6:4
    Michal VRTIŠKA
    (Šebek)

x3m team SSK Future - TJ VHS Znojmo 6:4
branky: 6. Miloš Tyl, 36. Miloš Tyl, 43. Daniel Šebek, 46. Miloš Tyl, 46. Michal Soukup, 58. Michal Vrtiška - 13. Tomáš Janků, 18. Petr Sláma, 49. Karel Řiháček, 57. David Mahr; rozhodčí: Petr Černý - Jiří Janoušek; vyloučení: 0:0; využití: 1:1; diváků: 92; zásahy brankářů: David Rytych 18 - Martin Dejmal 28; po třetinách: 1:2, 1:0, 4:2
60:00 Komentáře trenérů: Znojma : Dnešní zápas rozhodly naše individuální chyby. Musíme se těchto chyb vyvarovat, aby jsme takovéto utkání vyhrávali. Future: I přes ne příliš povedený výkon jsme získali tři body, což je dobrá premiera pro trenéra Davida Zlatníka. Všem našim fanouškům přejem vše nej k Vánocům.
59:10 Future drží za brankou soupeře a šetří čas.
57:01 GÓL x3m team SSK Future! 6:4
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #49 Michal Vrtiška, asistoval #3 Daniel Šebek (6:4)
57:01 Hráči domácího týmu se dostali do přečíslení 2 na 1 ve kterém se nemýlili a po nahrávce do prazdné branky skóroval Michal Vrtiška.
56:37 GÓL TJ VHS Znojmo! 5:4
Branku družstva TJ VHS Znojmo vstřelil #7 David Mahr, asistoval #17 Petr Sláma (5:4)
56:37 Znojmo vybojovalo balónek v rohu. David Mahr se ocitl sám před Rytychem, kterému nedal šanci.
54:55 Znojmo se ubránilo přesilovce Future s notnou dávkou štěstí.
53:22 Domácí si vytvořili několik příležitostí ke skórování, žádnou ale nevyužili.
51:55 Pěkná střela Michala Vrtišky ze středu hřiště skončila na spojinici.
50:32 Timeout x3m team SSK Future
48:10 GÓL TJ VHS Znojmo! 5:3
Branku družstva TJ VHS Znojmo vstřelil #15 Karel Řiháček, asistoval #12 Roman Houbal (5:3)
48:10 Rychlé rozehrání z rohu využil Řiháček střelou na bližší tyč.
45:54 Timeout TJ VHS Znojmo
45:54 GÓL x3m team SSK Future! 5:2
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #13 Michal Soukup, asistoval #4 Michal Podhráský (5:2)
45:54 Přečíslení tři na jednoho zakončil Michal Soukup po nahrávce Michala Podhráského do prázdné brány.
45:07 GÓL x3m team SSK Future! 4:2
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #14 Miloš Tyl, asistoval #30 Martin Rebro (4:2)
45:07 Naprosto totožná situace jako při třetím gólu. Martin Rebro nahodil míček na bránu a Miloš Tyl tečoval za zádá brankáře.
44:14 Jasná branka SSK FUTURE po střele Michala Podhráského. Rozhodčí stál na špatném místě a tento gól neviděl. Golman vytáhl balónek z brány a hrálo se dále.
42:19 GÓL x3m team SSK Future! 3:2
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #3 Daniel Šebek, asistoval #4 Michal Podhráský (3:2)
42:19 Nához od půlky tečoval za záda brankáře Daniel Šebek. Byla to první střela v této třetině.
41:26 Začátek 3. třetiny je zatím boj na půli hřiště.
39:59 Stav po 2. třetině je 2:2. Vyrovnávací gól vstřelil Miloš Tyl. Future obrátilo poměr střel ve svůj prospěch a tuto třetinu vyhrálo v poměru 10:6. Znojmo se během této třetiny nedostalo mockrát do svého útočného pásma.
37:54 Janků si vyběhl z rohu. Pouze dobrý zákrok Davida Rytycha drží vyrovnané skóre.
35:44 GÓL x3m team SSK Future! 2:2
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #14 Miloš Tyl, asistoval #28 Jan Freund (2:2)
35:44 Standartní situaci z rohu využil Miloš Tyl, který po nahrávce Jana Freunda prostřelil vše co mu stálo v cestě.
35:26 Samostatný únik Michala Vrtišky vychytal golman hostů a následná dorážka skončila na tělě obránce.
32:00 Znojmo se dostává přes svoji půlku velmi sporadicky. Future se vytvořilo značný tlak.
30:37 Podhrádský vypíchl příhrávku a následné přečíslení 2 na 1 zakončil Michal Soukup střelou do obránce.
28:22 Future si vytvořilo tlak na půli hostů, ze kterého pramenila šance Michala Vrtišky. Ten ale netrefil branku v tísni z malého brankoviště.
27:15 Obrovská šance domácích. Jan Freund opustli trestnou lavici a řítil se sám na golmanu, toho však nepřekonal.
25:31 Future při svém oslabení zavezl míček za bránu. Ušetřili několik drahocenných sekund.
23:15 Vyložená šance Znojma. Pavel Palát ale netrefil branku.
22:27 V hledišti je zastoupena početná skupinka hostujících fanoušků, kterým přisel pomoct fandit i hráč Tatranu Milan Fridrich, který je původem ze Znojma.
20:35 Future se nedaří kombinovat na půli soupeře, z čehož pramení protiútok Znojma zakončený nebezpečnou střelou.
19:59 Na střely vyhrál tým Znojma 10:8.
18:15 Hosté se oklepali po úvodním gólu domácích a jsou na hřišti lepším týmem.
17:10 GÓL TJ VHS Znojmo! 1:2
Branku družstva TJ VHS Znojmo vstřelil #17 Petr Sláma, asistoval #7 David Mahr (1:2)
16:28 Tým Znojma měl zajímavou standartní situaci na půlce domácích, tu však nezužitkoval.
12:43 GÓL TJ VHS Znojmo! 1:1
Branku družstva TJ VHS Znojmo vstřelil #69 Tomáš Janků, asistoval #17 Petr Sláma (1:1)
12:43 Jedna z mnoha střel hostí skončila v síti. Tomáš Janků střílel od domácí střídačky na bližší tyč, kde David Rytych nestačil zakročit.
09:24 Vysunutý presing hostujícího mužstva dělá hráčům Future problém. Znojmo už několikrát získalo balónek a následně nebezpečně ohrozilo branku domácích.
08:33 Střela Adama Kvapilíka neskončila v odkryté brance.
06:35 Domácí tým si po vstřeleném gólu vytvořil tlak na soupeřově polovině.
05:35 GÓL x3m team SSK Future! 1:0
03:15 Chyba hráčů SSK FUTURE při jejich rozehrávce nebyla přetavena ve vedoucí gól týmu Znojma.
00:30 K dnešnímu utkání nastoupily týmy X3M TEAM SSK FUTURE a hostující tým TJ VHS ZNOJMO. Domácí tým je 3. ve Forutna extralize a jeho soupeř je na 10. místě.