60
  • 60 59:25
    Vítkovice

Tatran Omlux Střešovice - 1. SC WOOW Vítkovice 3:8
branky: 21. Jan Natov, 36. Michal Podhráský, 53. Jakub Gruber - 5. Zdeněk Žák, 10. Lukáš Hrubý, 15. Lukáš Hájek, 52. Lukáš Veltšmíd, 54. Marek Bräuer, 56. Václav Gurkovský, 57. Lukáš Veltšmíd, 59. Jan Šebesta; rozhodčí: Petr Černý - Jiří Janoušek; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 728; zásahy brankářů: Michal Rebro 15 - Roman Ciompa 19; po třetinách: 0:3, 2:0, 1:5
60:00 Střely celkem - 1.SC WOOW Vítkovice - 20
60:00 Střely celkem - Tatran Střešovice - 22
60:00 Střely za třetí třetinu - Tatran Střešovice - 6
60:00 Střely za třetí třetinu 1.SC WOOW Vítkovice - 10
60:00 Komentář k utkání trenéra Tatranu Střešovic pana Jiřího Jakoubka: Zápas rozhodla 1.třetina a naše individuální chyby.
60:00 Komentář k utkání trenéra 1.SC WOOW Vítkovice pana Deuse: Vstoupili jsme do utkání sebevědomě a vytvořili si zasloužený náskok, poctivě jsme bránili. Konečně jsme ukázali patřičné sebevědomí a klid v koncovce. Přesvědčili jsme se, že to umíme. Byli jsme dvě třetiny lepší a myslím, že po zásluze vyhráli. Děkujeme skvělým fanouškům.
59:59 Tatran pokořen a Sverská výzva je ve znamení Vítkovic, kdy přehráli Tatran 3:8.
59:25 Timeout 1. SC WOOW Vítkovice
59:25 Vítkovice si berou oddechový čas.
59:00 Tatran se snaží, ale marně. Minuta do konce 3. třetiny.
58:14 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 3:8
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #17 Jan Šebesta, asistoval #64 Lukáš Veltšmíd (3:8)
58:13 Deutschovi propadl balonek a Šebesta trefuje prázdnou bránu po nahrávce Veltšmída
57:03 Tatran zkouší power play.
57:02 Ko'nařík zkouší z vytočení, ale trefuje Rebrovu ruku.
56:47 Tatran zkouší power play, ale již dvákrát se jí to nevyplatilo a Vítkovice tak navyšují vedení o 4 branky. Omlouvám se za zpoždění, ale máme zde menší technickou závadu.
56:29 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 3:7
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #64 Lukáš Veltšmíd bez asistence (3:7)
55:49 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 3:6
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #9 Václav Gurkovský, asistoval #28 Matěj Koňařík (3:6)
55:05 Timeout Tatran Omlux Střešovice
55:05 Trenéru Jakoubkovi se nelíbí hra a bere si oddechový čas.
55:03 Tatran v přečíslení 3na1, ale Vítkovická obrana se velmi rychle vrací, Richter převzal iniciativu na sebe, ale přestřelil Ciompovu svatyni.
55:00 Dnešní utkání sleduje 728 diváků, děkujeme.
53:43 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 3:5
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #19 Marek Bräuer bez asistence (3:5)
53:42 Brauer neskutečně, po samostatné akci prostřelil Rebra a ve své zatím krátké kariéře ve Vítkovickém áčku, se prosazuje jako platný útočník v první lajně.
53:30 Diváci skandují: JEŠTĚ JEDEN, JEŠTĚ JEDEN...uvidíme, jestli jejich volání bude vyslyšeno :)
53:12 Veltšmíd te'd skvěle zabránil Podhráskému.
52:15 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 3:4
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #25 Jakub Gruber, asistoval #83 Jan Řehoř (3:4)
52:14 O rychlou odpově'd se přihlásil Gruber po náhře Řehoře.
52:13 A skore se opět mění.
51:03 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 2:4
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #64 Lukáš Veltšmíd, asistoval #44 Lukáš Hájek (2:4)
51:02 Opět skvělá souhra dua Hájek - Veltšmíd - po skvělé náhře Hájka se Veltšmíd nemýlí a navyšuje vedení na 2:4.
