6:5
    Pavel BOUŠKA
    (Novotný)

FBK Sokol Mladá Boleslav - Bulldogs Brno 6:5p
branky: 9. Štěpán Slaný, 18. Tomáš Voborník, 38. Ondřej Fojta, 45. Petr Novotný, 53. Ondřej Fojta, 65. Pavel Bouška - 22. Libor Schneider, 48. Michal Kotlas, 54. Ondřej Veselý, 57. Martin Koutný, 60. Štěpán Slaný; rozhodčí: Marek Nováček - Ondřej Vašíček; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 260; zásahy brankářů: Jakub Koráb 16 - Lukáš Bábíček 10, Jiří Wagner 5; po třetinách: 2:0, 1:1, 2:4, 1:0
65:00 Ukončení prodloužení
64:44 Domácí trenér Stožický k utkání poznamenal: ' I přes vyrovnání v závěru jsme dnes předvedli zlepšený výkon, který nám přinesl dva body. Důležité bude potvrdit výsledek ve středu proti Liberci.' Trenér hostů odešel hned po utkání z haly, k utkání se tedy nevyjádřil.
64:44 Nejlepšími hráči vyhlášeni Fojta za MB a Kotlas za Brno. V prodloužení vystřelili hosté jednou, domácí pětkrát.
64:43 Bouška využil přesnou křižnou přihrávku, Bábíček se nestihl přemístit.
64:42 GÓL FBK Sokol Mladá Boleslav! 6:5
Branku družstva FBK Sokol Mladá Boleslav vstřelil #8 Pavel Bouška, asistoval #9 Petr Novotný (6:5)
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Na střely ve třetí části 5-7.
59:52 Ze závěrečného tlaku hosté vytěžili šťastné vyrovnání, míček za Korába doputoval po odrazu od boty Štěpána Slaného.
59:51 Timeout FBK Sokol Mladá Boleslav
59:51 GÓL Bulldogs Brno! 5:5
Vlastní branku družstva FBK Sokol Mladá Boleslav vstřelil #50 Štěpán Slaný (5:5)
56:28 Po křižné přihrávce se prudkou střelou pod horní tyč od mantinelu efektně prosadil Koutný.
56:27 GÓL Bulldogs Brno! 5:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #32 Martin Koutný, asistoval #76 Pavel Najdekr (5:4)
55:47 Přesilovka opět nevyužita.
53:08 Koráb měl zakrytý výhled, míček zapadl k tyči.
53:07 GÓL Bulldogs Brno! 5:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #17 Ondřej Veselý bez asistence (5:3)
52:14 Na pátém gólu v brněnské síti se podepsal chybou brankář Bábíček, když nedokázal vytěsnit dalekonosnou střelu z Fojtovy čepele. Na zaváhání doplatil střídáním.
52:13 Timeout Bulldogs Brno
52:13 GÓL FBK Sokol Mladá Boleslav! 5:2
Branku družstva FBK Sokol Mladá Boleslav vstřelil #92 Ondřej Fojta, asistoval #50 Štěpán Slaný (5:2)
52:13 Střídání brankáře. Nový brankář #93 Jiří Wagner družstva Bulldogs Brno
50:12 Ani čtvrtá dnešní přesilová hra branku nepřinesla.
47:52 Kotlasova prudká střela od mantinelu projela pod Korábovou nohou do sítě.
47:51 GÓL Bulldogs Brno! 4:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #83 Michal Kotlas, asistoval #3 David Hauser (4:2)
44:16 Novotný z otočky vyslal na Bábíčka přízemní střelu, která si podél brankářovy nohy našla cestu do sítě.
44:15 GÓL FBK Sokol Mladá Boleslav! 4:1
Branku družstva FBK Sokol Mladá Boleslav vstřelil #9 Petr Novotný bez asistence (4:1)
43:08 Hosté rovněž v oslabení neinkasovali.
40:00 Ve druhé třetině byli mírně střelecky aktivnější hosté, Koráb zasahoval sedmkrát, Bábíček jen pětkrát.
37:24 Fojta - pro něj typicky - pronikal z rohu do středu hřiště, přesnou střelou do horního rohu zvýšil na 3-1.
37:23 GÓL FBK Sokol Mladá Boleslav! 3:1
33:08 Domácí opět v oslabení úspěšní.
23:15 Druhá třetina ve svém začátku nabízí velice tvrdou hru plnou osobních soubojů. Hraje se ve vysokém tempu.
21:20 Schneider přes ležícího Korába usměrnil do branky nepovedenou Kadlecovu střelu.
21:19 GÓL Bulldogs Brno! 2:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #33 Libor Schneider, asistoval #5 Marek Kadlec (2:1)
20:00 Na střely v první třetině 6-6. Hraje se aktivně, šance byly k vidění před oběma brankami, ačkoli ze hry měli více Boleslavané. Domácí tým několikrát při střelách ze střední a větší vzdálenosti podržel brankář Koráb.
17:13 Voborník v akci dva na jendoho uvolnil do střelecké pozice Fojtu, který ovšem nesobecky vrátil míček zpátky na Voborníkovu hůl. Pod Bábíčkovým padajícím tělem zvýšil boleslavský junior na 2-0.
17:12 GÓL FBK Sokol Mladá Boleslav! 2:0
Branku družstva FBK Sokol Mladá Boleslav vstřelil #14 Tomáš Voborník, asistoval #92 Ondřej Fojta (2:0)
12:42 Domácí se ubránili.
08:03 Slaný dostal na středu dost času, Bábíček nemohl se střelou tahem k tyči nic dělat.
08:02 GÓL FBK Sokol Mladá Boleslav! 1:0
Branku družstva FBK Sokol Mladá Boleslav vstřelil #50 Štěpán Slaný, asistoval #92 Ondřej Fojta (1:0)
00:00 Za MB začnou Koráb - Tůma, I. Veselý - Novotný(C), J. Bouška, Ekl. Hosté zahájí se sestavou Bábíček - Hauser, Kotlas(C) - O. Veselý, Komínek, Ondráček.