• 60 59:46
    5:8
    (Kusáková)

FbC COQUÍ Asper Šumperk - EUROSPOLEČNOSTI Brno Židenice 5:8
branky: 16. Šárka Zacpálková, 22. Nicola Divišová, 40. Tereza Marošková, 55. Monika Körmendyová, 59. Tereza Marošková - 14. Jitka Drápalová, 25. Žaneta Veletová, 28. Linda Hyksová, 36. Martina Valehrachová, 38. Jana Baladová, 40. Andrea Dernerová, 42. Žaneta Veletová, 60. Linda Hyksová; rozhodčí: Tomáš Podlesný - Martin Petřík; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 70; zásahy brankářů: Jarmila Davidová 17 - Monika Měrková 16; po třetinách: 1:1, 2:5, 2:2
60:00 Marek Loskot, trenér Židenic: 'Dnes nás hodně zlobila kontrola míčku, první zápas po vánoční pauze a pro nás nezvyklý povrch udělaly své. Naštěstí se nám ve druhé třetině podařilo proměnit několik rychlých protiútoků, což nás uklidnilo. Třetí třetinu jsme si chtěli pohlídat, ale zvýšená aktivita domácích udělala z posledních minut menší drama'.
60:00 Michal Marošek, trenér Šumperka: 'Škoda, že jsme ve druhé třetině nedokázali hrát jako v první a třetí části. V druhé jsme příliš často prohrávali souboje, propadali a navíc jsme nevyužili ani dvě přesilové hry, což sebevědomí moc nedodá.'
60:00 Střely celkem: Šumperk 21 - Židenice 25
60:00 Střely ve třetí třetině: Šumperk 8 - Židenice 10
60:00 Nejlepší hráčky utkání: Nicola Divišová (Šumperk) - Linda Hyksová (Židenice)
59:46 GÓL EUROSPOLEČNOSTI Brno Židenice! 5:8
Branku družstva EUROSPOLEČNOSTI Brno Židenice vstřelil #7 Linda Hyksová, asistoval #12 Šárka Kusáková (5:8)
59:46 Je hotovo - Hyksová je poslední, kdo dnes v Šumperku skóruje.
59:00 Posledních 60 sekund základní hrací doby.
58:30 GÓL FbC COQUÍ Asper Šumperk! 5:7
Branku družstva FbC COQUÍ Asper Šumperk vstřelil #21 Tereza Marošková, asistoval #12 Hana Pokorná (5:7)
58:30 Trošku šťastná branka a je to 5:7. Není ale pozdě?
58:00 Poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:04 Střela Zacpálkové mimo.
56:38 Zacpálková se hnala do brejku, u míčku však byla dříve brankářka Měrková.
55:22 Šumperku se krátí čas, navíc Židenice mají míček pod kontrolou.
54:24 Šumperk dokázal snížit a vzápětí vstřelil další branku, ale Bednářová získala míček nedovoleným zákrokem.
54:06 GÓL FbC COQUÍ Asper Šumperk! 4:7
Branku družstva FbC COQUÍ Asper Šumperk vstřelil #13 Monika Körmendyová, asistoval #4 Nicola Divišová (4:7)
52:45 Hra na půlce Šumperka.
51:30 Židenice již nikam nespěchají a pouštějí Šumperk trošku do hry. Asperky však nejsou schopny zamířit přesně.
50:26 Zatloukalová teď dvakrát dorážela z bezprostřední blízkosti, Měrková pozorná.
49:38 Körmendyová mohla snížit, ale vůbec netrefila balonek.
47:41 Hrušková teď společně se soupeřkou skončily na zemi v rohu - mantinely byly opět rozraženy.
47:13 Obrázek hry se příliš nemění, Brňanky mají převážně míček na svých hokejkách a nepouštějí Šumperk příliš do akce.
46:00 Hrušková se do brejku nedostala, když byla zastavena obránkyní.
44:20 Davidová se teď vytáhla, když pravou rukou dokázala vytěsnit pokus Federselové, která na ni mířila zcela osamocená.
43:00 Naopak na hokejky domácích hráček se lepí nervozita.
42:35 Židenice se nikam neženou a v klidu kombinují.
41:08 GÓL EUROSPOLEČNOSTI Brno Židenice! 3:7
Branku družstva EUROSPOLEČNOSTI Brno Židenice vstřelil #22 Žaneta Veletová, asistoval #7 Linda Hyksová (3:7)
41:08 Jeho plány ale končí poměrně záhy, kdy Veletová střílí další branku svého týmu.
