0

1

3.

FBK Sokol Mladá Boleslav - TJ JM Chodov 5:6pn
branky: 7. Štěpán Slaný, 23. Ondřej Fojta, 34. Pavel Bouška, 40. Petr Novotný, 44. Petr Novotný - 14. Lukáš Hayek, 31. David Podhráský, 33. Jan Řeřicha, 55. Marek Dvořák, 56. Martin Zozuĺák, N Martin Zozuĺák; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 0:0; využití: 1:1; diváků: 207; zásahy brankářů: Jakub Koráb 28 - Jan Barák 28; po třetinách: 1:1, 3:2, 1:2, 0:0
65:01 Nejlepšími hráči utkání vyhlášeni Kadlec za MB a Barák za Chodov.
65:01 Hostující trenér Lukáš Procházka poznamenal: 'Odehráli jsme neurovnaný zápas, dvě třetiny byly vyrovnané, domácí nás tlačili od momentu, kdy stáhli sestavu na dvě pětky, nám se naštěstí přesto podařilo vyrovnat a dovést utkání ke dvěma bodům v nájezdech.'
65:01 Domácí trenér Jiří Stožický k zápasu: 'Zápas jsme prohráli kvůli individuálním chybám a množství neproměněných příležitostí za stavu 5-3.'
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBK Sokol Mladá Boleslav hráč #92 Ondřej Fojta , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva TJ JM Chodov hráč #7 Lukáš Brychca , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBK Sokol Mladá Boleslav hráč #17 Jan Volf , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TJ JM Chodov hráč #15 Martin Zozuĺák a vstřelil rozhodující gól (5:6).
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBK Sokol Mladá Boleslav hráč #9 Petr Novotný , ale gól nevstřelil.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Na střely v prodloužení 3-3, bod navíc mohli pro své týmy získat boleslavský Bouška a chodovský Zozulák, kteří oba selhali ve vyložených příležitostech.
60:00 I ve třetí části byl rozdíl v počtu střel minimální, 11-10.
59:48 Timeout FBK Sokol Mladá Boleslav
55:31 Zozulák využil další zaváhání v rozehrávce domácích, míček umístil přesně do horního rohu.
55:30 GÓL TJ JM Chodov! 5:5
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #15 Martin Zozuĺák bez asistence (5:5)
54:13 Dvořák v přesilovce od mantinelu prostřelil Korába.
54:12 GÓL TJ JM Chodov! 5:4
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #16 Marek Dvořák, asistoval #15 Martin Zozuĺák (5:4)
51:07 Timeout TJ JM Chodov
43:19 Bouška těsně před vypršením Cvrčkova trestu vyslal do úniku Novotného, který před Barákem zasekl svůj pohyb vpřed a efektní kličkou navýšil vedení domácích.
43:18 GÓL FBK Sokol Mladá Boleslav! 5:3
Branku družstva FBK Sokol Mladá Boleslav vstřelil #9 Petr Novotný, asistoval #8 Pavel Bouška (5:3)
40:00 Novotný individuálně pronikl po mantinelu až před Baráka, jeho bekendová klička přišla včas a domácí tak mohli slavit gól takzvaný šatnový.
40:00 Střelecká statistika byla ve druhé třetině opět vyrovnaná (8-8), v hledišti boleslavské haly sedí 207 diváků.
39:59 GÓL FBK Sokol Mladá Boleslav! 4:3
Branku družstva FBK Sokol Mladá Boleslav vstřelil #9 Petr Novotný bez asistence (4:3)
33:29 Fojta ideálně přihrál na střed volnému Bouškovi, který přízemní střelou využil přesilovou hru.
33:28 GÓL FBK Sokol Mladá Boleslav! 3:3
Branku družstva FBK Sokol Mladá Boleslav vstřelil #8 Pavel Bouška, asistoval #92 Ondřej Fojta (3:3)
32:21 Hosté rozehráli volný úder, Řeřicha z otočky posílá Chodov poprvé v utkání do vedení.
32:20 GÓL TJ JM Chodov! 2:3
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #4 Jan Řeřicha, asistoval #19 Jakub Majer (2:3)
30:11 Motejzíkovi při rozehrávce sjel míček z čepele, Podhráský nekompromisně propálil Korába.
30:10 GÓL TJ JM Chodov! 2:2
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #5 David Podhráský bez asistence (2:2)
22:51 Fojta z úhlu překvapil Baráka, pohotová střela k tyči vrací domácím jednobrankový náskok.
22:50 GÓL FBK Sokol Mladá Boleslav! 2:1
Branku družstva FBK Sokol Mladá Boleslav vstřelil #92 Ondřej Fojta, asistoval #11 Štěpán Motejzík (2:1)
21:13 Koráb jistě proti volnému Šochmanovi, na prudkou střelu zareagoval včas, vyrazil nad.
20:00 V první třetině si obě mužstva vystřídala pasáže, v nichž byla aktivnější než soupeř, hosté odehráli výborně zejména druhou půlku úvodní části. Několikrát skvěle zasáhli brankáři Koráb a Barák, kteří tak i přes veliký počet střel (11-12) udrželi po první dvacetiminutovce nízké skóre. Hrálo se ve vysokém tempu, plynulosti hry bránilo množství nedovolených zákroků.
19:06 Řeřicha po přečíslení 2 na 1 trefuje pouze tyč Korábovy branky.
13:34 Schwan nalezl křižným pasem na brankovišti dostatečně důrazného Hayeka, vyrovnáno.
13:33 GÓL TJ JM Chodov! 1:1
Branku družstva TJ JM Chodov vstřelil #14 Lukáš Hayek, asistoval #11 Michal Schwan (1:1)
09:37 Hosté se ubránili, Sokolové si mnoho výhodných pozic nepřipravili.
06:05 Slaný natáhl ke střele téměř z poloviny hřiště, tečovaný míček překvapil brankáře Baráka.
06:04 GÓL FBK Sokol Mladá Boleslav! 1:0
Branku družstva FBK Sokol Mladá Boleslav vstřelil #50 Štěpán Slaný bez asistence (1:0)
00:00 MB zahajuje se sestavou Koráb - Motejzík, Cvrček - Novotný, Bouška P., Volf. Chodov začíná ve složení Barák - Majer, Hůza - Zozulák, Řeřicha, Brychca.