60
  • 60 59:28
    Vítkovice

FBS Olomouc - 1. SC WOOW Vítkovice 2:3
branky: 37. Monika Zamazalová, 42. Jana Cholková - 23. Hana Sládečková, 38. Andrea Pastušková, 53. Sylvie Gaidová; rozhodčí: Jan Drška - Jiří Meisner; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 30; zásahy brankářů: Markéta Doubková 28 - Lenka Kubíčková 28; po třetinách: 0:0, 1:2, 1:1
60:00 Hráčky utkání: 21 Markéta Doubková (FBS Olomouc), 22 Kubíčková Lenka (1. SC WOOW Vítkovice)
60:00 Zápas charakterizovali naprosto přesně oba trenéři. Netřeba více dodávat. Snad jen: Díky za pozornost a přeji příjemný večer! :-)
60:00 Střely na branku celkem: OLOMOUC - 30, VÍTKOVICE - 31.
60:00 Střely na branku po 3. části: OLOMOUC - 10, VÍTKOVICE - 10.
60:00 Tomáš Martiník (1. SC WOOW Vítkovice): 'Dnes jsme se proti velmi dobře bránícímu soupeři nedokázali střelecky prosadit. Výsledkem toho byl vyrovnaný zápas.'
60:00 Pavel Hausner (FBS Olomouc): 'Prostě smůla. Nula bodů je nula bodů.'
59:56 Olomoucká Karolína Spurná dle rozhodčích zbytečně sestřelila protihráčku, a zakončuje tak smolný závěr zápasu z olomoucké strany.
59:37 Andrea Pastušková už už uháněla vstříc prázdné olomoucké svatyni, takticky ji zastavila Lucie Vysloužilová, a putuje tak na trestnou lavici.
59:28 Timeout 1. SC WOOW Vítkovice
59:28 Olomouc v tlaku. Vítkovice se chtěji připravit na nejtěžší okamžiky při oddechovém času.
58:19 Olomouc teď dostala u branky Vítkovic k dispozici několik volných úderů. Bílomodrá zeď odolává.
57:30 Utkání sleduje 30 diváků, které zápas probral z letargie a jsou slyšet více.
54:51 Timeout FBS Olomouc
54:51 Zdravotnická služba reprezentovaná olomouckou legendou Zdeňkem Cholkem má plné ruce práce. Nejdříve muselo být ošetřeno koleno olomoucké hráčky, následně byla otřesena z hitu vítkovická obránkyně. Trenér Olomouce Pavel Hausner proto raději uklidňuje celou situaci time-outem, během kterého bude chtít předat svým svěřenkyním recept na vyrovnání.
52:56 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 2:3
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #8 Sylvie Gaidová, asistoval #20 Monika Léblová (2:3)
52:56 A má naprostou pravdu! Přihrávka Moniky Léblové prošla olomouckou defenzivou až k volné Sylvě Gaidové, která vrací svému týmu vedení.
52:03 Vítkovická Alena Novakovská, která aktuálně finišuje s léčbou kolene, ale na utkání je přítomna, své spoluhráčky hecuje. Asi cítí, že vedoucí gól visí ve vzduchu.
49:05 Vítkovická Denisa Ratajová přiložila ve vlastní přesilovce pod olomoucký kotel hitem, za který by se nemusela stydět ani ruská hokejová mlátička Jevgenij Arťuchin. Ne, nebojte, vše je samozřejmě hyperbolizované a nikomu se nic nestalo. Rozhodčí řeší situaci volným úderem.
48:08 Hra 4on4 nepřinesla nic.
47:36 Monika Zamazalová prokázala kolegialitu a nechce nechat hráčku Ostravy na trestné lavici samotnou.
46:08 Ostravská obránkyně Sylva Gaidová se zjevně chtěla vyrovnat soupeřce Kamínkové a olomoucký brejk ukončuje rázně.
45:15 Vítkovicím dochází, že 3 body dnes nezískají zadarmo. Olomouc zase cítí naději na senzaci. Utkání je proto trošku nervózní, ovšem stále převažuje touha zvítězit, což je hlavní.
41:28 GÓL FBS Olomouc! 2:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #8 Jana Cholková, asistoval #14 Monika Zamazalová (2:2)
41:28 Ihned po oslabení srovnává z brejku opora Jana Matulíková. Cítím v kostech, že toto bude ještě zajímavý zápas!
41:24 Téměř 90 vteřinová početní převaha Vítkovic přípomínala kolotoč. Brankářka Doubková slovy Pavla Čapka vytáhla ze své mošny neskutečný zákrok.
40:00 Druhá třetina byla oproti té první úplně z jiné dimenze. Spousta kombinací, střetů, hlavně gólů, ale bohužel i negativních emocí. Snad se to uklidní a zápas bude ve třetí třetině kulminovat hlavně kvalitou!
40:00 Střely na branku po 2. části: OLOMOUC - 12, VÍTKOVICE - 13.
39:24 Fauly se hromadí, rozhodčí trestají.
37:21 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 1:2
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #14 Andrea Pastušková, asistoval #20 Monika Léblová (1:2)
37:21 Euforie z vyrovnání domácím děvčatům dlouho nevydržela. Po závaru před brankou využívá přesilovou hru kapitánka Andrea Pastušková, byť se jí to povedlo až na třetí pokus, poněvadž Doubková předvedla dva solidní zákroky. Tolik prostoru v brankovišti nemůže soupeřka dostat. V přesilovce to platí tuplovaně!
36:47 Za kotvu jako z Titanicu vyloučena domácí Petra Kamínková, která div protihráčce nezlomila hokejku.
