57
  • 57 56:23
    Petrovice

Sanasport Gullivers Sokol Brno I - Z.F.K. AQM Petrovice 11:4
branky: 7. Radim Fila, 8. Milan Hnízdil, 10. Drahomír Mach, 16. Marek Havliček, 18. Martin Jakeš, 22. Drahomír Mach, 36. Radim Fila, 37. Martin Sláma, 44. Drahomír Mach, 45. Drahomír Mach, 50. Drahomír Mach - 24. Martin Schulhauser, 27. Martin Schulhauser, 31. Jiří Kajfosz, 37. Jaroslav Střondala; rozhodčí: Lukáš Laštovička - Jiří Němec; vyloučení: 0:0; využití: 1:2; diváků: 38; zásahy brankářů: Lukáš Křižka 28 - Pavel Široký 26; po třetinách: 5:0, 3:4, 3:0
60:00 Děkujeme všech příznivcům za podporu. Uplynulé 13. a 14. kolo 2. ligy mužů bylo pro Gullivers velice příznivé - 6 bodů, díky, kterým se Gullíci dotáhli na čelo tabulky. Další zápas čeká brněnský tým 9.2.2013 proti Fbc Aligators Klobouky! Sanasport Gullivers Sokol Brno I.
59:50 Čejka teď netrefil prázdnou bránu. Mrzet jej to však nemusí - je tu konec zápasu. Gullivers x Petrovice 11:4!!!
59:00 Běží poslední minuta zápasu. Petrovice stálehrají v 6 hráčích v poli. Gulliveři pouze ve čtyřech. 7 gólů za jednu minutu se zdá nereálných...!
57:00 Petrovice zkoušejí hru bez brankáře. Včera se to opavským hráčům proti gulliverům nevyplatilo. Uvidíme jak s příležitostí 6 proti 4 naloží Petrovice.
56:23 Timeout Z.F.K. AQM Petrovice
55:10 Vítězslav Růžička se v přesilovce pěkně obtočil okolo brněnského obránce a střílel - pouze do hrudi Křižky!
53:25 Milan 'Igor' Hnízdil krásně prošel hostující obranou, ale skórovat se mu nepodařilo!
49:42 GÓL Sanasport Gullivers Sokol Brno I! 11:4
Branku družstva Sanasport Gullivers Sokol Brno I vstřelil #13 Drahomír Mach, asistoval #40 Tomáš Čejka (11:4)
49:42 Teď už ale brankář Petrovic kapituluje po 11. Gól vstřelil Drahomír Mach.
48:50 Martin Sláma (Gullivers) teď nádherně poslal přihrávku na Radka 'Woodyho' Dřevěného. Ten neproměňuje. Ihned poté střílel Tomáš Čejka ale vychytal ho brankář hostí nahou, leže na zádech.
44:26 GÓL Sanasport Gullivers Sokol Brno I! 10:4
Branku družstva Sanasport Gullivers Sokol Brno I vstřelil #13 Drahomír Mach bez asistence (10:4)
44:26 One man show - Mach si vzal míč, uběhl 15 metrů a uklidil míč pod břevno! 10:4!!!
43:03 GÓL Sanasport Gullivers Sokol Brno I! 9:4
43:03 Už podruhé musím pochválit Drahomíra Macha. Po přihrávce od 'bráchy' Čejky skóruje.
41:53 Petr 'Pisstolnílk' běžel zcela sám na brankáře, ten ho vychytal!
40:21 V obraně se teď poprvé v zápase představila na palubovce gulliverská stálice a předseda oddílu Jiří 'Bořa' Bořecký. Snad se mu bude dařit stejně, jako při vedení oddílu!
40:00 Petrovice oslabení ustály, ve zbytku třetiny se nic závažného nestalo. Pokračovat se bude za 10 minut. Střely ve druhé třetině 9:17!
38:20 Na bránu se řítil sám Lukáš Gorgol. V oslabení však neskóroval, protože tváří tvář brankáři domácích střílí mimo!