40:35 Šumperk začal aktivněji. Ještě se úplně nevzdal a snaží se z utkáním něco udělat.
40:00 Pokud první třetina byla vyrovnaná, druhá již byla vesměs v režii Židenic. Zvýšená aktivita hostí vedla k pěti brankám v síti Šumperka, naopak domácí celek se prosadil jen dvakrát a bude mít co dělat, aby ještě zdramatizoval průběh dnešního utkání. Třetí třetina začne v 16:20.
40:00 Střely na branku ve druhé třetině: Šumperk 8 - Židenice 9
39:46 GÓL EUROSPOLEČNOSTI Brno Židenice! 3:6
Branku družstva EUROSPOLEČNOSTI Brno Židenice vstřelil #88 Andrea Dernerová, asistoval #9 Jana Baladová (3:6)
39:46 Taktéž důležitá branka. Domácí tým opět zapomněl na obranu a Dernerová vrací svým spoluhráčkám klid.
39:16 GÓL FbC COQUÍ Asper Šumperk! 3:5
39:16 Tohle je důležitá branka! Domácí tým snižuje na rozdíl dvou branek a opět se nám průběh utkání dramatizuje.
38:40 Štěrbová a její odvážný průnik. Její pas z levé strany nikoho před brankou nenašel.
37:40 GÓL EUROSPOLEČNOSTI Brno Židenice! 2:5
Branku družstva EUROSPOLEČNOSTI Brno Židenice vstřelil #9 Jana Baladová, asistoval #88 Andrea Dernerová (2:5)
37:40 Šumperk teď zkusil hrát chvíli otevřeně, což okamžitě potrestala Švecová a Židenice již vedou o 3 branky.
37:23 Nyní vidíme hru nahoru dolů.
36:38 Ztratil se nám míček, stolek časoměřičů okamžitě dodal další.
35:22 GÓL EUROSPOLEČNOSTI Brno Židenice! 2:4
Branku družstva EUROSPOLEČNOSTI Brno Židenice vstřelil #79 Martina Valehrachová, asistoval #61 Tereza Mášová (2:4)
35:22 S touhle střelou nemohla Davidová nic dělat, rána Valehrachové skončila přesně v levém horním rohu.
33:49 Míček na holích Židenic.
32:44 5/5
32:28 Asperky kombinují, ale nestřílí.
31:50 Hezká kombinace šumperských hráček, Židenice jsou v oslabení pod tlakem.
30:44 Trestné střílení družstva FbC COQUÍ Asper Šumperk neproměnil #13 Monika Körmendyová.
30:44 Monika Körmendyová měla k dispozici trestné střílení po faulu Veletové v jasné brakové příležitosti. S nabídnutou šancí však pohrdla. Přesilovka pro Šumperk.
29:19 Sestry Hubáčkovy teď společně na pohovoru u rozhodčího, který klidní jejich emoce.
27:04 GÓL EUROSPOLEČNOSTI Brno Židenice! 2:3
Branku družstva EUROSPOLEČNOSTI Brno Židenice vstřelil #7 Linda Hyksová bez asistence (2:3)
27:04 Hyksová teď neuvěřitelně v pádu dokázal umístit balonek za Davidovou a Brno se opět vrací do vedení.
26:18 Útočnou akci Zuzany Hubáčkové zastavila píšťalka sudího.
24:17 GÓL EUROSPOLEČNOSTI Brno Židenice! 2:2
24:17 Máme znovu srovnáno. Domácí tým nezachytil rychlý brejk Židenic a Veletová vyrovnává na 2:2.
23:55 5/5
23:10 Asperky hezky kombinují, ale zatím bez patřičného (tedy gólového) efektu.
21:59 Šance pro Šumperk znovu nebezpečně zahrozit, Hyksová (ač se rozčiluje) si jde odsedět 2 minuty za blokování hokejky.
21:12 GÓL FbC COQUÍ Asper Šumperk! 2:1
Branku družstva FbC COQUÍ Asper Šumperk vstřelil #4 Nicola Divišová bez asistence (2:1)
21:12 Domácím se ve zbytku přesilovky příliš nedařilo, chvíli po jejím skončení se ale prosadila Divišová a Šumperk vede.
