60
  • 60 59:15
    M-COM FBC Liberec

FBK Sokol Mladá Boleslav - M-COM FBC Liberec 4:3
branky: 10. Pavel Bouška, 25. Ondřej Fojta, 30. Jiří Bouška, 54. Tomáš Voborník - 32. Radim Křenek, 34. Vojtěch Krupička, 56. Matěj Klucho; rozhodčí: Petr Černý - Jiří Janoušek; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 220; zásahy brankářů: Jakub Koráb 24 - Michal Rebro 19; po třetinách: 1:0, 2:2, 1:1
60:00 Domácí trenér Jiří Stožický k zápasu: 'Jsme rádi za tři důležité body, o kterých rozhodl dobrý týmový výkon.' Hostující Viktor Kolář k utkání poznamenal 'Zápas rozhodla naše střelecká nemohoucnost v první třetině a dvě hrubé individuální chyby.'
60:00 Na střely ve třetí třetině 7-10, celkově 23-27. Nejlepším hráčem zápasu za MB Pavel Bouška, za Liberec Křenek.
59:16 Hosté bez brankáře.
59:15 Timeout M-COM FBC Liberec
55:48 Klucho se nerozpakoval a vyslal na Korába z dálky prudkou ránu pod horní tyč, kterou domácí brankář nalezl až v síti.
55:47 GÓL M-COM FBC Liberec! 4:3
Branku družstva M-COM FBC Liberec vstřelil #21 Matěj Klucho, asistoval #4 Vojtěch Krupička (4:3)
53:43 Voborník krotil pod nohama skákající míček, nakonec si tváří v tvář Rebrovi poradil a zvýšil na 4-2.
53:42 GÓL FBK Sokol Mladá Boleslav! 4:2
Branku družstva FBK Sokol Mladá Boleslav vstřelil #14 Tomáš Voborník, asistoval #8 Pavel Bouška (4:2)
42:20 Jiří Bouška s Petrem Novotným si vyměnili role, tentokrát nedokázal po krásném pasu zakončit do odkryté branky starší z bratrů Boušků.
40:00 Ve druhé části byli mírně střelecky aktivnější domácí, 9-7. Ze hry na začátku třetiny odstoupil kapitán hostů Nesměrák, Liberci bude ve zbytku utkání chybět kvůli výronu kotníku. Do hlediště se dnes dostavilo 220 diváků.
38:20 Novotný nezasáhl ideálně míček po hezké Bouškově nahrávce, osamocen na brankovišti ušetřil Rebra těžkého zákroku.
33:44 Krupička se přes Slaného dostal ke střele, z velkého brankoviště trefil přesně vzdálenější horní roh.
33:43 GÓL M-COM FBC Liberec! 3:2
Branku družstva M-COM FBC Liberec vstřelil #4 Vojtěch Krupička, asistoval #12 Radim Křenek (3:2)
31:34 Křenek střelou od mantinelu na vzdálenější tyč rychle zužitkoval přesilovku.
31:33 GÓL M-COM FBC Liberec! 3:1
Branku družstva M-COM FBC Liberec vstřelil #12 Radim Křenek, asistoval #10 Petr Salát (3:1)
29:42 Jiří Bouška tečoval Slaného střelu z půlky hřiště. 3-0.
29:41 GÓL FBK Sokol Mladá Boleslav! 3:0
Branku družstva FBK Sokol Mladá Boleslav vstřelil #19 Jiří Bouška, asistoval #50 Štěpán Slaný (3:0)
24:35 Fojta ze vzduchu propálil Rebra.
24:34 GÓL FBK Sokol Mladá Boleslav! 2:0
Branku družstva FBK Sokol Mladá Boleslav vstřelil #4 Ondřej Fojta, asistoval #8 Pavel Bouška (2:0)
20:00 Na střely v první třetině 7 - 10, hrálo se aktivně, šance byly k vidění na obou stranách, domácí měli míček i přes nepříznivou statistiku střel častěji na čepelích.
14:02 MB v plném počtu.
13:05 Tyč zazvonila i po střele libereckého Křenka.
12:02 Během signalizovaného vyloučení domácího Kadlece nastřelil Krupička tyč.
09:31 Standardní situaci rozehráli domácí na mladšího z bratrů Boušků, jeho střela k bližší tyči dává Boleslavanům jednobrankový náskok.
09:30 GÓL FBK Sokol Mladá Boleslav! 1:0
Branku družstva FBK Sokol Mladá Boleslav vstřelil #8 Pavel Bouška, asistoval #50 Štěpán Slaný (1:0)
09:20 Novotný za obranou hostí nezkrotil nahozený míček.
06:40 Sám před brankou se ocitl V. Krupička, Salátův pas však nezužitkoval.
05:00 Obě družstva nasazují do hry dvě kompletní pětky. Zatím jsme žádnou brankovou příležitost neviděli.
00:00 Za MB začnou Koráb - I. Veselý, Tůma - Novotný, J. Bouška, Ekl. Liberec zahájí ve složení Rebro - Uglanov, Štěpánek - Křenek, Klucho, J. Krupička.