4:7
    Michal KOLÁČEK
    (Bábíček)

FbC Aligators Klobouky - 1. FBK Rožnov p/R 4:7
branky: 4. Marek Bábíček, 29. Tomáš Líznar, 53. Lukáš Kulla, 53. Michal Koláček - 8. Daniel Šichtař, 8. Josef Viktořík, 14. Petr Velech, 16. Petr Krhut, 36. Josef Rýpar, 45. Ondřej Ašer, 49. Daniel Šichtař; rozhodčí: Jan Hadrava - Libor Urbánek; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 8; zásahy brankářů: Stanislav Damborský 14 - Marek Obšivač 19; po třetinách: 1:4, 1:1, 2:2
60:00 Celkový poměr střel na bránu - FbC Aligators Klobouky:1.FBK Rožnov p/R - 23:21
60:00 Vyjádření trenéra hostů k zápasu: Domácí se přílišným respektem v první třetině připravili o celé utkání. Děkuji za zápas a přeji domácím, aby se zachránili.
60:00 Vyjádření trenéra domácích k zápasu: Z naší strany to nebyl nijak povedený výkon. Opět nám nevyšla první třetina, která dle mého názoru rozhodla o výsledku utkání. Ke konci jsme měli dost šancí, které jsme však neproměnili a soupeř po zásluze vyhrál. Gratulujeme soupeři k vítězství a přejeme hodně úspěchů v dalších zápasech.
60:00 Poměr střel ve 3. třetině - FbC Aligators Klobouky: 1.FBK Rožnov p/R - 13:6
59:59 Zápas končí. Děkujeme za Vaši přízeň.
59:40 Poslední střídání obou týmů.
59:23 Nebezpečná šance Rožnova končí mimo branku.
59:00 A máme před sebou poslední minutu dnešního zápasu. Uvidíme, co nám ještě nabídne...
58:25 Aligátoři neustále tlačí na obranu hostů.
57:07 Po tvrdém souboji končí domácí kapitán Gremmel za mantinelem, hra však není přerušena a vzápětí se hosté dostávají do nebezpečné šance, kterou ale neproměňují.
56:10 Brankář hostů se teď musel pořádně ohánět, útočníci Aligátorů neúprosně tlačí.
55:59 Rožnov je v plném počtu.
54:59 Po minutě přesilovky vybíhá Damborský ze své branky a domácí hrají power play.
54:50 Ne však na dlouho.
54:45 Hra se i přes přesilovku domácích přesunuje k jejich brance.
53:59 Po faulu Velecha získávají domácí početní převahu. Uvidíme, jak s ní naloží.
52:52 GÓL FbC Aligators Klobouky! 4:7
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil #14 Michal Koláček, asistoval #10 Marek Bábíček (4:7)
52:52 A opět úspěšná spolupráce Bábíček-Koláček končí dalším rychlým gólem v brance Obšivače.
52:25 GÓL FbC Aligators Klobouky! 3:7
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil #8 Lukáš Kulla bez asistence (3:7)
52:25 Obloučkem padá míček do brány hostů. Autorem gólu je Kulla. Že je míček v bráně, kontroloval Koláček.
52:07 Ale hra se rychle otočila a hezkým zákrokem Damborského končí nebezpečná útočná akce Rožnova.
51:25 Gólman hostů měl teď hodně práce.
49:57 Po rychlé akci domácích střílí Bábíček, míček letí těsně nad bránu hostů.
48:54 Timeout FbC Aligators Klobouky
48:54 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 2:7
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #79 Daniel Šichtař, asistoval #4 Filip Kristek (2:7)
48:54 Před bránu se dostává neobsazený Šichtař a prostřeluje domácího gólmana.
47:49 Dochází k tvrdým soubojům u mantinelu.
46:45 Nebezpečná akce Rožnova. Míček končí v rukách domácího gólmana Damborského.
45:48 Koláček bere hostující obraně míček a střílí, Obšivač opět chytá.
44:25 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 2:6
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #61 Ondřej Ašer, asistoval #5 Tomáš Sladkovský (2:6)
44:25 Domácí rozehrávají z rohu za vlastní brankou, po chybě však míček končí právě v domácí brance. Skóruje Ašer.
43:27 Spolupráce Koláček - Bábíček končí střelou Bábíčka. Ta naneštěstí pro domácí míjí branku.
42:35 Gremmel nebezpečně střílí na branku hostů. Obšivač ale vychytává.
42:05 V tvrdém souboji vybojoval pro domácí míček Citterbard.
41:39 Před domácí bránou se objevil nekrytý útočník Rožnova. Naštěstí se nedostal ke střele.
40:20 Ne však na dlouho. K první šanci se dopracovali domácí. Nakonec se však ani nedostali ke střele.
40:01 První vhazování vyhrávají hosté a hra se přesunuje před domácí branku.
40:00 Poměr střel na bránu ve 2. třetině - FbC Aligators Klobouky:1.FBK Rožnov p/R - 4:5
39:59 Bohužel bez úspěchu.
39:45 Domácí do posledních vteřin aktivně napadají.
39:00 Poslední minuta 2. třetiny opět v ostrém tempu.
38:25 Koláček uniká rožnovské obraně a krásně střílí. Bohužel však trefuje pouze horní konstrukci brány hostů.
38:08 Rozehrávka hostů z rohu za naší bránou končí vysokou střelou nad domácí branku.
