(Sladkovský)
  • 60 59:48
    Rožnov p/R

Sanasport Gullivers Sokol Brno I - 1. FBK Rožnov p/R 4:5
branky: 3. Radek Dřevěný, 15. Jan Reška, 21. Petr Sekanina, 35. Tomáš Čejka - 9. Josef Rýpar, 21. Josef Rýpar, 42. Petr Krhut, 49. Petr Krhut, 60. Petr Velech; rozhodčí: Jakub Veselý - Ondřej Kyjovský; vyloučení: 0:0; využití: 1:1; diváků: 54; zásahy brankářů: Lukáš Křižka 29 - Pavel Panaš 15; po třetinách: 2:1, 2:1, 0:3
60:00 Komentář trenera hostů: 'Děkuji všem děvití hračům za bojovný výkon, který předvedli. Někteří hráli nad hranici svých možností a hodili ručník všem, kteří si neuvědomili za koho měli nastoupit. Také děkuju soupeřům za velmi férový výkon'.
59:48 Timeout 1. FBK Rožnov p/R
59:48 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 4:5
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #21 Petr Velech, asistoval #5 Tomáš Sladkovský (4:5)
59:48 Marnost domácích dokresluje přesílovka, ve které ani jednou nevystřelilia ještě po ztrátě míče dostali gol.
58:38 Polsední minutu a půl v této třetině odehraji Gulliveři přesílovou hru.
57:00 Komentář domácího golmana Křížky z brany 'to je ktastrofa tohle' vypovídá docela přesně o tom co předvádí Gulliveři v posledních minutáh utkání.
55:25 Barték tvrdou střelou mimo kasu trefuje jednoho z rozhodčích. Za posledních několik vyloučení by mu, ale spíše měl poděkovat.
53:54 Rozhodčí teď pouštějí hodně hru a vidíme spoustu sekání na obou stranach. Nasazení se sťupňuje. Ostřejší kontakt tělem, ale posuzují vyloučením domácího Čejky.
51:51 Trenér domácích Zahradníček stahuje hru na dvě lajny. Stále ale vidíme nepřesností na straně Gulliverů, které by je mohly mrzet.
50:10 Rožnov ukazuje proč je na druhém místě tabulky a předvádí nebezpečné brejky i v oslabení. Gulliveři jsou teď hodně bezzubí.
48:40 Teď rozhodčí, spíše aby vyrovnali trochu počet přesílovek, posílají na trestnou hostujícího Bártka.
48:13 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 4:4
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #17 Petr Krhut bez asistence (4:4)
48:13 Ještě nás čeká drama. Napotřetí Krhutovi už vyšla jeho finta. Stav je srovaný 4:4:
47:00 Gulliveři jsou v plném počtu.
46:30 Teď měl Křižka zase štěstí. Míček končí na horní siťce branky.
45:10 Rožnov si svoji aktivní hrou vynucuje další vyloučení.
45:04 Rožnov si zkusí přesilovku 5:3. Diskutabilní zákrok posoudilí v neprospěch domácích.
44:20 Další vyloučení na straně domácích. Rožnov hraje zatím bez brankaře.
41:30 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 4:3
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #17 Petr Krhut, asistoval #21 Petr Velech (4:3)
41:30 Domácí Kovařik krásně vymotal dva hráče v oslabení. Nakonec ale ztratil balon u třetího. Hostující Krhut už měl práci lehkou a snižuje na rozdíl jedné branky.
41:08 Úvodní tlak hostů ústí v přesilovou hru.
41:01 Fait se dostal z brejku do dobré střelecké pozice. Střela proletěla těsně vedle tyče.
40:53 Rožnov začal ve vysokém tempu a během chvíle mají několik nebezpečných šanci.
40:01 Úvodní bully vyhral Rožnov.
40:00 Hosté, kteři jsou nyní aktivnějším týmem, přestřileli domácí v poměru 12:6. Výsledek této třetiny je ale opět 2:1 pro Gullivery.
39:40 Další signál domácích z rohu. Tentokrát byla i střela na kasu, ale stále se nedaří zopakovat akci ze včerejšího večera proti Kopřivnici.
38:20 Krhut zkoušel paradičku z poza kasy, ale na poslední chvíli sjel balon z lopaty Rožnovského útočnika.