51:00 Řehoř byl tvrdě poslán na návštěvu Vítkovické střídačky.
50:40 Buly na straně Vítkovic.
50:35 Máme za sebou půlku 3.třetiny.
50:14 Hra se přelévá ze strany na stranu a oba týmy se snaží za každou cenu vést domu body. Nejen, že Vítkovice mají za sebou velmi dlouhou cestu, ale hlavně mají Tatranu co vracet.
49:26 Je vidět, že Vítkovice vědí o tzv. televizním fantomovi jménem Slavík a tak ho nepouštějí ke střele a vytlačují ho mimo úhel možný ke střelbě.
48:10 Fridrich i přes hráče napaluje skákající balonek, ale trefuje Ciompu do kolen.
48:00 Slibná akce od Hájka. Rebro lvím skokem vyráží.
47:10 Gurkovský skvěle obral Deutsche o balonek.
46:44 Žák v samostatném úniku nezdolal Rebra, který si lehl do jeho kličky.
46:10 I Vítkovice zde mají své příznivce, te'd se z ochozů ozývá chorál, Vítkovicééééé, Vítkovicééé, heja heja Vítkovicíééé.
45:10 Veltšmíd zkouší, ale střela je zblokována ven z hřiště.
44:30 Divácká kulisa je skvělá, dorazily děti až z Ostrova nad Ohří. Dále je tu Děčínská mládež, Kada'nská, Mostecká, Teplická a mnoho dalších :)
43:20 Žák zkrotil skákavou nahrávku a z poza hráče střílí, Rebro vyráží a Brauer se snaží dorazit, avšak netrefuje balonek a ten konci mezi nohama rozhodčího, ten píská buly.
42:38 Heřmanský zkouší z půlky, trefil však jen botu rozhodčího a ten to málem trefil do Ciompy.
41:57 Rozehrávka Tatranu na útočné půlce.
40:59 Natov hned ze začátku otestoval připravenost Ciompy, ten je však pozorný.
40:01 Dámy a pánové, začala nám 3. třetina Severské výzvy, uvidíme, kdo se bude radovat a poveze domu body.
40:00 Jako oživení přestávkového programu utkají přátelské utkání přípravky FbC 98 Chomutov - Black and Red.
40:00 Střely za druhou třetinu - 1.SC WOOW Vítkovice - 2
40:00 Střely za druhou třetinu - Tatran Střešovice - 8
40:00 V přestávkovém programu je opět rozhovor a to s Michalem Podhráským z Tatranu a Vítkovickým Matějem Ko'naříkem.
39:59 Máme tu konec 2.třetiny a Tatran odchází už jen s jednobrankovým mankem. Uvidíme co nám nabídne třetí třetina.
39:59 Deutsch ještě zkouší, ale trefuje hráče před ním.
39:55 Před Ciompovo svatyní je nyní velmi rušno.
39:20 Podhráský se snažil na vzdálenější tyč, ale minul. Velmi slibná akce.
39:00 Minuta do konce 2.třetiny
38:00 2 min do konce 2.třetiny.
37:59 Gruber se snažil nahrát Marku Vávrovi, ten to však měl daleko a balonek netrefil.
37:49 Gurkovský se snažil na Ko'naříka, ten však balonek netrefuje.
37:20 Standartka před Vítkovickou branou, střela nevyšla a byla zblokována.
35:59 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 2:3
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #3 Michal Podhráský, asistoval #7 Petr Heřmanský (2:3)
35:58 Golovka v podání obránců Tatranu. Heřmanský nahrál na Podhráského, ten zkusil a vyšlo to, padlo to nad Ciompovu nohu, Tatran tedy snižuje na 2:3.
35:40 Řehoř při rozběhu trefuje Gurkovského do obličeje, ten v zápětí tvrdou hrou posíá Řehoře za mantinel
35:10 Garčar na druhé straně zase testuje Ciompu, oba golmani dnes velmi pozorní.
34:10 Šebesta opět testuje Rebrovu pozornost, Rebro však pozorný.
