12:3
    Karel BOŽELNÍK
    (Mazur)

1. FBK Rožnov p/R - S.K. P.E.M.A. Opava 12:3
branky: 23. Petr Krhut, 24. Josef Rýpar, 26. Stanislav Barabáš, 29. Petr Krhut, 31. Josef Rýpar, 37. Petr Velech, 37. Lukáš Bártek, 40. Josef Viktořík, 41. Petr Velech, 46. Petr Velech, 50. Lukáš Kratochvíl, 54. Josef Viktořík - 6. Michal Pavela, 32. Michal Pavela, 56. Karel Boželník; rozhodčí: Libor Ludvík - Kamil Sobotka; vyloučení: 0:0; využití: 3:0; diváků: 49; zásahy brankářů: Pavel Panaš 15 - Jiří Herudek 18; po třetinách: 0:1, 8:1, 4:1
60:02 Komentář domácího trenéra Macury: 'Přesilové hry v druhé třetině nás dostaly do tlaku, ve kterém jsem vydrželi do konce zápasu a vše dokázali také vyjádřit brankově. Jsem rád, že si mohli zahrát všichni hráči i širšího kádru. Pro hostující tým je brankový rozdíl krutý, ale my jsme dnes byli lepším týmem a alespoň částečně jsme smazali 2 prohry z podzimu ze hřiště Opavy.'
60:01 Komentář hostujícího trenéra nebyl zanesene, neboť hostě přijeli bez trenéra.
59:59 KOMENTÁŘ domácího kapitána Barabáše: 'Dnes nám tam spadlo všechno, podobně jako proti Buldokům. Soupeře jsme ve druhé třetině jednoznačně přehráli a díky tomu veze soupeř z Hornets areny TUCET'
59:59 A halou zní VYSOKÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝ, JALOVÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉC, ......
59:59 Nejlepšími hráči utkání se stali domácí Ondřej Ašer a hostující Matěj Halámek.
59:59 Zápas skončil a domácí si po zásluze připisují do druholigové tabulky další 3 body.
59:29 Zápas se pomalu blíží do konce.
55:46 GÓL S.K. P.E.M.A. Opava! 12:3
Branku družstva S.K. P.E.M.A. Opava vstřelil #21 Karel Boželník, asistoval #14 Jan Mazur (12:3)
55:46 Tak přece jen se Opava i ve třetí třetině dočkala gólu. Po hezké kombinaci Boželníka a Mazura se prvně jmenovaný prosazuje ze středu po zemi.
54:00 Opavě již chybí síly v zakončení. Své šance neproměňují, neboť je zakončují dietně. Zato domácí si užívají každý metr hřiště a přidávají další branky.
53:36 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 12:2
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #76 Josef Viktořík bez asistence (12:2)
51:36 Hráči Opavy nemají pro vtipnou hru sršňů pochopení a i vzhledem k docházejícím silám musejí faulovat.
49:29 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 11:2
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #6 Lukáš Kratochvíl, asistoval #79 Daniel Šichtař (11:2)
48:40 Nedalo by se říct, že by Opava neměla šance, za posledních 5 minut jich spálila tak šest. Slezanům zřejmě nesvědčí větší rozměry hřiště a nepadá jim to tam.
47:52 Hraje se teď nahoru dolů.
45:47 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 10:2
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #21 Petr Velech, asistoval #61 Ondřej Ašer (10:2)
45:47 Nedáš dostaneš!!! Ašer předvedl naprosto stejnou akci a poslal míček Velechovi za zády Opavského gólmana. Velech je první v zápase, kdo kompletuje hattrick.
45:16 A další dvě hrubé chyby a brejky, které Opava nedokázala využít. Nejdříve ještě zachránil Herman a poté hosté minuli bránu.
44:34 Po chybě Štampoského teď zachraňoval Herman. Rožnov přestává běhat a místo aby si z vyhraného zápasu udělal exhibici, zadělává si problémy.
40:59 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 9:2
40:59 Velech teď vstřelil gól, když mu Ašer poslal míček do prázdné brány. Víc do prázdné brány to už nešlo. Ašer totiž obešel i gólmana.
