1:7
    Vít MLEJNEK
    (Hruška)

FBC Spartak MSEM Přerov - Retro Bulldogs Brno B 1:7
branky: 31. Martin Jurečka - 6. Pavel Švéda, 7. Peter Babka, 15. Lukáš Jalový, 20. Michal Žůrek, 32. Peter Babka, 42. Vít Mlejnek, 55. Vít Mlejnek; rozhodčí: Jan Perla - Jiří Vrzala; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Pavel Ceh 20, Adam Pavlát 3 - Daniel Tlaskal 15; po třetinách: 0:4, 1:1, 0:2
59:59 Komentář trenéra domácích: Hrajeme s míčkem, dostáváme góly, když takto budeme hrát zítra , tak vyhrajeme
59:59 Komentář hostujícího trenéra: Důsledná obrana a proměnění většiny gólových šancí stojí za dnešním úspěchem. Děkuji soupeři
59:59 Nejlepším hráčem domácích byl vyhlášen Štěpám Adámek, za hostující byl vyhlášen Taskal
54:25 GÓL Retro Bulldogs Brno B! 1:7
Branku družstva Retro Bulldogs Brno B vstřelil #88 Vít Mlejnek, asistoval #5 Daniel Hruška (1:7)
54:25 Střídání brankáře. Nový brankář #88 Adam Pavlát družstva FBC Spartak MSEM Přerov
41:37 GÓL Retro Bulldogs Brno B! 1:6
Branku družstva Retro Bulldogs Brno B vstřelil #88 Vít Mlejnek, asistoval #12 Zdeněk Drápal (1:6)
38:02 Brno své oslabení také zvládno, hra pokračuje v 5 na obou stranách
36:02 Přerov oslabení zvládl a za chvíli si zkusí přesilovou hru
34:20 Jurečka vybojoval za brankou míček přihrával před branku Gerešovi ten trefuje pouze tyčku
31:46 GÓL Retro Bulldogs Brno B! 1:5
Branku družstva Retro Bulldogs Brno B vstřelil #33 Peter Babka, asistoval #4 Michal Žůrek (1:5)
31:46 Po rozehrávce na polovině hřiště se ujala střela Babky a Brno vede upět o čtyři branky
30:48 GÓL FBC Spartak MSEM Přerov! 1:4
Branku družstva FBC Spartak MSEM Přerov vstřelil #5 Martin Jurečka bez asistence (1:4)
30:48 Jurečka na polovině sebral hostům míček a krásnou střelou do horního růžku koriguje skóre na 1:4
29:34 v krátkém sledu přišly střely od Otáhala, Klimeckého a Koutného, žádná z nich se ovšem neujala
28:16 Přerov se snaží hrát a co nejvíce zaměstnávat hostujícího brankáře, tomu však jeho spoluhráči pomáhají tím že zablokují většinu střel přerovských
25:38 Přerov úspěšně napadá rozehrávku hostí, Janoštík střílí. Jeho střela je ovšem zblokovaná
24:00 Skvělá přihrávka z poza branky od Kaďorka na Gereše, ten trefuje hostujícího brankáře
22:00 Druhá třetina začala podobným stylem jak skončila ta úvodní kdy šance střídá šanci
19:59 I přes snahu Přerova tvořit hru a snížit nepříznivé skóre končí první třetina výsledkem 0:4. Na hráčích jde ale vidět, že se ještě nevzdávají a v další třetině se určitě náne na co těšit!
19:38 GÓL Retro Bulldogs Brno B! 0:4
Branku družstva Retro Bulldogs Brno B vstřelil #4 Michal Žůrek, asistoval #12 Zdeněk Drápal (0:4)
17:47 Ani střela domácího Otáhala nespadla do branky.
15:31 I přes veškerou snahu domácích se jim zatím nedaří dát góla a hostující toho v důležitých momentech úspěšně využívají. Stav utkání - 0:3
14:38 GÓL Retro Bulldogs Brno B! 0:3
Branku družstva Retro Bulldogs Brno B vstřelil #7 Lukáš Jalový, asistoval #12 Zdeněk Drápal (0:3)
14:25 Domácí Kaďorek se opět dostal do střelecké pozice, kdy si zvládl objet 3 bránící, nicméně opět bez gólu.
14:04 Hostující Bulldoci se však opět ozývají a jejich střelu musel vykrýt domácí Ceh.
12:10 Domácí Gereš byl v dobré pozici pro změnu skóre, nicméně opět bez prosazení. To samé o pár chvil později Klimecký.
10:40 Přerov se opět usazuje v útočném pásmu hostujících ale týmu chybí úspěšná koncovka.
06:56 GÓL Retro Bulldogs Brno B! 0:2
Branku družstva Retro Bulldogs Brno B vstřelil #33 Peter Babka, asistoval #21 Jan Hušek (0:2)
06:13 Tým Přerova se nyní snaží vyrovnat a nyní se na delší dobu usadil v obranném pásmu hostujících.
05:04 GÓL Retro Bulldogs Brno B! 0:1
Branku družstva Retro Bulldogs Brno B vstřelil #96 Pavel Švéda, asistoval #5 Daniel Hruška (0:1)
05:04 Z nečekané pozice se poprvé prosazuje tým Bulldoků. Po nahrávce Daniela Hrušky se gólově prosadil Pavel Švéda. Stav utkání : 0:1
04:50 Bulldoci zatím úspěšně cloní útočníky Přerova
03:40 Tým Přerova se konečně dostal do střelecké pozice. Šanci bohužel Hnila nevyužil.
00:30 Zápas začíná velice svižnou hrou nahoru - dolů.
00:00 Lineup hostujících : Tlaskal - Žůrek , Janov - Drápal , Kadlec , Mlejnek
00:00 Lineup domácích : Ceh - Malina , Hnila - Janoštík , Fafílek , Koutný
00:00 Dobrý večer vážení sportovní fanoušci. Vítáme Vás na online přenosu zápasu 15. kola 2.ligy mužů ve florbale mezi domácím FBC Spartak MSEM Přerov a hostujícím Retro Bulldogs Brno B.