35:24 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 2:5
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #31 Josef Rýpar, asistoval #17 Petr Krhut (2:5)
35:24 O necelou minutu později však bohužel tlak hostů neustává a míček končí v brance. Skóruje Rýpar.
34:34 Domácí brankář Damborský předvádí své kvality a zkušeně vychytává nebezpečnou střelu rožnovského útočníka.
34:10 Po nedorozumění domácí obrany před vlastní bránou vzniká nebezpečná situace, ze které však nic není.
33:27 A domácí Drška v rámci souboje opět boří mantinely za vlastní bránou.
32:00 Naštěstí nic vážného a hra pokračuje dál...
31:57 Po tvrdém souboji končí domácí Hos na zemi.
28:34 GÓL FbC Aligators Klobouky! 2:4
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil #7 Tomáš Líznar, asistoval #6 Jan Komínek (2:4)
28:34 Domácí se propracovali až k brance hostů. Komentář diváků: ,,Pěkně to tam padlo.' Skóruje Líznar, nejúspěšnější střelec Aligátorů, za asistence Komínka.
28:09 Plesník s míčkem na hokejce se dostává až před domácí branku, kde však o míček přichází přičiněním domácí obrany i vlastní chyby.
27:16 Tempo se trochu zklidnilo.
26:08 Po chybě Rožnova se k míčku dostává Kulla, který ho však bohužel neudrží a obrana hostů mu ho opět odebírá.
25:10 Zápas nabírá vysoké tempo, energie obou týmů jde doslova cítit ve vzduchu.
24:22 Nebezpečná šance rožnovského útočníka, kdy šel na Damborského sám. Míček si však nezvládl dobře zpracovat na hokejku a vystřeluje ho mimo branku.
23:53 Souboj u domácí branky končí rozbořenými mantinely a domácím Drškou na zemi.
23:27 Koláček vybojoval míček a střílí. Obšivač však střelu s přehledem vychytává.
22:27 Prudká střela hostů z půlky končí vysoko nad brankou domácího družstva.
21:29 Střela Korduly končí nad brankou Obšivače.
21:08 Koláček dostává nepříjemný úder do břicha a spěchá střídat.
20:32 2. třetina začíná zostra, tvrdě dopadá na mantinel domácí Kordula.
20:00 Poměr střel za 1. třetinu FbC Aligators Klobouky:1.FBK Rožnov p/R - 6:10
19:35 Tempo se však opět zrychluje a hráči se snaží ještě před koncem první třetiny upravit skóre. To se ani jednomu týmu nedaří.
19:00 Do poslední minuty první třetiny vstupujeme v poměrně klidném tempu.
18:13 A další střela Rožnova, která však končí sebejistým zákrokem Damborského.
17:13 Po nedorozumění hostů se k míčku dostává Koláček, kterého však zastavuje Obšivač.
15:55 Aligátoři bojují u branky hostů a stále tlačí, zatím však bez nějakého výsledku.
15:03 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 1:4
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #17 Petr Krhut, asistoval #76 Josef Viktořík (1:4)
15:03 Po rychlé akci Rožnova končí míček opět v domácí brance.
13:59 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 1:3
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #21 Petr Velech, asistoval #7 Stanislav Barabáš (1:3)
13:59 Rožnov využívá početní převahy a zvyšuje skóre na 1:3.
12:28 A máme tu další vyloučení. Domácí Bábíček je vyloučen na 2 minuty za blokování hole.
11:29 Nebezpečná a prudká střela Koláčka končí nad brankou soupeře.
10:34 Damborský se teď v bráně trochu zapotil, Rožnov tlačí a útočí. Zatím však neúspěšně.
10:07 Rožnov je v plném počtu.
09:45 Domácí tlačí, zatím však neúspěšně. Drškova střela míjí branku.
08:07 Trestné střílení družstva FbC Aligators Klobouky neproměnil #11 Tomáš Kordula.
08:07 Po faulu hostujícího Plesníka získávají Aligátoři početní výhodu. Střílelo se i trestné střílení, které však, bohužel pro domácí, Kordula neproměnil.
07:55 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 1:2
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #76 Josef Viktořík, asistoval #31 Josef Rýpar (1:2)
07:55 Než se stihli domácí vzpamatovat, dostávají druhý gól. Branku střílí Viktořík.
07:37 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 1:1
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #79 Daniel Šichtař bez asistence (1:1)
07:37 A nátlak Rožnova se vyplatil. Skóre je vyrovnané po gólu Šichtaříka.
06:47 A hosté otáčejí a tlačí na domácí. Před brankou Aligátorů je pěkně rušno...
06:02 Domácí jsou o něco aktivnější, tlačí na obranu hostů. Nabízelo se pár šancí, které však zvládla obrana hostí zničit.
05:23 Zápas si drží tempo, oba týmy jdou s energií do hry.
03:14 GÓL FbC Aligators Klobouky! 1:0
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil #10 Marek Bábíček, asistoval #14 Michal Koláček (1:0)
03:14 A máme tady první branku utkání! Po nahrávce Koláčka Bábíček sebevědomě pálí a míček končí v síti hostů.
01:20 Zápas se nám pomalu rozjíždí..
00:00 Poměr střel v první třetině utkání je FbC Aligators Klobouky: 1. FBK Rožnov p/R - 6:10
00:00 Line up domácí: Komínek, Hos, Gremmel, Volek, Líznar Line up hosté: Viktořík, Krhut, Sladkovský, Rýpar, Barabáš
00:00 Vítáme všechny diváky u sledování online přenosu dnešního zápasu.