36:24 GÓL FBS Olomouc! 1:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #14 Monika Zamazalová, asistoval #23 Alena Sklenářová (1:1)
36:24 Olomoucký štírek Zamazalová si naběhla na přihrávku Sklenářové a do poloprázdé branky chladnokrevně zavěšuje.
35:55 Asistent kouče Vítkovice Dušan Dudešek důrazně uklidňuje hráčky slovy: 'Nekomentujte rozhodčí. Nemá to cenu, takto nevyhrajeme.' To je koncentrace na výsledek. To je profesionalismus.
32:55 Olomoucká přesilovka přinesla mnoho přihrávek, střel bylo méně, nebezpečná žádná. Toť vše ve zkratce.
30:55 Následně je opět vyloučena Martina Mahdalová, tentokrát za držení. Hráčka s tím nesouhlasí a tvrdí, že to bylo obráceně. Vzhledem k předchozí situaci se projevila i střídačka, ale jak emoce rychle vyletěly nahoru, tak se zase vrátily zpátky, poněvadž je třeba ubránit přesilovku.
30:25 Vítkovickému trenérovi Tomáši Martiníkovi se nelíbilo rozhodnutí rozhodčích a emotivně se dožaduje vysvětlení. Že by první emoce?
27:45 Rozhodčí teď důrazně uklidňoval vítkovickou Martinu Mahdalovou. Z jeho artikulace bylo zjevné, že ruce v soubojích, zejména objímání hráček, nebude tolerovat. Asi faulované závidí a rád by byl na jejím místě. ;-)
26:40 Jestli v první třetině bylo utkání malátné a nebylo víceméně co psát, druhá třetina je pravý opak. Akce střídá akci. Sledujeme teď něco diametrálně odlišeného.
25:23 Olomouc se zvýšenou aktivitou dostala do 3 zajímavých pozic. Emeritní repre brankářka Lenka Kubíčková však svůj tým drží a prokazuje svou kvalitu.
22:32 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 0:1
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #18 Hana Sládečková, asistoval #79 Martina Mahdalová (0:1)
22:32 První branku utkání vsítily Vítkovice. Po nahrávce z trestné lavice navrátivší se Martiny Mahdalové se umístěnou střelou do šibenice prosazuje další reprezentantka Hana Sládečková.
21:49 Vítkovická Klára Kociánová při oslabení v dobré pozici na kraji velkého brankoviště pouze do výborně zasahující Doubkové.
20:00 Doufejme, že přesilovka v úvodu druhé periody dá utkání aspoň o maličko větší náboj. Zatím je z utkání cítit pouze nebojácnost a zodpovědnost na straně domácích. Na druhé straně barikády je to spíše o důsledném dodržování taktických pokynů a trpělivosti.
20:00 Střely na branku po 1. části: OLOMOUC - 8, VÍTKOVICE - 8.
19:54 Ha, konečně změna! Za několik po sobě jdoucích přestupků je vyloučena vítkovická Martina Mahdalová,
18:30 Obraz utkání stále stejný - kreativní Vítkovice a zodpovědná obrana olomouckých děvčat.
14:17 Budoucí doktorka práv Katka Quittková zatím na hřišti nenavazuje na své úspěchy na poli akademickém. Hra Vítkovic je trpělivá a vyrovnaná, jak tomu býva obvykle u tohoto týmu. Snad nebudu veřejně pranýřován, když to přirovnám k taktice afrických běžců na vytrvalostních tratích. Vítkovický update by tedy mohl znít: Když dáme více gólů v prvních 40 minutách utkání, jen dobře. Když ne, třetí třetina je beztak naše Výsledky třetin posledních utkání dávají tomuto argumentu zelenou.
07:45 Utkání se zatím vyvíjí dle očekávání. Vítkovice se snaží tvořit, Olomouc vsází na protiútoky, které se však zatím moc nedaří zejména díky tomu, že ostravské hráčky ihned po ztrátě míčku své sokyně z Hané nepříjemně napadají.
05:28 O pár minut později tato hráčka s rytířem Vítkem na hrudi ukázala, že se ničím nemaže, když poslala na mantinel Kamínkovou.
02:56 Brankářka domácích Markéta Doubková hledala rychlým výhozen zabíhající Matulíkovou, ovšem reprezentační obránkyně Zuzana Halfarová prokázala své kvality, díky kterým je v národním týmu.
01:50 Vítkovice dle očekávaní drží míček na svých čepelích, ovšem olomoucká hráz prvotní nápor odvrací.
00:00 Hráčky jsou již připraveny na úvodním buly, utkání za malou chvíli začne. Přejeme příjemnou zábavu!
00:00 Line-up 1. SC WOOW Vítkovice: 22 Lenka Kubíčková - 7 Zuzana Halfarová, 11 Anna Niemcová - 14 Andrea Pastušková (C), 4 Martina Bernardová, 21 Klára Kociánová
00:00 Line-up FBS Olomouc: 21 Markéta Doubková - 4 Alice Pavlíková (C), 3 Eva Nejezchlebová - 8 Jana Matulíková, 12 Petra Kamínková, 6 Karolína Spurná
00:00 Vážení diváci, vítejte u sledování online přenosu ze zápasu Extraligy žen mezi domácím FBS Olomouc a hostujícím týmem 1. SC WOOW Vítkovice. Hosté z Vítkovic jsou aktuálním lídrem soutěže, tudíž jsou zcela jasně favoritem utkání. Olomouc však již několikrát dokázala, hráčky Bohemians by mohly vyprávět, že dokáže favority nejen potrápit, ale i připravit o body.