20:43 5/5
20:00 První třetina je za námi. Zatím jsme svědky poměrně vyrovnaného utkání, oba týmy dokázaly vstřelit po jedné brance. Aktivnější jsou sice hosté, nicméně Asperky výborně brání a hrozí z brejků. Uvidíme, co nám přinese dalších 40 minut utkání. Druhá perioda začne v 15:36.
20:00 Střely na bránu v první třetině: Šumperk 5 - Židenice 6.
19:26 Střela Zacpálkové tentokrát mimo, mezitím již běží poslední minuta první třetiny.
17:43 Hra se zklidnila, oba týmy střídají.
16:33 5/5
16:10 další obrovská šance Šumperka! Zuzana Hubáčková zvolila v akci dvou na nikoho nahrávku na volnou Zacpálkovou, ta však bránu netrefila.
15:23 GÓL FbC COQUÍ Asper Šumperk! 1:1
Branku družstva FbC COQUÍ Asper Šumperk vstřelil #23 Šárka Zacpálková, asistoval #4 Nicola Divišová (1:1)
15:23 Krásná akce Šumperka v oslabení! Hráčky Židenic nechaly příliš mnoho prostoru pro Zacpálkovou, které se nemýlila a v oslabení vyrovnává!
14:33 Nepříjemná chvíle pro domácí, Štěrbová zbytečně na polovině hřiště faulovala.
13:49 GÓL EUROSPOLEČNOSTI Brno Židenice! 0:1
Branku družstva EUROSPOLEČNOSTI Brno Židenice vstřelil #43 Jitka Drápalová, asistoval #88 Andrea Dernerová (0:1)
13:49 Rychlý přechod do útoku v podání hostujícího týmu a Židenice vedou.
13:21 Míček v rohu u brankářky Židenic.
12:46 Teď nebezpečně pálila Zacpálková, Šumperk se osměluje.
12:00 Tereza Hubáčková teď individuální akcí obešla tři soupeřky, vystřelila z otočky a vystrašila tak Měrkovou v bráně Židenic.
10:42 Židenice jsou zatím lepším týmem, více drží míček na svých florbalkách, nicméně k vážnější šanci se zatím nepropracovaly. Šumperk se soustředí na obranu a snaží se hrozit z brejků.
09:52 Körmendyová dostala přesný pas od Drvoštěpové, její přízemní střela k tyči skončila pod brankářkou Měrkovou.
08:26 5/5
07:00 Axmannová šla ven za sekání, když hasila chybu v rozehrávce. Zatím se Šumperk brání dobře.
06:00 Tereza Hubáčková pálila z otočky, její střela skončila mimo.
03:45 Zuzana Hubáčková teď na vlastní kůži okusila, jak chutná šumperský mantinel. K překvapení všech se zvedla jakoby nic.
03:25 Zblokovaná střela Valehrachové skončila mimo.
02:00 Po dvou minutách se osmělil Šumperk, žádná vážnější šance z toho nebyla.
01:14 Židenice jsou zatím aktivnější a již měly dvě vážnější šance.
00:04 Hned po buly Židenice v první větší šanci, Davidová pozorná a hra se obrací na druhou stranu.
00:00 Vážení sportovní přátelé, vítám Vás při sledování online přenosu ze 16. kola Extraligy žen, kdy se mezi sebou utkají týmy FbC COQUI Asper Šumperk a EUROSPOLEČNOSTI Brno Židenice. Dnes budeme svědky souboje mezi aktuálně sedmým a desátým celkem tabulky. Oba týmy dělí 9 bodů, přičemž lépe si vedou hostující hráčky. Uvidíme, jestli se naplní papírové předpoklady a zvítězí Židenice, či naopak Šumperk překvapí a uzme všechny body. U sledování tohoto utkání Vás vítá Petr Matěj.
00:00 LINE-UP hostujícího týmu EUROSPOLEČNOSTI Brno Židenice: Měrková Monika (G, č. 33) - Valehrachová Martina (LD, č. 79), Obrovská Regina (RD, č. 98) - Svobodová Lucie (LW, č. 4), Drápalová Petra (C, č. 29), Vránová Tereza (RW, č. 61)
00:00 LINE-UP domácího týmu FbC COQUI Asper Šumperk: Davidová Jarmila (G, č. 1) - Axmannová Darina (LD, č. 8), Divišová Nicola (RD, č. 4) - Hubáčková Tereza (LW, č. 3), Hrušková Tereza (C, č. 21), Hubáčková Zuzana (RW, č. 2)