• 60 59:58
    5:6
    (Hos)

FbK Horní Suchá - FbC Aligators Klobouky 5:6
branky: 6. Jan Šimík, 19. Matěj Černý, 25. Kamil Stöcker, 52. Lukáš Kraina, 60. Filip Krajíček - 8. Tomáš Hos, 10. Jan Komínek, 14. Marek Bábíček, 14. Tomáš Líznar, 32. Pavel Volek, 60. Tomáš Líznar; rozhodčí: Libor Ludvík - Radek Vybíhal; vyloučení: 0:0; využití: 2:2; diváků: 15; zásahy brankářů: Roman Roudenský 20 - Stanislav Damborský 15; po třetinách: 2:4, 1:1, 2:1
59:58 GÓL FbC Aligators Klobouky! 5:6
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil #7 Tomáš Líznar, asistoval #21 Tomáš Hos (5:6)
59:40 Timeout FbC Aligators Klobouky
59:40 GÓL FbK Horní Suchá! 5:5
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #26 Filip Krajíček, asistoval #74 Filip Mocek (5:5)
59:40 A je to tady, Suchá srovnává
59:11 Suchá má možnosti poslat zápas do prodloužení.
58:52 Timeout FbK Horní Suchá
52:49 Tým Klobouků má šanci odskočit soupeři na rozdíl dvou branek.
51:00 GÓL FbK Horní Suchá! 4:5
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #28 Lukáš Kraina, asistoval #14 Matěj Černý (4:5)
51:00 Pokud Klobouky dnes ztratí výhru, tak sestupují společně s HS.
49:53 Vavřička bojuje u mantinelu, ale soupeř jej zdovojil.
46:37 Protiútok Klobouků Suchá zažehnala.
40:37 Klobouky v plném počtu, Suchá nevyužila početní převahu
39:20 Hráč Klobouků zlomil hůl a zlomenou hůl nechal na hřišti a šel střídat. Podle pravidel 2 minuty, ale rozhodčí si tohoto přestupku nevšimli.
38:40 Suchá má možnost snížit na rozdíl jediné brány.
31:31 GÓL FbC Aligators Klobouky! 3:5
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil #99 Pavel Volek, asistoval #9 Jakub Gremmel (3:5)
31:31 Rozhodčí signalizují výhodu, ale Klobouky skorují.
28:40 Hráči Suché si teď rozhodně oddechli, míč poskakoval po brankové čáře.
24:50 GÓL FbK Horní Suchá! 3:4
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #4 Kamil Stöcker, asistoval #88 Marek Piskorz (3:4)
24:50 Stocker s Piskorzem se prosazují v oslabení.
23:40 Šimík ukrojuje čas z přesilovky hostí.
23:10 Hráči Klobouků kombinují, zatím bez střely.
22:52 Mocek odehrává souboj, hráč Klobouků se vzteká jak malé dítě, rozhodčí jej upozorňuje.
20:01 Začíná nám druhá třetina, úvodní buly vyhrává tým hostí.
18:35 GÓL FbK Horní Suchá! 2:4
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #14 Matěj Černý, asistoval #20 Roman Roudenský (2:4)
13:42 GÓL FbC Aligators Klobouky! 1:4
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil #7 Tomáš Líznar, asistoval #68 Jan Komínek (1:4)
13:01 GÓL FbC Aligators Klobouky! 1:3
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil #10 Marek Bábíček, asistoval #99 Pavel Volek (1:3)
11:20 Problémy s časomírou.
11:20 Klobouky si teď zahrají přesilovou hru, na trestnou sedá Šolc
09:54 GÓL FbC Aligators Klobouky! 1:2
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil #68 Jan Komínek, asistoval #9 Jakub Gremmel (1:2)
09:54 Líznar našel krásným pasem Komínka, který byl zcela nekrytý.
07:53 GÓL FbC Aligators Klobouky! 1:1
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil #21 Tomáš Hos, asistoval #7 Tomáš Líznar (1:1)
07:53 Svižná střela na bránu propadla za brankovou čáru.
07:32 Melník běžel sám na brankáře, ale ten opět krásným zákrokem zakročil.
06:23 Koziel měl šanci na velkém brankovišti, brankář však pozorný.
05:34 GÓL FbK Horní Suchá! 1:0
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #3 Jan Šimík, asistoval #26 Filip Krajíček (1:0)
05:34 Šimík zpracoval a vystřelil, brankář bezmocný.
03:31 Šolc zbytečně ztrácí míč, měl nahrát, takhle jen ohrozil branku Roudenského.
01:50 Vašíček nastřelil jen obránce.
00:20 Roudenský si připisuje důležité zákroky.
00:00 Za pár sekund nám začne poslední utkání 2. ligy mužů.
00:00 Dobrý den, zdravíme Vás ze sportovní haly v Horní Suché. Na palubovce se nám začinajítýmy rozcvičovat. Dnes se proti sobě pustí týmy Horní Suché a Aligators Klobouky. Oba týmy včera prohrály, ač Klobouky v prodloužení. Dnešní online přenos Vám zprostředkuje Vojtěch Stefan