33:54 Brus zkouší ohrozit Ciompu, ale byl v takovém nasazení, až z toho spadl a zalehl Natovovu hokejku.
33:10 Tatran za každou cenu chce snížit vedení Vítkovic. Pokoušel se o to Řehoř, ale při finální nahrávce na Garčara, byla nahravka přerušena, následně zkoušel Gruber, ale netrefil se, a tak v těsné blízkosti Grubera zkoušl i Fridrich. Ciompa má dnes bránu nejspíš začarovanou.
31:45 Podhráský v letu odehrál balon a Vítkovice se snaží uplatnit nárok na přesilovou hru, jelikož si myslí, že Podhráský odehrál již na zemi. Nebylo tomu tak a hraje se stále 5:5 :)
31:38 Brauer se snaží rozhodit Podhráského a celkem se mu to i daří. Podhráský na zemi.
30:30 Veltšmíd uklidňuje hru a Vítkovice jdou střídat.
30:04 Garčar střílí z půlky, ale bránu netrefuje.
29:45 Šebesta též zkouší pozornost Rebra, ten však chytá.
29:23 Koňařík se snažil nahrát, ale nahrávka prošla až tak, že ohrozila Rebra.
28:23 Nushart zkouší střelou od mantinelu, ale míjí a balonek končí v protilehlém rohu.
27:51 Heřmanského faul byl odpískán za Ciompovou branou.
26:00 Podhráský si několikrát vyměnil balonek s Heřmanským a Natovem, Natov zatahuje do rohu, ale opět vrací na Podhráského, který posílá na Richtera, ale ten balonek při snaze vystřelit, ztrácí.
24:59 Žák z vytočení, ale míjí branku.
24:10 Veltšmíd na Hájka, Hájek na Jelínka, ale Jelínkova střela bylo zblokována obránci Tatranu.
22:30 Brauer v souboji s Garčarem, první zmiňnovaný souboj ustál a udržel balon.
22:15 Richter otestoval beckhandem Ciompu, ten však pohlídal.
22:02 Vávra nyní fauluje Jelínka a rozehrávka je opět Vítkovic.
21:20 Hubálek slibnou akcí přestřeluje Rebrovu branku.
21:00 Ciopa dostal do hlavy a leží, hra je na chvilku přeruše a Vítkovice posléze mají rozehrávku.
20:10 GÓL Tatran Omlux Střešovice! 1:3
Branku družstva Tatran Omlux Střešovice vstřelil #11 Jan Natov, asistoval #21 Marek Vávra (1:3)
20:09 Rychlým golem se prosazuje Natov po nahrávce Marka Vávry.
20:00 V přestávkové pauze přejeme třem osobnostem klubu FbC 98 Chomutov - VŠECHNO NEJLEPŠÍ k jejich narozeninám, jedním je pan Petr Penk - 40let, Jaroslav Dorňák - 40let a Miloš Suchopárek - 50let. Upomínkové dresy předává předseda klubu FbC 98 Chomutov pan Petr Novotný, jeden ze zakladatelů pan Jiří Giptner a radní města Chomutova Milana Märca.
20:00 Střely za první třetinu - 1.SC WOOW Vítkovice - 10
20:00 Střely za první třetinu - Tatran Střešovice - 6
20:00 V přestávce proběhl rozhovor s Lukášem Hájkem z Vítkovic a Honzou Natovem z Tatranu.
20:00 První třetina je u konce a oba týmy se odebírají do kabin. Tatran s tří brankovým mankem.
19:59 Hrubý ještě vteřinu před koncem se snaží, ale sirena rozhodla a ukončila jeho akci.
19:23 Nushart zdvojen a před svou střídačkou láme hokejku.
19:00 Minuta do konce 1.třetiny.
18:58 Žydel s Hájkem na Garčara, ale Žydel to nechal sám na sobě a střela mu nevyšla.
18:43 Gurkovský teď ve velmi slibné šanci, ale Řehoř ho vytlačil až do rohu hřiště.
18:00 Dvě minuty do konce 1.třetiny.
17:59 Hrubý po náhře od Jelínka zkouší Rebra, ale Rebra střela jen trefuje do hrudi.
