2

0

2.

1. SC SSK WOOW Vítkovice - x3m team SSK Future 4:3pn
branky: 12. Petr Kološ, 34. Patrik Suchánek, 44. Michal Hanic, N Petr Kološ - 40. Michal Soukup, 41. Ondřej Riebauer, 50. David Ryneš; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 197; zásahy brankářů: Marcel Suchánek 14 - David Rytych 19; po třetinách: 1:0, 1:1, 1:2, 0:0
65:01 Trenér domácích Mrázek: 'V první třetině jsme měli utkání v moci my, ve druhé třetině soupeř. Třetí část a prodloužení nabídlo nejlepší florbal, ale rozhodlo se v nájezdech, ve kterých jsme ukázali pevnější nervy.'
65:01 Trenér hostů Zahálka: 'Gratulujeme soupeři k vítězství v dovednostní soutěži, o výhru jsme přišli špatně sehranou první třetinou
2 Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC SSK WOOW Vítkovice hráč #7 Milan Tomašík a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva x3m team SSK Future hráč #3 Daniel Šebek , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC SSK WOOW Vítkovice hráč #11 Petr Kološ a vstřelil rozhodující gól (4:3).
1 Nájezd na branku provedl z družstva x3m team SSK Future hráč #29 Ondřej Riebauer , ale gól nevstřelil.
65:00 Zahájena trestná střílení
64:43 Kiprov nastřelil dobře postaveného Foltu, Suchánek byl bez práce
64:07 Petříkovi se nepodařilo dorazit do brány střelu patrika Suchánka
63:17 Aktivní Tokoš zlobí obranu Future, ale kličkovaná miu nakonec nevyšla
62:16 Rebro se drží za koleno, je ošetřován. Mezitím zasáhl Suchánek fantasticky proti Riebauerovi
62:11 Hra přerušena, vypadá to, že hostující Rebro dnes dohrál...
62:00 Tomašík sám před Rytychem nezvládl kličku do bekhendu
61:35 Po střele z dálky zasahuje Suchánek těsně před dorážejícím Riebauerem
60:50 V prodloužení se střídá útok za útokem na obou stranách, oba týmy chtějí urvat body pro sebe
59:59 Střely v třetí třetině: 2:9 pro Future
59:59 Vítkovice měly sérii šancí v podání Lukáše Hrubého, ten nejprve trefil tyč, posléze dvě vteřiny před koncem poslední střelou v zápase pálil nebezpečně k tyči, Rytych vyrazil
57:32 Vladař si naběhl na Tokošovu nezištnou přihrávku z rohu, ale netrefil dobře balonek
56:30 Hanic samostatnou akci zakončil přihrávkou před branku hostů, ale tam nikdo nebyl. Vzápětí se mu mstí jeden z hráčů Future nevybíravým zákrokem.
55:36 Oba týmy chtějí strhnout výhru na svou stranu a dělají pro to maximum
54:53 Future odpovídá gólovkou Riebauera
54:18 Petřík v tutovce. Rytychovi řeknou, jak tuhle šanci zlikvidoval, až spoluhráči v šatně, vůbec nevěděl o míčku
53:07 Po kombinaci druhé vítkovické lajny střílel Patrik Suchánek těsně vedle pravé tyče Rytychovy brány
52:29 Tomašík zadovkou hledal Jelínka, tomu v poslední chvíli obránci Pražanů míček ustřelil z hole
51:44 Kiprov nahazoval před Suchánka, Princ nestihl usměrnit míček do branky
50:59 Tokoš tahem zprava střílí těsně vedle
49:21 Timeout 1. SC SSK WOOW Vítkovice
49:21 GÓL x3m team SSK Future! 3:3
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #17 David Ryneš, asistoval #13 Michal Soukup (3:3)
49:21 Ryneš v pádu zakončuje obrovský tlak Future vyrovnávajícím gólem
49:15 Future ohrožuje bránu Vítkovic, série dorážek
48:29 Folta teď ukázal hostujícím mladíkům, že techniku stále ovládá na nejvyšší úrovni, v hledišti to uznale zahučelo
47:45 Kapitán Future Šebek zleva zkoušel střílet, střelu zblokovali domácí beci
47:08 Vynikající práce holí Petříka, dal před bránu hostů, ale Hrubý se v šanci zachoval zbrkle a ani nevystřelil
46:14 Princ hrál chvíli hokej, ale rozhodčí to nechalo v klidu
45:58 Vladařovi se nepovedla střela z vyložené pozice
45:02 Hanic chybuje a do šance se dostal Ryneš. Další střela Podhráský. A opět on. Future teď Vítkovicím zatopilo.
