele a protáhl Vacušku, který se nenudí ani v této třetině.
46:21 GÓL Snipers Třebíč! 9:4
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #85 Josef Svoboda, asistoval #8 Pavel Tůma (9:4)
46:21 Tůmova střela se odrazila od tyče k volnému Svobodovi, který nezaváhal.
45:00 Štveráček byl opět sám před Vacuškou, ale opět netrefil přesně.
42:43 GÓL Snipers Třebíč! 8:4
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #28 Jaroslav Dlabač, asistoval #7 Lukáš Vojan (8:4)
42:43 Dlabač se štěstím prostřelil Vacušku.
40:55 Dlabač v jasné šanci míjí branku.
40:00 Střely ve druhé třetině: 10:9.
38:09 Štveráček se ocitl sám před Vacuškou, ale jeho střela mířila vysoko nad.
37:01 Dlabač trefuje Vacušku do masky.
36:12 Timeout TJ Centropen Dačice
36:12 GÓL Snipers Třebíč! 7:4
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #66 Ondřej Blažek bez asistence (7:4)
36:12 Blažek z levé strany trefuje přesně pod rukou Vacušky.
35:20 Hostující obránci obětavě blokují všechny střely domácích.
34:32 Nepřesné zakončení útočné akce vedlo k brejku hostů, ale Pokorný je v této třetině bezchybný.
32:47 GÓL Snipers Třebíč! 6:4
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #71 Vojtěch Janata, asistoval #28 Jaroslav Dlabač (6:4)
32:47 Střela Janaty se odrazila od jednoho z beků až za bezmocného Vacušku.
32:14 Svoboda z první pouze do zadního mantinelu.
30:49 Pavlíček vyrazil střelu Janaty, která mířila do branky.
29:16 Chybu Štěpánka napravil výborným zákrokem Pokorný.
28:50 Po střele Štěpánka se k dorážce dostal Štveráček, ale trefil pouze Vacušku.
26:18 GÓL Snipers Třebíč! 5:4
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #19 Lukáš Štveráček, asistoval #66 Ondřej Blažek (5:4)
26:18 Druhá střela domácích v této třetině končí brankou. Blažek našel volného Štveráčka, který zakončil přesně.
25:40 Střelu Papouška z poloviny hřiště Vacuška bezpečně kryje.
24:30 Stránský se ocitl sám před Pokorným, ale ani na dvakrát nebyl schopen trefit skákající míček.
23:02 Pokorný se snažil dlouhým výhozem najít Farkaše, ale míček zablokoval jeden z obránců.
21:30 Domácí v plném počtu.
20:00 Střely po první třetině: 17:15.
18:00 GÓL TJ Centropen Dačice! 4:4
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #22 David Stránský bez asistence (4:4)
18:00 Chybu Farkaše potrestal Stránský.
14:24 Bohuslav se ocitl sám 'mezi kruhy', ale míjí branku.
14:11 GÓL Snipers Třebíč! 4:3
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #7 Lukáš Vojan, asistoval #28 Jaroslav Dlabač (4:3)
14:11 Farkaš nahrál Vojanovi, který výstavní střelou trefuje šibenici.
13:22 Stejskal poslal k zemi Blažka a odchází si na dvě minuty odpočinout.
11:52 GÓL Snipers Třebíč! 3:3
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #71 Vojtěch Janata, asistoval #7 Lukáš Vojan (3:3)
11:52 Vojan našel volného Janatu, který neměl problém doklepnout míček do prázdné branky.
11:43 GÓL TJ Centropen Dačice! 2:3
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #16 Zdeněk Kubát, asistoval #20 Petr Jindra (2:3)
11:35 Vacuška předvedl výborný zákrok proti Papouškovi. I hned z protiútoku se Dačice ujímají vedení.
10:19 Farkaš vystihl rozehrávku hostů, přihrál Svobodovi, který trefuje pouze břevno.
09:54 Do vyložené šance se dostal Gellner, ale Pokorný vytáhl výborný zákrok.
06:12 GÓL Snipers Třebíč! 2:2
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #3 Martin Novotný, asistoval #8 Pavel Tůma (2:2)
06:12 Dva metry před polovinou hřiště nastřelil míček na branku Novotný a k překvapení všech jeho střela zapadla za Vacušku.
05:09 GÓL TJ Centropen Dačice! 1:2
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #94 Kryštof Kůs, asistoval #82 Tomáš Kubek (1:2)
05:09 Hosté se dostávají do vedení. Nahození Kůse z poza branky si Pokorný nešťastně srazil do branky.
03:35 GÓL TJ Centropen Dačice! 1:1
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #11 Ondřej Vala bez asistence (1:1)
03:17 GÓL Snipers Třebíč! 1:0
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #15 Petr Štěpánek, asistoval #66 Ondřej Blažek (1:0)