17:05 Nushart se snaží napadat, ale nedaří se mu to, ale posléze to zkouší Slavík a ten v nadějném pokusu, ale Vítkovice si ho pohlídali.
16:35 Fridrichova další střela byla zblokována do diváckého ochozu.
15:40 Ciompa nyní vychytal Fridrichovu střelu z půlky.
15:27 Gruber poslal před branu, ale Fridich byl dál něž Gruber čekal.
14:05 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 0:3
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #44 Lukáš Hájek, asistoval #64 Lukáš Veltšmíd (0:3)
14:04 Dnes se opravdu hraje na krásu, několikrát si to vyměnil Veltšmíd s Hájkem a druhý zmi'novaný navyšuje skore na 0:3.
13:15 Nejmladší a zároven velmi talentovaný hráč Brauer otestoval Rebra. Rebro však pozorný a vyráží.
12:20 Fridrich sám na Ciompu, ale ten si nenechal balonek vzít a udržel ho ve své moci. Vítkovice rozehrávka na jejich půlce.
11:48 Veltšmíd se, jak to říct, namlsal. Po náhrávce od Hájka. A bránu netrefil.
11:10 Gurkovský nečekaně pro Rebra vystřelil, a Rebro si mohl oddychnout střela díky teči šla mimo.
09:21 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 0:2
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #2 Lukáš Hrubý, asistoval #44 Lukáš Hájek (0:2)
09:20 Tak nyní velmi krásně Vítkovice navyšují své vedení, kdy Lukáš Hájek krásně našel Lukáše Hrubého a ten se nemýlil. Stav tedy 0:2.
09:00 Richter zkouší po nahrávce Podhráského, ale přestřeluje.
08:50 Slavík nebezpečnou střelou před branou, ale střela byla zblokována.
08:26 Opět Řehoř, snažil se kličkou na Žydela, ten ale Řehoře nepustil.
07:45 Rozehrávka Tatranu na straně Vítkovic. Vítkovice se však rychle ujímají balonku.
06:48 Veltšmíd krásně vytáhl a a vrátil zpět na Hájka, Hájkova střela byla však zblokována.
05:50 Řehoř při úniku ztratil balonek a tak nebyl Ciompa ohrožen.
05:10 Nyní se snažil Heřmanský, ale střílel velmi nad Ciompovu tvrz.
04:48 GÓL 1. SC WOOW Vítkovice! 0:1
Branku družstva 1. SC WOOW Vítkovice vstřelil #7 Zdeněk Žák bez asistence (0:1)
04:47 Žák skvěle vyjel a v samostatné situaci prostřelil Rebra a Vítkovice se tak ujímají jako první vedení.
04:00 Řehoř získal balon a snažil se dostat dopředu, ale byl zblokován.
03:49 Gurkovský se snažil přejít přes Podhráského, ale byl zdvojen a nepovedlo se mu to.
03:10 Vítkovice opět rozehrávka na půlce Tatranu.
03:05 Tatran zatím hraje, jak to říct, skromně a nevystrkuje drápky.
02:15 Žydel po nahrávce Jelínka přestřeluje Rebrovu svatyni.
01:40 Veltšmíd se snažil vystřelit, ale byl zblokován Heřmanským.
01:27 Vítkovice mají rozehrávku na půlce Tatranu.
00:02 Vítkovice vyhrály úvodní buly.
00:01 Slavnostní buly vhazuje náměstek statutárního města Chomutov pan Ing. Jan Řehák.
00:00 Dámy a pánové vítejte u onlinu z utkání série Severské výzvy. V minulém týdnu jste mohli shlédnout tzv. Vítkovické peklo, ve kterém navzdory kvalitnímu výkonu a snaze, odvážel body za výhru 2:4 hostující Tatran Střešovice. V dnešní Severské výzvě, neboli odvětě, která se koná v MSH Chomutov od 17:13, se budou Vítkovice snažit o odvetu. Který tým se bude radovat dnes, je otázkou a můžete na něj koukat na ČT4 sport a nebo zde u onlinu. Onlinem Vás bude provázet Martina Egi. Přeji pěknou zábavu.