44:29 Rebrova navštívenka provětrala pod helmou účes Suchánkovi
43:04 GÓL 1. SC SSK WOOW Vítkovice! 3:2
Branku družstva 1. SC SSK WOOW Vítkovice vstřelil #13 Michal Hanic, asistoval #70 Lukáš Petřík (3:2)
43:04 L.Hrubý s petříkem šikovně zahráli standardku z rohu a druhý jmenovaný předložil Hanicovi před prázdnou branku
43:00 Tomašíkova střela naštěstí pro hosty neprošla až k rytychovi
41:19 Vítkovice odpovídají tlakem. Nejprve Hanic a poté Vaněk zkoušejí Rytychovu pozornost
40:30 GÓL x3m team SSK Future! 2:2
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #29 Ondřej Riebauer, asistoval #3 Daniel Šebek (2:2)
40:30 Hned na úvod třetí třetiny vidíme gól. Absolutně volný Riebauer se trochu šťastně protlačil těsně před Suchánka a ze vzduchu sráží míček do jeho brány
39:59 Utkání sleduje 197 diváků
39:59 Střely v druhé třetině: 6:5 pro domácí
39:40 GÓL x3m team SSK Future! 2:1
Branku družstva x3m team SSK Future vstřelil #13 Michal Soukup, asistoval #3 Daniel Šebek (2:1)
39:40 Rozhození domácí inkasují z hole Soukupa, který dostal z rohu od Šebka ideální přihrávku 'mezi kruhy' a neomylně zakončil
39:23 Debata rozhodčích s kapitánem Vítkovic Foltou, kterému se nelíbí pár posledních rozhodnutí arbitrů
38:39 Petřík zachytil chybnou rozehrávku hostující obrany, již šel před Rytycha, ale rozhodčí pustlil hostům jasný faul kolenem na Petříka
38:03 Až na šanci Šebka Vítkovice oslabení zvládly
37:28 Domácí zahrozili i v oslabení, Suchánek málem vybojoval míček do brejku
36:40 Šebek v 200% šanci míjí Suchánkovu svatyni
35:00 Tvrdý střet dvou čtyřek, Podhráského a vladaře, hosté chtěli vyloučení domácího obránce
34:14 Parádní střela tahem Lukáše Hrubého trefila jen masku Rytycha
33:00 GÓL 1. SC SSK WOOW Vítkovice! 2:0
Branku družstva 1. SC SSK WOOW Vítkovice vstřelil #12 Patrik Suchánek, asistoval #4 Martin Vladař (2:0)
33:00 Suchánek zakončil bekhendem protiútok po předchozí šanci hostů
33:00 Tyl se prosadil přes Vlčka, ale neskóroval, naopak z protiútoku se prosazují domácí!
32:20 Vladař pronikl středem obrany hostů a zakončil ke smůle domácích nad branku
31:47 Po delší době střelba. Vrtiškova rána ale sražena mimo. Vzápětí v šanci Šebek, Suchánek chytá
31:04 Opět druhý útok Future nedovolil Vítkovicím dostat se do hry
30:16 Vítkovice takticky zpomalují tempo hry dlouhou rozehrávkou, Future se snaží agresivně napadat
29:37 Další šance Future, Ryneš trefil jen Suchánka do nohou
29:11 Rob šel sám na gólmana, ale z vyložené tutovky střílí vedle
28:28 Tokoš zahrál vysokou holí a může být rád, že nejde na trestnou lavici
27:43 Vítkovice působí aktivitou hostů lehce zaskočeně, trenér Mrázek poprvé zvyšuje hlas
27:01 Lukáš Hrubý s Hanicem kombinovali v útočném pásmu, ale Future se ubránili
26:30 Útok Tyl, Rebro a Rob dělá domácím při každém střídání potíže
25:49 Folta vyslal jedovku vedle poté, co si krásně narazil míček s Tokošem
25:23 Rob s Tylem vybojovali míček v rohu a obrana Vítkovic se měla co ohánět. Míček odpálil do bezpečí Mojžíšek
24:34 Future působí mnohem agresivněji než v první části zápasu a vytváří si i šance
23:43 Rozhodčí Kamil Sojka pobavil diváky elegantním skluzem po palubovce
23:03 Rebro netrefil prázdnou bránu a jeho střela lízla jen tyčku
