• 59 58:45
    3:9
    (Moťková)

FbC COQUÍ Asper Šumperk - Crazy girls FBC Liberec 3:9
branky: 29. Hana Pokorná, 42. Monika Körmendyová, 59. Hana Pokorná - 2. Michaela Mlejnková, 3. Martina Dostalíková, 6. Michaela Mlejnková, 13. Klára Girgleová, 34. Klára Veselá, 40. Leona Müllerová, 41. Simona Kabeláková, 55. Simona Kabeláková, 59. Martina Dostalíková; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 51; zásahy brankářů: Jarmila Davidová 41 - Markéta Nikodýmová 10; po třetinách: 0:4, 1:2, 2:3
60:00 Nejlepší hráčky utkání: Šumperk - Hubáčková Tereza, Liberec - Mlejnková Michaela.
60:00 Komentář trenéra Šumperka, pana Michala Maroška: 'Škoda vlažného vstupu, myslím si, že pokud bychom hrálo 60 minut jako druhou třetinu, mohl být výsledek o poznání lepší. Nicméně v některých situacích jsme na soupeře nestačili. Soupeři děkujeme za utkání.'
60:00 Komentář trenérkyně Liberce, paní Lenky Bartošové: 'Povinné tři body si vezeme domů.'
58:45 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 3:9
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #2 Martina Dostalíková, asistoval #17 Kateřina Moťková (3:9)
58:45 Na šestibrankový rozdíl však upravuje Dostalíková.
58:06 GÓL FbC COQUÍ Asper Šumperk! 3:8
Branku družstva FbC COQUÍ Asper Šumperk vstřelil #12 Hana Pokorná bez asistence (3:8)
58:06 Ba co víc, Šumperku se daří korigovat výsledek utkání. se štěstím se po samostatné akci prosadila Štěrbová.
56:36 Necelé 4 minuty do konce utkání, pro Šumperk by bylo příjemné již neinkasovat a udržet výsledek v této, ještě poměrně přívětivé, podobě.
54:59 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 2:8
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #34 Simona Kabeláková, asistoval #10 Klára Veselá (2:8)
54:59 Kabeláková se nemýlila a přesnou střelou ze střední vzdálenosti zvyšuje na 8:2 pro Liberec.
54:15 Šumperk zatím v oslabení odolává, ještě 40 sekund ve čtyřech.
52:05 Chybu v rozehrávce málem potrestala Zatloukalová, bohužel pro Šumperk netrefila zařízení.
48:50 Pořád dokola, Liberec útočí, Šumperk se brání. Zatím bez gólového efektu.
45:30 Na zemi zůstala kapitánka Liberce Kabeláková. S pomocí spoluhráček a zdravotníka se však postavila na nohy.
44:50 Rektoříková běžela sama na branku Liberce. Střela po zemi ale mířila mimo.
43:03 Liberec se snaží opět vstřelit nějakou tu branku, obrana Asperu zatím drží.
41:05 GÓL FbC COQUÍ Asper Šumperk! 2:7
Branku družstva FbC COQUÍ Asper Šumperk vstřelil #13 Monika Körmendyová bez asistence (2:7)
41:05 Asperky rychle reagují, přesně zamířila kapitánka Körmendyová.
40:43 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 1:7
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #34 Simona Kabeláková, asistoval #12 Hana Uimonen (1:7)
40:43 Hosté se prosazují hned v úvodu poslední části - 1:7.
40:00 Střely na branku ve 2. třetině: Šumperk 6 - Liberec 13.
40:00 Druhá třetina je za námi, Šumperk se dokázal konečně prosadit, Liberec byl však po většinu druhého dějství lepším týmem, dvakrát skóroval a vede již 6:1. Poslední část hry začne zhruba v 16:15.
39:44 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 1:6
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #93 Leona Müllerová, asistoval #11 Jana Lacková (1:6)
39:44 Tečovaná střela Müllerové končí za zády Davidové - nešťastný gól.
38:08 Na hřišti se objevuje Zuzana Hubáčková, která původně neměla vůbec nastoupit kvůli zdravotním problémům. Pravděpodobně se však na výkon svých spoluhráček nemohla ze střídačky dívat.
37:15 Liberec je znovu při chuti, Šumperk byl vyrovnaným soupeřem zhruba 7 minut.
36:10 Nyní jsme společně s 51 diváky svědky nezáživné hry, která se z větší části odehrává okolo šumperské branky.
33:13 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 1:5
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #10 Klára Veselá, asistoval #12 Hana Uimonen (1:5)
33:13 Nedáš - dostaneš! To teď platí do puntíku, kdy Liberec po šancích Šumperka využívá své šance z protiútoku a rozdíl je opět čtyřbrankový.
32:25 Šumperk válí! Štěrbová a Rektoříková si vypracovaly každá po jedné velké šanci - ke smůle domácích však bez gólového efektu.
31:44 Drvoštěpová teď zakončila střelou souvislejší tlak Asperek, její pokus ale mířil nad a do útoku se tak znovu žene Liberec.