37:39 Trestné střílení družstva Sanasport Gullivers Sokol Brno I neproměnil #85 Radim Fila.
37:39 Utkání nabralo obrovský spád. Radim Fila se teď řítil sám na bránu. Ruční brzdu zatáhnul Lukáš 'Obelix' Rychlý. Oceněno to bylo 2 minutami na trestné a trestným střílením. K tomu se postavil sám Radim Fila, avšak neproměnil, nepodařilo se mu bekhendem zvednout dostatečně míč. Gulliveři zahrávají přesilovku.
36:29 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 8:4
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #5 Jaroslav Střondala, asistoval #46 Jiří Kajfosz (8:4)
36:06 GÓL Sanasport Gullivers Sokol Brno I! 8:3
Branku družstva Sanasport Gullivers Sokol Brno I vstřelil #9 Martin Sláma, asistoval #85 Radim Fila (8:3)
36:06 Na 7:3 zvyšuje bombou od levého mantinelu Radim Fila. Poté střílí další gól kapitán týmu Martin Sláma.
35:29 GÓL Sanasport Gullivers Sokol Brno I! 7:3
Branku družstva Sanasport Gullivers Sokol Brno I vstřelil #85 Radim Fila, asistoval #19 Martin Jakeš (7:3)
33:01 Teď pěkná střela Čejky po přihrávce Vaci. Široký v bráně Petrovic kryje.
31:54 Jakub Kovařík teď mocně natáhl dva metry za polovinou a tahanou střelou orazítkoval pravou spojnici petrovické brány. Po odrazu míč doběhl avšak vystřelil lehce mimo bránu.
30:31 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 6:3
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #46 Jiří Kajfosz, asistoval #44 Martin Schulhauser (6:3)
30:31 Obrovská minela domácího golmana. Natáhl se před bránu pro mič, ten mu vyklouzl z rukou a Martin Schulhauser po otočce rozvlnil síť. 6:3. Hosté začínají otáčet skóre.
28:56 Obraz hry v druhé části je zcela odlišný. Petrovice zvýšili střelbu. Na střely na bránu zatím 2:12 ve prospěch Petrovic.
26:32 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 6:2
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil #44 Martin Schulhauser, asistoval #86 Vítězslav Růžička (6:2)
26:32 Petrovice využívají i druhou přesilovou hru. Hosté jsou teď aktivnějším týmem. Rozhodně ještě není o výsledku rozhodnuto!
25:05 Petrovicím vstřelený gól vlil krev do žil, teď byla mela před domácí bránou, kde se 7 hráčů snažilo zasáhnout míč. Počínání Radima Fily v dresu Gullivers bylo posouzeno jako sekání a oceněno dvou minutovým trestem.
23:08 GÓL Z.F.K. AQM Petrovice! 6:1
23:08 Tomáš Čejka v dresu Gullivers zahrál vysokou holí, za což si vykoledoval poměrně přísné dvě minuty na trestné lavici. Na té si však dlouho nepobyl. Přesněji řečeno, pakoval se již po 6 vteřinách, kdy Petrovice využily přesilovku.
21:04 GÓL Sanasport Gullivers Sokol Brno I! 6:0
Branku družstva Sanasport Gullivers Sokol Brno I vstřelil #13 Drahomír Mach, asistoval #12 Ondřej Vaca (6:0)
21:04 Po nahrávce Vaci před bránu zametá do sítě Drahomír Mach. Ten kluk je vážně dobrý! 6:0
20:00 Na střely po první třetině 14:5. Obraz hry je velice podobný. Gulliveři zcela dominují. Vedou 5:0 a pokud nepoleví v nastoleném tempu, vyhrají rozdílem třídy. Petrovice ale rozhodně nevypadají odevzdaně a mají snahu otočit výsledek. Gulliverům zatím vychází vše, čeho se dotknou.
19:48 Teď na dvakrát ztratil míč domácí Čejka. Vzešla z toho střela z 15 metrů - mířila však nad bránu Gullivers.