22:12 Na druhé straně Šebek před Suchánkem neproměnil jasnou gólovku
21:57 Vaněk ve velké šanci, střílel zprava, Rytych nohou vytěsnil míček mimo
21:22 Tyl se drze probíjel do domácí třetiny, ale byl zastaven obránci Vítkovic
20:20 Poskakující míček po střele Tomašíka se dostal až před Rytycha, nikdo z jeho spoluhráčů však míček nestihl tečovat
20:01 Vítkovice byly v první třetině jasně lepší. STřely 11:1 pro domácí
19:55 Vítkovice zakončují třetinu hrou v útočném pásmu Future, ale žádná šance z toho už není
19:13 Riebauer zahrozil z velké dálky, bránu netrefil
18:42 Future více vytáhli napadíání domácí rozehrávky. Suchánek zasahuje po střele Šebka
18:13 Michal Soukup v šanci po nedůrazné hře vítkovických obránců
16:59 Zkušený Folta všechny zaskočil školáckou chybou, štěstí pro domácí, že poblíž se nenacházel žádný hráč Future
16:42 Tomašík vypálil zpoza obránce, Rytych vynikající zákrok
16:00 Rob s Tylem se snažili udělat rozruch v útočném pásmu Vítkovic, ale ani jejich akce neměla dlouhého trvání
14:43 Future rozehrává s rozvahou, ale rozestavení bránících domácích hráčů jim brání rozjet nebezpečný úzok
14:09 Tokoš tečoval nahození z obrany, ale mimo
13:44 Hru Future sráží množství nepřesných přihrávek, na druhé straně velká šance Michala Hanice, který z otočky překvapivě zakončoval
12:57 Michal Soukup se vydal na zteč jeho křižná přihrávka napříč hřištěm nenašla adresáta
11:55 GÓL 1. SC SSK WOOW Vítkovice! 1:0
Branku družstva 1. SC SSK WOOW Vítkovice vstřelil #11 Petr Kološ, asistoval #17 Jiří Mojžíšek (1:0)
11:55 Kološ se výborně prokličkoval z levé strany až před Rytycha a chladnokrevně zavěsil
11:29 Princ přímo z trestné lavice šel do brejku, ale byl vytlačen domácími obránci do rohu
10:40 Vítkovice měly možnost poprvé skórovat, výborný Rytych. V šancích Tomašík a Jelínek
08:25 Lukáš Hrubý dvakrát zachyboval, ale Future jeho ztráty míčku nevyužili
07:56 Vítkovice jsou nebezpečnější, halvně Petřík je aktivní ve střelbě a tvorbě šancí
07:17 Petřík z dálky zkoušel Rytycha
06:45 Patrik Suchánek nastřelil jen boční síť
05:50 Hostující Tyl atakován Kološem šel neohroženě před Suchánka, ale ztratil míček
05:05 Petřík opět výborně tlačil míček do ohně, Hrubý v obrovské šanci míček míjí
04:23 Future se na chvíli usadili na domácí třetině hraje se ale spíše v rozích
03:45 Domácí hrají na Future opatrně, nechtějí riskovat. Mojžíšek si našel zdánlivě ztracený balonek a vypálil těsně mimo
02:59 Petřík tlačil míček před Rytycha, ale nikdo balonek netrefil
02:25 Hra zatím příliš vysoké tempo nemá
01:30 Natov ztrácí míček a umožnil domácím protiútok, který ale vyzněl do ztracena
01:15 Druhá pětka Vítkovic odpovídá postupným útokem a bloknutou střelou Hrubého
00:00 Úvodní buly vyhrává Future a hned hrozí Vítkovicím úvodním náporem
00:00 Lineup domácí: Suchánek Marcel-Vlček,Folta-Tomašík,Tokoš,Suchánek Patrik
00:00 Lineup hosté: Rytych-Podhráský,Ryneš David-Šebek,Soukup Michal,Vrtiška
00:00 Vážení diváci a fanoušci florbalu, u dnešního online zápisu Vás vítá Michal Charbulák. Za necelých 15 minut bude zahájeno utkání mezi Vítkovicemi a SSK Future, ve kterém defacto jde o průběžné první místo v tabulce základní části Fortuna extraligy.