39:59 Opava si zkomplikovala zápas hlavně v začátku třetiny, kdy se nechala zbytečně vyloučit a tím dovolila Rožnovu otočit skóre. Ten se chytil a s podporou výborného Panaše v bráně postupně přidával branku za brankou. Opava se teď bude horko-těžko vracet do zápasu. jestli má trenér Macura ještě nějakou živou vodu v šatně, tak to Slezané již nezvládnou. Ale nepředbíhejme - v Rožnově je možné vše.
39:38 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 8:2
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #76 Josef Viktořík, asistoval #31 Josef Rýpar (8:2)
39:24 Kristek si teď v rohu vyřídil účty z první třetiny a poslal na zem Pavelu.
37:47 Bártek se dostal k zakončení ze středu hřiště, ale také Opavský gólman předvádí dobré zákroky a vychytal ho reflexivně.
36:11 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 7:2
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #55 Lukáš Bártek, asistoval #7 Stanislav Barabáš (7:2)
36:11 Dvě bomby k tyči a Rožnov již vede o pět branek. Nejdříve Velech udělal obránce a ze středu skóroval. Pak Bártek natáhl svou pověstnou pružinu a poslal míček do šibenice.
36:01 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 6:2
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #21 Petr Velech, asistoval #88 Tomáš Herman (6:2)
34:50 Po dlouhé době si domácí Panaš opět připisuje další vynikající zákrok.
31:55 Krhut ten hattrick do konce druhé části zřejmě nestihne. Na jeho místě na levém křídle teď nastupuje junior Kratochvíl.
31:35 GÓL S.K. P.E.M.A. Opava! 5:2
Branku družstva S.K. P.E.M.A. Opava vstřelil #69 Michal Pavela, asistoval #12 Tomáš Solný (5:2)
30:42 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 5:1
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #31 Josef Rýpar, asistoval #7 Stanislav Barabáš (5:1)
30:42 Rýpar se zřejmě poučil ze své chyby z první třetiny, kdy místo zakončení volil nahrávku. Nyní mohl poslat Viktoříkovi míček do prázdné branky, ale volil střelu přes bránícího hráče a skóroval.
29:59 Začínáme se na stolku časoměřičů vsázet, jestli Krhut stihna hattrick ještě do konce druhé třetiny.
28:39 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 4:1
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #17 Petr Krhut, asistoval #88 Tomáš Herman (4:1)
28:39 Krhut teď udělal z Opavských hráčů stromy v lese a s přehledem navyšuje vedení domácích.
27:26 Vynikajícím zákrokem se teď blýskl domácí brankář Panaš.
26:03 Opavským hráčům se začínají nelíbit výroky rozhodčích a je to na nich vidět i herně.
25:06 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 3:1
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #7 Stanislav Barabáš, asistoval #61 Ondřej Ašer (3:1)
25:06 Trenér Macura zřejmě polil domácí hráče živou vodou v šatně.
23:45 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 2:1
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #31 Josef Rýpar, asistoval #17 Petr Krhut (2:1)
22:06 GÓL 1. FBK Rožnov p/R! 1:1
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil #17 Petr Krhut, asistoval #7 Stanislav Barabáš (1:1)
19:59 První třetina skončila vítězstvím Opavy 0:1. Co se týká šancí, tak ze začátku měl Rožnov více ze hry, ale Opava si vedení za své nebezpečné brejky zaslouží. Kdyby své veliké šance Rýpar a Štamposký proměnili, domácí by vedli.
18:40 Opavský hráč Michal Pavela teď má co dělat, aby se udržel na uzdě.
17:35 Rožnov hraje většinu času první třetiny na soupeřově polovině - brejky Opavy jsou však velice nebezpečné.
16:31 Tvrdá střela Rýpara skončila na opavském brankáři.
15:27 Opava hraje na 2 lajny a sympaticky napadá a komplikuje Rožnovu rozehrávku.
14:38 Po tvrdém střetu u mantinelu skončil Kristek na zemi, ale nepíská se.
12:48 Barabáš s Rýparem utekli ve vlastním oslabení, ale 100%ní akce golem neskončila.
05:09 GÓL S.K. P.E.M.A. Opava! 0:1
00:00 Line up domácí: Panaš - Štamposký, Barabáš, Viktořík, Rýpar, Kristek. Line up hosté: Herudek - Dzieržia, Balnar, Mazur, Boželník, Volf