18:07 Domácí 'Gullíci' jsou při chuti. Na bránu hostí se valí jeden útok za druhým. Vyhráno však rozhodně zatím nemají. Před námi jsou celé dvě třetiny.
17:01 GÓL Sanasport Gullivers Sokol Brno I! 5:0
Branku družstva Sanasport Gullivers Sokol Brno I vstřelil #19 Martin Jakeš, asistoval #40 Tomáš Čejka (5:0)
15:23 GÓL Sanasport Gullivers Sokol Brno I! 4:0
Branku družstva Sanasport Gullivers Sokol Brno I vstřelil #20 Marek Havliček, asistoval #27 Jan Reška (4:0)
15:23 Domácí pěkně kombinovali. Od pravého mantinelu přihrával Jan Reška na Marka Havlíčka. Ten propálil vše co mu stálo v cestě. Střela zaletěla do brány nad nohou brankáře k levé tyčce. Hosté jsou zralí na ručník! 4:0.
13:04 Další velká šance domácích. Po spřihrávce od Fily z mantinelu na střed Martin Sláma střílel. Polovina diváků křičela gól. Petrovický golman byl proti!
12:35 Petrovický Tomáš Šimský teď pěkně vystřelil ze vzduchu. Štiplavou ránu Lukáš Křižka v bráně domácích kryje.
11:33 Obrovská příležitost Gulliverů! Tomáš 'Čeja' Čejka přihrával z rohu na druhý mantinel na úplně osamoceného Ondřeje Vaců. Brána byla z poloviny prázdná. Střela letí nad bránu!
10:32 Petrovičtí se snaží zvrátit dosavadní průběh třetiny, ale Brno zatím drží jistý Křižka v bráně.
09:30 Hosté teď nestíhají, Gulliveři na jejich bránu vysílají jednu ránu za druhou'
09:24 GÓL Sanasport Gullivers Sokol Brno I! 3:0
Branku družstva Sanasport Gullivers Sokol Brno I vstřelil #13 Drahomír Mach, asistoval #22 Petr Fajkus (3:0)
07:51 GÓL Sanasport Gullivers Sokol Brno I! 2:0
Branku družstva Sanasport Gullivers Sokol Brno I vstřelil #11 Milan Hnízdil bez asistence (2:0)
07:51 Gullivers zvyšují skóre. Milan Hnízdil chytře využil postavení hostujícího golmana v bráně, po nahození zpoza brány se míč dostal do brány od zad brankáře. 2:0 !
06:08 GÓL Sanasport Gullivers Sokol Brno I! 1:0
Branku družstva Sanasport Gullivers Sokol Brno I vstřelil #85 Radim Fila, asistoval #10 Lukáš Demek (1:0)
06:08 Gulliveři otevírají skóre po střele Radima Fily nad nohu brankáře.Vedou a nutno říct, že zatím zaslouženě.
05:26 Gulliveři jsou v úvodu zápasu aktivnější. Dobře napadají soupeře a hrozí střelami. Hosté zatím vystřělili pouze jednou.
05:08 Teď střílel ze 4 metrů domácí Čejka po přihrávce Ondřeje Vaci. Ale netrefuje bránu.
04:03 Jan Reška od mantinelu přihrával na hranici malého brankoviště ale Filip Koutný ani nikdo z hostujících obránců míč nezasáhl, halou to jen zahučelo.
02:22 Další a další střely na branku Petrovic. Nejprve zblokované střela gullivera Radima Fily, poté střílel Jakub Kovařík.
01:51 Teď zazvonila tyč po střele domácího Rešky. Střílel zcela sám před bránou po nahrávce Milana Hnízdila.
00:11 Utkání začalo svižně, hned se z toho sesypaly mantinely.
00:00 Zdravím všechny příznivce kvalitního florbalu. Dnes je na programu 14. kolo 2 ligy mužu mezi domácími Sanasport Gullivers Sokol Brno I. a Z.F.K. AQM Petrovice. Gulliveři budou chtít navázat na včerejší tříbodový večer, zatímco Petrovice chtějí odčinit včerejší prohru s brněnskými psi. Utkání začíná 12:00.