37:20 Gulliverům se nepovedl signál a další brejk, tentokrát na straně hostů. Střela ale končí mimo branu.
35:30 I když více ze hry v druhé třetině mají hosté, hrozí Gulliveři nebezpečnými brejky.
34:23 Jak už to byva, nedaš dostaneš. Z první kloudné šance po delší době se prosazuje domácí Čejka.
34:19 GÓL Sanasport Gullivers Sokol Brno I! 4:2
Branku družstva Sanasport Gullivers Sokol Brno I vstřelil #40 Tomáš Čejka, asistoval #19 Martin Jakeš (4:2)
33:50 Teď pro změnu orazitkoval hráč z Rožnova břevno.
32:30 Za Kižkovými zády teď zvoní tyčka.
32:20 Domácí zatím dobře brání a vyhazují míčky z obranné třetiny.
30:51 Domácí Jakeš posílá útočnika ne za mantinel, ale rovnou za zábrany do hlediště. Za což si vysloužil dvouminutový trest.
29:41 Nahrávky vzduchem mají zřejmě hračí Rožnova v oblibě. Tentokrát letěl balon, ale přilíš vysoko. Rozehravájí domácí.
28:18 Nahrávku ze vzduchu sklepaval do prazdné kasy Krhut Petr. Z těžké pozice, ale netrefil branku.
26:16 Dobrá střela domácího Čejky proletěla těsně vedle kasy.
25:57 Nebezpečný brejk hostů musel na poslední chvíli hasit Ondřej Sláma
25:18 Fait utekl hostujícímu obranci, bohužel míček se mu rozhodl udělat to samé.
22:52 Reška zahazuje šanci vstřelit gol z metrové vzdáleností do poloprazdné kasy.
20:25 GÓL Sanasport Gullivers Sokol Brno I! 3:2
Branku družstva Sanasport Gullivers Sokol Brno I vstřelil #55 Petr Sekanina, asistoval #79 Jakub Kovařík (3:2)
20:25 Gulliveři neotalejí dlouho s odpovědí a po následném vhazování střílí branku Sekanina.
20:08 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 2:2
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #31 Josef Rýpar, asistoval #55 Lukáš Bártek (2:2)
20:08 Úvodní bully vyhrali hosté a z následné akce skoruju v oslabení.
19:30 Bez větších šanci probíha přesilovka domácích.
18:32 Zmatek při střidání hostů bude trestan vyloučením na dvě minuty.
16:25 Domácí střílí další gol, který rozhodčí neuznali kvůli hře vysokou hokejkou. Mach si ještě bude muset chvíli na branku počkat.
15:55 Sekanina si došel pro faul na půlce hřiště a vybojoval balon pro domácí.
15:30 Hosté se teď snaží zavřit Gullivery na jejich třetině. Tento tlak končí nebezpečnou střelou na branku, kterou Křížka likviduje.
14:30 GÓL Sanasport Gullivers Sokol Brno I! 2:1
Branku družstva Sanasport Gullivers Sokol Brno I vstřelil #27 Jan Reška, asistoval #20 Marek Havliček (2:1)
14:30 Krásně, ale také trochu se štěstím skoruje domácí Reška, když tečoval nahození od Havlíčka.
13:41 Domácí hráč Demek Lukáš nesouhlasí s výrokem rozhodčího a snaží se mu něco gestikulovat. To mu samozřejmě není přilíš platné.
10:36 Do další šance se dosltal Mach, kterého s přehledem vychytal hostující golman
09:12 Radek Dřevěný krásně narazil Slámovi, ale střela již tolik výborná nebyla.
08:11 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 1:1
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #31 Josef Rýpar, asistoval #17 Petr Krhut (1:1)
08:11 Při odloženém vyloučení sřílí branku hostů Rýpar Josef
07:10 Utkání se hraje nahoru dolu. A do střelecké šance se dostal Petr Fait, z velkého uhlu ovšem neúspěšný.
04:06 Utkání začalo ve vysokém tempu. Křižka musí likvidovat další střelu.
03:23 První nebezpečná střela hračů Rožnova. Křižka si připisuje první zákrok.
02:51 GÓL Sanasport Gullivers Sokol Brno I! 1:0
Branku družstva Sanasport Gullivers Sokol Brno I vstřelil #14 Radek Dřevěný, asistoval #79 Jakub Kovařík (1:0)