• 56 55:15
    1:4
    (Lichnovský)

1. FBK Rožnov p/R - FBC Vikings Kopřivnice 1:4
branky: 53. Tomáš Sladkovský - 10. Zdeněk Matúš, 17. Petr Podlezl, 45. Milan Uvíra, 56. Petr Podlezl; rozhodčí: Libor Ludvík - Kamil Sobotka; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 131; zásahy brankářů: Marek Obšivač 11 - Martin Pinďák 22; po třetinách: 0:2, 0:0, 1:2
60:02 Komentář domácího trenéra Macury: 'Přestože jsme 1. a 3. třetinu prohráli, hráli jsme dobře. Utkání rozhodl výkon hostujícího gólmana Pinďáka, který potvrdil svoji extratřídu a přestože domácí gólman Obšivač chytal výborně, nestačilo to. Kopřivnici gratuluji k vítězství, na čele tabulky jsou právem.'
60:01 Komentář trenéra hostí Jehlára: 'Přesně takový zápas jmse očekávali, spíše to byl zápas bojovný, než pohledný, ale jsme rádi za tři body a prodloužení série na 12 zápasů, Děkujeme soupeři za zápas...'
55:15 Timeout 1. FBK Rožnov p/R
55:15 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:4
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #4 Petr Podlezl, asistoval #12 Adam Lichnovský (1:4)
52:10 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 1:3
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #5 Tomáš Sladkovský, asistoval #17 Petr Krhut (1:3)
44:19 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 0:3
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #16 Milan Uvíra, asistoval #8 Jakub Kresta (0:3)
16:19 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 0:2
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #4 Petr Podlezl bez asistence (0:2)
09:36 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 0:1
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #17 Zdeněk Matúš, asistoval #18 Tadeáš Klemens (0:1)
00:00 Zahajovací sestava FBC Vikings Kopřivnice: M. Pinďák - P. Podlezl, J. Kresta - M. Nehera, L. Soukal. A. Lichnovský
00:00 Zahajovací sestava domácích 1. Fbk Rožnov: M. Obšivač - T. Knebl, L. Bártek - J. Viktořík, F. Kristek, J. Rýpar
00:00 Vážení florbaloví přátelé, v dnešním utkání se střetne vedoucí tým z Kopřivnice, který zatím neztratil ani bod. Naopak domácí Sršni jsou na tom po polovině soutěže taky velmi dobře a to na druhém místě, leč s velkým bodovým rozestupem 10ti bodů. Uvidíme, jak dopadne tohle napínavé valašské derby....