30:00 V polovině utkání je u míčky Liberec, šumperská děvčata snaživě brání. Jejich branka jim evidentně vlila bojovnou krev do žil.
28:22 GÓL FbC COQUÍ Asper Šumperk! 1:4
Branku družstva FbC COQUÍ Asper Šumperk vstřelil #12 Hana Pokorná, asistoval #21 Tereza Marošková (1:4)
28:22 Že by se Šumperk konečně pomalu rozjížděl? Chytrou kombinaci zakončila Štěrbová střelou pod horní tyčku a snižuje tak na rozdíl 3 branek.
26:52 Tereza Hubáčková se nyní dostala do největší šance Šumperka, Nikodýmová její pokus kryje.
25:13 Dlouhá pasáž bez přerušení končí střelou hostí. Davidová kryje.
23:26 Lacková si po souboji u střídačky Šumperka ustala mezi hráčkami Asperu.
22:00 Liberec opět útočí, zjevně se změny obrázku hry nedočkáme.
20:00 Střely na branku v 1. třetině: Šumperk 2 - Liberec 22
20:00 Máme za sebou první třetinu, ve které se hrálo zcela podle not Liberce. Šumperk je zatím v pouze v roli statistů. Uvidíme, jestli se obraz hry změní v další části hry. Druhá třetina začne zhruba v 15:40.
19:16 Sólo přes celé hřiště teď předvedla Girgleová, která se dostala až před Davidovou, která však její pokus reflexivně vyrazila.
18:25 5/5
18:00 Šumperk vyhazuje.
16:30 Liberec má přesilovku a už svírá domácí hráčky.
15:26 Hezky kombinace Šumperka, nicméně střela Hrušková z pravé strany končí mimo.
14:15 Teď Davidová předvedla perfektní zákrok a zabránila tak dalšímu inkasovanému gólu.
12:20 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 0:4
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #23 Klára Girgleová, asistoval #17 Kateřina Moťková (0:4)
12:20 Co říct, oslabený Šumperk znovu inkasuje a prohrává už 0:4. Na dorážku z bezprostřední blízkosti nemohla Davidová v brance reagovat.
11:55 Šumperk zaznamenal první střelu na branku, Nikodýmová s ní však neměla sebemenší problémy.
10:37 Jedna střela střídá druhou, Davidová je neustále v permanenci, naštěstí spousta střel Liberce končí mimo tři tyče.
09:15 Dnes bude komentování přenosu velkým oříškem, protože obrázek hry je stále stejný. Domácí hráčky se zatím zmohly jen na vyhazování balonku, kde si jej v poklidu přebírá soupeř.
06:50 Liberec je nadále při chuti a kombinuje v těsné blízkosti branky Šumperka. Asperky si zatím musí připadat jako na kolotoči. Pozitivem je, že za tento kolotoč nemusí platit.
05:30 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 0:3
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #66 Michaela Mlejnková, asistoval #23 Klára Girgleová (0:3)
05:30 Rodí se nám debakl. Šumperk má tragický vstup do utkání a při kvalitách Liberce se dají očekávat další branky Liberce.
03:41 Konečně se osměluje také Šumperk, svůj útok ale nedotahuje do konce a tak je u míčku zase tým hostí.
02:37 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 0:2
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #2 Martina Dostalíková, asistoval #11 Jana Lacková (0:2)
02:37 Prozatím do sítě Asperu padají zbytečné branky. Nyní Davidová nezachytila dalekonosnou střelu a Liberec vede už 2:0.
01:15 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 0:1
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #66 Michaela Mlejnková, asistoval #11 Jana Lacková (0:1)
01:15 První branka utkání přichází chvíli po začátku utkání. Nešťastný odraz balonku a Liberec se rychle ujímá vedení.
00:00 Obě družstva na hrací ploše, utkání co nevidět začne.
00:00 Vážení sportovní přátelé, vítám Vás na dalším utkání Extraligy žen, kdy se na v hale na Gymnáziu Šumperk představí domácí FbC COQUI Asper Šumperk a tým z podještědí - Crazy girls FBC Liberec. Favoritem dnešního utkání je bezesporu Liberec, který je spolufavoritem celé soutěže a tomu také odpovídá postavení v tabulce. Domácí tým má poněkud skromnější cíle, než bojovat o nejvyšší příčky. Uvidíme, jestli se papírové předpoklady vyplní, anebo budeme svědky překvapení. Utkání začíná v 15:00 a u jeho
00:00 Zahajovací sestava FbC COQUI Asper Šumperk - Davidová (G, 1) - Drvoštěpová (O, 82), Filipiová (O, 11) - Štěrbová (Ú, 12), Šíblová (Ú, 26), Zatloukalová (Ú, 29)
00:00 Zahajovací sestava týmu Crazy Girls FBC Liberec - Nikodýmová (G, 94) - Kabeláková (O, 34), Lochmanová (O, 13) - Koníčková (Ú, 12), Mlejnková (Ú, 66), Leierová (Ú, 10)