1:5
    Ivana ŠUPÁKOVÁ
    (Gaidová)

EUROSPOLEČNOSTI Brno Židenice - 1. SC WOOW Vítkovice 1:5
branky: 43. Martina Valehrachová - 1. Kamila Paloncyová, 23. Klára Kociánová, 45. Anna Niemcová, 49. Veronika Třinecká, 51. Ivana Šupáková; rozhodčí: Lucie Hejnová - Jitka Romančáková; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 68; zásahy brankářů: Dita Ondrejková 30 - Hana Ranochová 24; po třetinách: 0:1, 0:1, 1:3
60:00 Komentář trenéra domácích, Martina Loskota: Nevyšel nám začátek utkání, ale náš výkon šel poté minutu od minuty nahoru a dokázaly jsme si vypracovat několik velice slibných příležitostí. Vítkovický gól na 3:1 po klasickém 'nedáš, dostaneš' nás psychicky zbytečně rozhodil a hostující holky toho dokázaly využít k rozhodnutí zápasu.
60:00 Komentář trenéra hostí Tomáše Martiníka: Již v první třetině mohlo a mělo být rozhodnuto, avšak po první přestávce se stali domácí vyrovnanými soupeři. Vyrovnaná hra skončila v náš prospěch.
60:00 Nejlepšími hráčkami zápasu za Vítkovice Kociánová Klára, za Židenice Veletová Žaneta
60:00 Střely na bránu ve třetí třetině Židenice 10, Vítkovice 7, střely celkem za utkání Židenice 25, Vítkovice 35
59:42 Vránová střílí z první, golmanka jej však vyráží
58:53 Domácí tlačí na obranu hostí, přicházejí však o míček i o cenné vteřiny
54:34 Žideniční fanoušci zaplňují halu ohlušujícími bubny a doufají ve zvrat utkání
53:09 Domácí se dostávají do šancí po chybách hostí, nedaří se jim však zakončit
51:40 Hostující Pastušková jde sama na bránu, střílí však mimo
50:06 Timeout EUROSPOLEČNOSTI Brno Židenice
50:06 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 1:5
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #5 Ivana Šupáková, asistoval #8 Sylvie Gaidová (1:5)
50:06 Hosté se snaží zklidnit tempo hry a zpřesnit kombinace, odměnou je jim gól Sylvie Gaidové
48:55 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 1:4
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #19 Veronika Třinecká bez asistence (1:4)
47:32 Tempo hry je o poznání vyšší a ani jeden tým nemá příležitost hru uklidnit
44:43 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 1:3
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #11 Anna Niemcová, asistoval #10 Denisa Ferenčíková (1:3)
42:29 GÓL EUROSPOLEČNOSTI Brno Židenice! 1:2
Branku družstva EUROSPOLEČNOSTI Brno Židenice vstřelil #79 Martina Valehrachová bez asistence (1:2)
42:29 Odpočatá Valehrachová se dostává ke střele a nemýlí se
40:00 Střely na bránu ve druhé třetině Židenice 10, Vítkovice 8
36:25 Po delším pobytu domácích v útočném pásmu se hosté dostávají do brejku, domácí Reková však akci zachraňuje
35:25 Domácí se úspěšně brání náporu hostí
32:28 Po chybě domácí Federselové se dostává do šance Léblová, střílí však nad
31:08 Druhá třetina se podobá té první, hraje se převážně v obranném pásmu domácích. Výjimkou je počet střel, který je zatím shodný, 6:6
29:18 Krásná 'přiťukávací' akce domácích, Veletová však minula
27:14 Domácí Hyksová opakovaně ohrozila bránu hostí, Ranochová si však hlídá střely po zemi
25:39 Oba týmy bojují s nepřesnými přihrávkami
22:03 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 0:2
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #21 Klára Kociánová, asistoval #20 Monika Léblová (0:2)
22:03 Hostující Léblová vybojovala míček a připravila tak půdu pro druhý gól. Kociánová bez obtíží skóruje
21:50 Žádnému týmu se nedaří dostat do šance
20:00 Střely na branku 1. třetina Židenice 5, Vítkovice 20.
19:50 Domácí Drápalová vybojovala míček, Dernerové však nahrávka nesedla
17:26 Domácí se konečně na delší dobu zmocňují míčku, Vránová však střílí nad
16:22 Hra zůstává v obranném pásmu domácích
14:41 Hostům se daří kombinovat, zakončující Ratajová však nestihla zakončit
13:25 Domácí Hyksová využívá nepřesnosti obrany hostí, střílí však mimo
11:23 Hra se přelévá ze strany na stranu, domácím však chybí zakončení
07:40 Domácí se dostávají do tlaku i po uplynutí oslabení, Ondrejková musí likvidovat více střel
06:30 Domácí úspěšně brání hostům v přihrávkách v přesilovce
03:01 Hostující Enenkelová donutila Ondrejkovou se položit, míček však nedostihla
02:25 Domácí Dernerová se probojova ke střele, míček jí však sjel z čepele
00:39 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 0:1
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #29 Kamila Paloncyová, asistoval #79 Martina Mahdalová (0:1)
00:39 Hosté se hned po začátku utkání ujímají vedení.
00:00 Vážení diváci, vítáme Vás u 17.kola Extraligy žen, ve kterém se utkají za domácí EUROSPOLEČNOSTI Brno Židenice proti hostujícím 1. SC WOOW Vítkovice. Line up hostí: Hana Ranochová, Zuzana Halfarová, Anna Niemcová, Ivana Šupáková, Denisa Ferenčíková, Andrea Pastušková Line up domácí: Dita Ondrejková, Martina Valehrachová, Regina Obrovská, Lucie Svobodová, Tereza Vránová, Marika Fízeľová